Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VelB :D

zobaczymy w niedziele z Atletico

wierzę w wygraną :D:P

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I dobrze Atletico w formie :grin:

Opublikowano

Przy 1:0 byłoby mniej do roboty a teraz będzie trudniej ale wiadomo, że na SB Atletico nie będzie miało łatwo.

Tak czy tak to szykuje się - jak zwykle - święta wojna. :wink:

Opublikowano

bardzo podoba mi się gra Atletico...

Jak myślicie, będziemy świadkami zmartwychwstania Torresa ?


Kurcze real złapał zadyszkę co prawda to drugi mecz, ale nie widać tej lekkości w środku i w ataku również niezbyt ciekawie. Do tego wyśmienita forma Bale, odważnie napisze, że karnego pewnie też by nie trafił. Coś nie może się odnaleźć ostatnio :-( ale się odbiją, jestem ciekawy rewanżu

ciągła gra tym samym składem musi odbić się czkawką, Chelsea też jest tego co raz bliżej :wink:

Opublikowano

hmmmm

dziwnie dość to wygląda ....

B62Jt-7IQAIFDBK.jpg

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Jesli wroci do swojej formy z ostatniego sezonu w FCB to jestem pewien ze da rade....

ps. Komentatorzy meczu Barca - Elche mistrzostwo

Edytowane przez Damian

Opublikowano

Jesli wroci do swojej formy z ostatniego sezonu w FCB to jestem pewien ze da rade....

ps. Komentatorzy meczu Barca - Elche mistrzostwo

co najwyżej będzie dobrym mobilizatorem dla DG ;) doświadczony bramkarz na ławie jest zawsze przydatny :wink: przykład -Chelsea :wink:

Opublikowano

jak pamiętam to ktoś po zwycięstwie Tott nad Chelsea przewidywał ze zaraz dadzą doopy

no i mówisz i masz

Crystal Palace

czy to wpływ Pardew ?

chyba nie......

dziwny wynik

Opublikowano

Ivanisevic

myślałem, że ten tenisista zakończył już sportową karierę :decayed:

Wczorajszy mecz, to póki co mecz sezonu :kox:

Ale znając życie Tottki za chwilę zaliczą jakąś wpadkę jedną, drugą i czar pryśnie :decayed:

Tomasz, to było więcej jak pewne :wink: to jest właśnie Tottenham

Opublikowano

Jak to mówi Michał Okoński bycie fanem Tottenhamu wymaga mnóstwo zdrowia ....

Opublikowano

Jak to mówi Michał Okoński bycie fanem Tottenhamu wymaga mnóstwo zdrowia ....

ostatnio bycie fanem United podobnie :wink: ciekaw jestem jutrzejszego meczu :kox:

Opublikowano

SAF wróć. .....

Opublikowano

Kiepska sprawa
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/nie-zyje-junior-malanda-pilkarz-vfl-wolfsburg-zginal-w-wypadku-samochodowym/g3m0c

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek

Opublikowano

Tragedia. Taki młody chłopak...

Dziś Roma-Lazio! (15.00) :)

United-Southampton zapowiada się ciekawie (17.00) :)

O 16.00 Lyon będzie walczył o pozycję numer 1 w Ligue 1! Juve o pierwsze od 2000 roku zwycięstwo z Napoli (20.45)!

Opublikowano

Debuchy nie pogral za dlugo....Szczesny na lawce

Dzis Barca - Atlerico :kox:

Opublikowano

MU znowu jakoś miałko ......

Opublikowano

MU znowu jakoś miałko ......

Święci są lepsi, nie zdziwię się jak wygrają

MU w sumie nie miało żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki :kwasny:

Opublikowano

Mata. .......

Qrfa mac

Opublikowano

napisałem to i Mata mógł zostać hero :)


ch w d.... :kwasny:

Opublikowano

a dacie wiarę, że udało mi się kiedyś usiąść na miejscu Guardioli, jak byłem na Camp Nou ?

na ławce, pod tym daszkiem, najbliżej tunelu, pierwsze miejsce z prawej

gonili mnie potem, że ja pierdzielę ..... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.