Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Liv-Ars dobry mecz.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skrtel jest nie do zarżnięcia ....

Opublikowano

Szczęsnemu wczoraj wyszedł mecz :thumbup1:

Opublikowano

Gdybyście mieli wybrać 3 najpiękniejsze gole mijającego roku to jakie?

Moje typy.

Nr 1 Lamela

http://fat.gfycat.com/AdorableWhirlwindHorsemouse.webm

Nr 2 James Rodriguez na mundialu

http://fat.gfycat.com/MistyZealousKangaroo.webm

Nr 3 RvP vs Hiszpania na mundialu

http://fat.gfycat.com/GrippingUnconsciousBighornsheep.webm

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Panowie Wesolych Swiat ;-) i wiecej goli w nadchodzacym roku :-D

Turzol a bramka Tima Cahila z mundialu?

Opublikowano

20kxdue.jpg

wesołych świąt :P

nie piłem żubrówki nigdy będzie testowana od jutra:P

bramka Jamesa na MŚ oraz bramka T. Cahila co do trzeciej to trudny wybór

Opublikowano

Falcao :kox:

Opublikowano

byle do 13, mam nadzieję, że jutro tottki dostaną wpierdl... choć ostatnie 4 mecze to chyba remisy i porażki :kwasny:


gra ktoś ?

http://fantasy.premierleague.com

Opublikowano

o meczu MU się nie będę wypowiadał, bo po co

szczególnie o 2 połowie

cud że TV przeżył

a ciekaw jestem, bo nie widziałem II połowy, co Poole zrobili Fabiańskiemu?

wyrzucili go z bramki czy jak?

co tam się stało, że mu tak bęcków nawstawiali?

no i Jonjo

kutfa, uwielbiam gościa

to jest dopiero popierdoleniec a nie jeździec bez głowy :grin:

Opublikowano

o meczu MU się nie będę wypowiadał, bo po co

szczególnie o 2 połowie

cud że TV przeżył

a ciekaw jestem, bo nie widziałem II połowy, co Poole zrobili Fabiańskiemu?

wyrzucili go z bramki czy jak?

co tam się stało, że mu tak bęcków nawstawiali?

no i Jonjo

kutfa, uwielbiam gościa

to jest dopiero popierdoleniec a nie jeździec bez głowy :grin:

Fabian dostał podanie od obrońcy i zamiast piłkę po prostu wy*pier**lić, to chciał ją gdzieś dogrywać do obrońcy i trafił Lallanę w głowę czy ramię i piłka wpadła do bramy.

Poza tym bronił dobrze

Opublikowano

Barcelona z zakazem na dwa okna transferowe....no to zostalo liczyc ze Vermalen i Douglas sie zgraja :decayed:

Opublikowano

o meczu MU się nie będę wypowiadał, bo po co

szczególnie o 2 połowie

cud że TV przeżył

a ciekaw jestem, bo nie widziałem II połowy, co Poole zrobili Fabiańskiemu?

wyrzucili go z bramki czy jak?

co tam się stało, że mu tak bęcków nawstawiali?

no i Jonjo

kutfa, uwielbiam gościa

to jest dopiero popierdoleniec a nie jeździec bez głowy :grin:

Fabian dostał podanie od obrońcy i zamiast piłkę po prostu wy*pier**lić, to chciał ją gdzieś dogrywać do obrońcy i trafił Lallanę w głowę czy ramię i piłka wpadła do bramy.

Poza tym bronił dobrze

No miał kilka interwencji godnych bramkarza. :good: Liverpool był wczoraj o dużo lepszy od Swansea i Fabiański nie miał szans.

Opublikowano

Vermaelen to typowy przykład szklanego obrońcy

w wielu klubach są tacy, oj w wielu

Opublikowano

o meczu MU się nie będę wypowiadał, bo po co

szczególnie o 2 połowie

I połowę mieli ok ( pomijając skuteczność i słanianie się na nogach Falcao) :wink:

Opublikowano

z tego co widziałem na skrótach to wojtek szczęsny miał dzisiaj swój dzień

błysnął jak zespół R, jeśli jeszcze ktoś pamięta pokemony :-)

a z kolei linia defensywy w Chelsea, czyli Terry Cahill Ivanisevic i Azpilicueta, do tego Courtois na bramie ....

no pięknie

o której wrócisz synku? mamo wpadnę przed szóstą

no jaja jakieś

o meczu MU - no niestety, znowu wypada milczeć

Opublikowano

Do pełni szczęścia zabrakło jedynie porażki MU. Spurs pięknie pojechali z Chelsea podobnie jak Święci z Arsenalem :)

Opublikowano

Ivanisevic

myślałem, że ten tenisista zakończył już sportową karierę :decayed:

Wczorajszy mecz, to póki co mecz sezonu :kox:

Ale znając życie Tottki za chwilę zaliczą jakąś wpadkę jedną, drugą i czar pryśnie :decayed:

Opublikowano

loj qtfa

ale doyebalem

:polew: :polew: :polew:

wiecznie się mylę

ivanovic, rzecz jasna .....

Opublikowano

Szczesny ma w tym roku wiecej asyst niz Fabregas :kox:

Opublikowano

koniec serii Królewskich :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.