Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3-1 wygrali ?

o proszę

mówili w przerwie na ESPN że grali tragicznie źle

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

że Balotelli trafił w koncu .....

piłkarz pomyłka

z innej beczki, czy ktoś z piłkarskiej braci się wybiera ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306464-bukowina-tatrzanska-2015-watek-informacyjny/

poz. 86 ...... :wink:

Może w końcu odpalił :wink: .

Zresztą czas zwerifikuje czy to było tylko przebłysk formy, a może w końcu zacznie strzelać dzięki temu trafieniu.

Opublikowano

Matic jest niesamowity

oglądam MU i się wqrwiam...ależ oni są słabi....

szkoda słów. przełączyłem na krawy sport :decayed:

yebany :grin:

mówili w przerwie na ESPN że grali tragicznie źle

grali dramat

można by tragikomedię o tym napisać.... :facepalm:

Opublikowano

Co sądzicie o dzisiejszym meczu PP Śląsk - Legia? Ciekawe w jakiej formie jest Legia przed Ajax-em?

Opublikowano

grali dramat

nie mam więcej pytań

tym bardziej jak się słyszy że Burnely miało swoje szanse w I połowie

załamać się idzie :wallbash:

Opublikowano

Co sądzicie o dzisiejszym meczu PP Śląsk - Legia? Ciekawe w jakiej formie jest Legia przed Ajax-em?

Zapowiada się ciekawy mecz przed jujtrzejszym startem TME :-) jestem ciekaw w jakiej formie są obie drużyny.

W ogóle Ajax teraz bez formy kompletnie, a Legia dopiero zaczyna po przerwie: na pewno stać ich na remis w Amsterdamie a nawet i zwycięstwo :-)

Opublikowano

Ja tam myśle ze Legia siądzie, bo ajax to wgl nie strzela nawet u siebie ostatnimi czasy

Opublikowano

dzień bez EPL dniem straconym :kwasny:

Opublikowano

dzień bez EPL dniem straconym :kwasny:

:friends:

Opublikowano

Nasz Kolejorz kochany ostatnia stacja w tym sezonie mistrz polski :P dogonimy Legie gdy ta zlapie zadszke po pucharach :D

po tm odwaznym typowaniu wybieram sie do bukmacherow ;D :kox:

Opublikowano

Dzien z ekstraklasa dniem straconym raczej

Opublikowano

Dzien z ekstraklasa dniem straconym raczej

true :sarcastic:

Na poważnie - naszą kopaną wolę oglądać live niż w TV

Opublikowano

Hm...

Raz próbowaliśmy z młodą obejrzeć mecz na szczycie, czyli wtedy Wisła - Legia.

Daliśmy radę kwadrans

Sorry.... może za jakiś czas. ....

Opublikowano

Hm...

Raz próbowaliśmy z młodą obejrzeć mecz na szczycie, czyli wtedy Wisła - Legia.

Daliśmy radę kwadrans

Sorry.... może za jakiś czas. ....

Są czasem mecze, że ogląda się je z przyjemnością, przeważnie nie są to mecze na szczycie: np Lechia - Ruch 3:3 itp

Pamiętam, że kiedyś fajnie oglądało się grę Ruchu Ch ( zanim Fornalik objął kadrę) napiszę to w dużej przenośni:

to było takie polskie Atletico tylko sił im starczało do 60 min. Potrafili grać wysokim presingiem, zamknąć przeciwnika na ich połowie itp....

Z resztą niewiele brakło i Niebiescy zdobyli by majstra gdyby Wisła zagrała ambitnie ze Śląskiem... :facepalm:

Przez to wolę oglądać mecze live - dużo więcej widać na boisku :)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

dzień bez EPL dniem straconym :kwasny:

tak nawiasne - ten weekend będzie bez EPL

to jest tragedia dopiero .....

La Ligę oglądać?

Opublikowano

padaka totalna

może rzucę okiem na naszą kopaną :)

Opublikowano

To może panowie proponuję samemu się poruszać a nie siedzieć przed TV.

Wiosna idzie i orliki już otrwierają :D

Opublikowano

Ja dzisiaj jak co tydzień na halę pokopac :)

Opublikowano

Bayern nadal w kryzysie... :decayed: Hamburger zjedzony, 8:0 :kox:

Opublikowano

Ruch 2 do przodu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.