Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i 'Pool pokazał że można - jak się tylko chce

w niezłym gazie są

imponujące ......

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.transfering.pl/newsroom/24779,angielska-potega-wyklada-40-milionow-euro-za-lewandowskiego

kolejna plota, ale bardzo bym chciał zobaczyć Lewego w lidze angielskiej.... nawet jeżeli miałby to być inny zespół niż MU.....

Opublikowano

Może i plota, ale pewne jest to, że Real ma cztery pkt przewagi ;-)

Opublikowano

nie powiem że Lewy się skończył bo to by było głupie

niemniej jednak coś tam się zacięło

Bayern to nie jest łatwy klub, zbyt dużo tam gwiazd z nosami w chmurach, a do tego o międzynarodowych korzeniach

prowadzić to i pogodzić, nie jest łatwą sprawą

na moje mógłby odejść

zatracił szybkość i łatwość strzelania goli

w Borussi był królem - tutaj nie jest i nigdy nie będzie nawet w okolicach tronu

a na Wyspach - oj tak

chciałbym go tam zobaczyć

oby do tego doszło


.

a poza tym, zamiast się uczyć, trzeba było za piłką latać !!

może by coś z tego było ..... :wink:

http://whatfalcaoearns.com/

Opublikowano

Barcelona I Turyn wchodzą też tak myślicie ;) ?

Opublikowano

Barcelona I Turyn wchodzą też tak myślicie ;) ?

oczywiście dortmund i city :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Też tak bym postawił xd

Opublikowano

W turynie dwa fatalne błędy i dwa gole

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek

Opublikowano

Turyn i Barca wejdzie, grube hajsy na nie poszły :D

Opublikowano

Farcelona juz dwójka do przodu :/ :D

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No tak city jak wygra kiedyś ważny mecz w Lm to zapisze w kalendarzu. Nawet kupie na tę część kalendarz

Edytowane przez A4_Raf

Opublikowano

Kanoniery :kox:

Opublikowano

Monaco gra dobry mecz, nie spodziewałem się,że tak ten mecz będzie wyglądać :naughty:

Opublikowano

No chyba lepszej taktyki nie.mogło.być świetna obrona plus dwie kontry...

Ale to co teraz się dzieje to proponuję jeszcze z trzy im wklepac

Opublikowano

o zesch qrfa

Berba

nie do wiary jak ich gasi ...

Opublikowano

Arsenal wygląda jak zbiorowisko gwiazdeczek i wielkich indywidualności... Ale tak nie jest. Po prostu grają samolubnie, brakuje strzału, ogólnie zrobiło się nudno pod bramkami Monaco, Arsenal chyba nie oddał ani jednego strzału on target xd za to girou spierdzielił wybornie te setki

Opublikowano

o zesch qrfa

Berba

nie do wiary jak ich gasi ...

kolo ma świetną technikę, ale ten luz w grze, czasem mnie mega denerwował za czasów jego gry w MU :decayed:

podsumowując, nie bardzo akceptowałem jego styl gry, wolę napadziorów walecznych, gryzących trawę, dla których nie ma straconych piłek -> patrz Aguero, Suarez....

Opublikowano

Konkret brama

Opublikowano

czasem mnie mega denerwował za czasów jego gry w MU

no widzisz

a mnie on nie czasem a NA OKRĄGŁO denerwował gdy grał w MU

nigdy nie byłem w stanie kupić zachwytów nad piętką czy tam techniką podań/passów

i tyle w temacie

Opublikowano

Klepneli ich bardzo ładnie nie spodziewałem sie takiego ciekawego meczu :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.