Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

aż się odezwę, bo tak jakby temat wywołałem ....

fanem barcy nie byłem, nie jestem i nie będę. żadna to zresztą tajemnica. chyliłem jednak przed nimi czoła, gdy dwukrotnie ogrywali moją ekipę w finale LM w 2009 i 2011 roku. SAF wiedział jak grać, a przegrał bezdyskusyjnie. przebiegu spotkań nie będę tu przytaczał, bo nie o to chodzi. nie mam jednak żadnych wątpliwości że Pep świetnie przygotował zespół i go doprowadził do tylu tytułów, również w LM.

nie uważam natomiast żeby spierd.... w życiu wszystko w pewnym momencie się nudzi, do tego nasycenie trofeami, brak wyzwań, a do tego ochota sprawdzenia się w innych ligach - to wszystko swoje robi. na pewno facet jest bardzo ambitny i trzeba mu to oddać bez żadnej przesady - jest w sporym stopniu wręcz perfekcjonistą. samo to, że chciało mu sie uczyć języka, żeby lepiej ze wszystkimi się porozumiewać, już to daje do myślenia.

a co do wspomnianej chelsea, na pewno będą zadyszki. niedawno wtopili z Newcastle 2-0, potem w pucharze z kimś tam 4-2, co było parodią, ale to chyba na zasadzie tartaku i wiórów. póki co, w EPL nie widzę na nich mocnych. w LM.... ciężko powiedzieć, poczekajmy na dwumecz z PSG, który jest raczej do przejścia, ale pokaże to chyba aktualną ich formę na tle zespołów na kontynencie, a nie na wyspach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, jeżeli nie dopadnie ich jakaś mała zadyszka, w sensie, że gdzieś zgubią jeszcze kilka pkt - śmiem twierdzić, że coś wciągają

Żaden z czołowych zespołów z EPL nie gra tak wąską kadrą... do tego jeszcze LM....

Kryzys mają za sobą i Kanonierzy i Liverpool. Dziwię, się, że MU jest tak wysoko....

City, jak to ostatnio City - pkt cały czas ciułają... Mam nadzieję, że Święci jeszcze spadną bo nie lubię tego ich blondasa na ławce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian daj na luz.

Nigdzie nie napisałem, że on nic nie zrobił. Trenował świetną drużynę i wygrał wszystko. Bomba. Napisałem tylko, że nie lubię tiki taki, czyli 200 podań Xaviego. I tego, że jak ledwo Zaczęły się lekkie problemy to Guardiola odszedł. Odszedł Bayernu i jakoś sobie radzi, ja natomiast chciałem zobaczyć jak sobie poradziłby z drużyną, która ma problem i tyle.

Gwiazdy też trzeba potrafić prowadzić i tyle w temacie. Może faktycznie potrzebował motywacji, albo właśnie nie miał już pomysłu na Barcelonę. Ale to temat rzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwię, się, że MU jest tak wysoko....

oj ja to się nawet BARDZO dziwię ....

padaka na boisku i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię, się, że MU jest tak wysoko....

oj ja to się nawet BARDZO dziwię ....

padaka na boisku i tyle

a na boisku i ławce tylu kreatywnych grajków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że tak mest coś nie teges z cyklem przygotowań

LVG jakoś nie może mnie do siebie przekonać

wprowadzanie na siłe 3-5-2 średnio wychodzi to raz

co do treningów, tyle kontuzji, przecież to jaja jakieś

Żoze już by swoich ludzi zajechał - przy tak krótkiej ławce

nie wiem

jakoś mi się to średnio widzi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że tak mest coś nie teges z cyklem przygotowań

LVG jakoś nie może mnie do siebie przekonać

wprowadzanie na siłe 3-5-2 średnio wychodzi to raz

co do treningów, tyle kontuzji, przecież to jaja jakieś

Żoze już by swoich ludzi zajechał - przy tak krótkiej ławce

nie wiem

jakoś mi się to średnio widzi :eusathink:

ja myślę, że właśnie są trochę zajechani fizycznie - patrz - > przegrany mecz ze Świętymi

W tym meczu wybitnie było widać jak wolni są gracze MU w porównaniu do grajków South....

A gdzie jest filar MU, gwiazda ligi Rooney ?? miota się gdzieś w II linii... walczy, biega jak zawsze, ale za to nie ma kto strzelać bramek.

Falcao to cień tego snajpera sprzed 2 lat, RVP coś tam czasem pogra, Wilson jeszcze ma czas....Przydałby się taki Harry Kane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och Kane jest fantastyczny

teraz zresztą derby Londynu (byłem parę lat temu na White Hart Lane)

jestem ciekaw jak ten młodzian zniesie ciśnienie

czuję że będzie fantastyczny mecz na początek kolejki

jak pamiętam startują w sobotę jako pierwsi

co do South to dokończę innym razem, ale kiedyś pisałem o ich 10 kolejkach

wyszli z tego fantastycznie

4 miejsce, teraz trochę pechowo przegrany mecz ze Swansea

a co do Roo, wiesz że się nie zgodzę ?

uważam że to jego miejsce, za napastnikami na środku

jest fajnym łącznikiem pomiędzy liniami

choć nastawiony wybitnie offensive, to z jego charakterem i walecznością, robi wszystko i wszędzie

choć zgodzę się, że tak bardzo brakuje jego bramek .....

PS - jak kupią Falcao, to się na serio wqrwię :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie na temat MU jesli mozna :-) Moim zdaniem w kadrze United jest jeden dosc mocno widoczny problem (pomijajac juz fakt LVG i jego taktyki). Mianowicie wg mnie brakuje u Was kreatywnego srodkowego pomocnika ktory mialby te 15 asyst w sezonie bo robienie z Rooneya na sile pomocnika wg mnie nie ma sensu. Jak juz Blind do Van Persiego nie rzuci prostopadlej to nikt inny tego nie zrobi. Na temat Maty to nie wiem co napisac bo ten chlopak gra tak nierowno ze masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz, Mata różnie

Di Maria też, raz skrzydło raz środek

Roo tak se

pomocników dostatek, ale forma nie bardzo

nie to co w Chelsea

tam jest szaleństwo środka pola

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pomocników dostatek

about what u talking to me? ta druzyna potrzebuje wzmocnienia w kazdej formacji poza bramkarzem, ale.. podsumowujac okienko transferowe to jedno z bardziej udanych, ogolnie fajnie sie ostatnio dzieje na OT, odejscie Cleva, Andersona, Fletchera same pozytywy

a co do Falcao to sie zgodze, jak podpisze kontrakt to będzie parodia. Poki co jest cieniem samego siebie, kazdy kto go choc kilka razy widzial w Ligue, wie na co stac tego faceta, w MU gra na 30 % swoich mozliwosci. Aaa - LvG tez uparciuch straszny, z tego 3-5-2 nic nie wychodzi a ten dalej w zaparte, ta taktyka jest skazana na pozarcie przy dzisiejszym futbolu i widac to w kazdym meczu MU nawet jak grają ze strażakam i ogrodnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę gdyby ta drużyna miała inny ( konkretny) pomysł na grę, to nie trzeba żadnych wzmocnień....


kreatywnego srodkowego pomocnika ktory mialby te 15 asyst w sezonie

Ja myślę, że te czasy już trochę minęły, typowa "10" nie rozdziela już piłek na lewo i prawo.. najwięcej asyst, kluczowych podań mają skrzydłowi, potrafiący dograć piłkę ze skrzydła, dośrodkować w pełnym biegu ( PS. w polskiej lidze nie ma takiego grajka :grin: ) kiwnąć jednego czy dwóch przeciwników lub zejść z piłką do środka... ( Hazard, Silva, Tadic, Sanchez, Erikssen, Di Maria, Sterling......) to są w mniejszym lub większym stopniu tacy gracze... :wink:

Typowa dziesiątka została cofniętą dziesiątką: Pirlo, Gerrard, Carrick, Xabi Alonso....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 16 bidulki z Realu znowu dostaną łomot od sąsiadów

a zerknę chwilkę, co mi tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 16 bidulki z Realu znowu dostaną łomot od sąsiadów

mam nadzieję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziś w EPL dwa razy derby

znowu ładnych parę godzin przed TV :doh:


.

derby płn Londynu jak zawsze

pod wysokim napięciem

ostro ganiają .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był dobry szpil... :kox:

White Hart Kane :decayed: ten facet ma niesamowity tajming :kox: ( coś jak w naszej lidze Maciej Jankowski)

Głowę niższy niż obrońca, a potrafi wygrać każdy pojedynek główkowy :)

Szczęsny będzie miał ciężko wrócić do podstawowego składu ( jeżeli Ospina oczywiście będzie bronił na takim poziomie)


Póki co Atletico jedzie z Realem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...