Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny w tym kontekście. ...

http://m.onet.pl/sport,4ct4l

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziwki, konserwy, muzyka bez przerwy

Opublikowano

no dzisiaj od uja futbolu w Europie

popatrzmy w takim razie ...... :wink:


.

Shrek jest dzisiaj tragiczny :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

No i co tam oglądacie? :wink4:

Opublikowano

trwam przy MU

trwam - określenie bardzo na miejscu

Opublikowano

Też oglądałem końcówkę pierwszych 45 minut i widziałem dwie sytuacje: jedna dla MU i druga dla Newcastle

Było coś więcej?

Opublikowano

Z ciekawszych to... przerwa :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Teraz coś się tam dzieje :wink4:

Opublikowano

wyrwali im to z gardła, dosłownie

poziom futbolu tragiczny

po prostu okropnie grają

wszyscy faworyci do przodu, także zmian w tabeli żadnych

jedynie co to Everton

zadziwia mnie, co się dzieje z Martinezem ???

Opublikowano

No wygrana MU z niczego...

Young nie mógł nie wykorzystać prezentu obrońców i bramkarza. :facepalm:

Opublikowano

mógł ....

jest w takiej formie, że mógł spierdzielić tak jak Fellaini główkę kwadrans wcześniej

cały ten zespół

wymysł LvG

żenada

Opublikowano

mógł ....

jest w takiej formie, że mógł spierdzielić tak jak Fellaini główkę kwadrans wcześniej

cały ten zespół

wymysł LvG

żenada

:decayed:

Opublikowano

A jak rok temu gadałem, że zrobili błąd zwalniając Moyesa to niektórzy się śmiali....

Moim zdaniem Pan Filozof trwa tylko dlatego, że drużyna orbituje w okolicach 3-6 miejsca, chłop swoją renomę, boją się przyznać do winy i go wypierdlić...

Pomysłu na grę dalej nie ma, chyba, że jest to : gramy lagę na czuprynę :facepalm:

Dobrze, że dzisiaj oglądałem WHU - Chelsea...

Mam nadzieję, że zajmą maksymalnie odległe miejsce, np 6ste i w klubie zrobi się czystka... Widać, że co niektórzy mocno się męczą przy tym trenerze i taktyce....

uj tam z pucharami, po co robić sobie wstyd jak Liverpool, City, Arsenal czy Tottenham :):grin:

Opublikowano

brakuje mi wychowanków

wydaje mi się, że niektórzy idą do MU bo tam dobrze płacą

a ludzi, którzy za klub gryźli trawę, już nie ma (może 2-3 wyjątki się znajdą)

teraz to się liczy tygodniówka - i ewentualnie nowa doopa wieczorem

i już

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Zobaczcie sobie jak graly zeapoly LVG 15 lat tamu i jak graja teraz. Zbytnich zmian nie widze.a juz napewno nie w systemie gry

Opublikowano

nie ma prędkości

po prostu

u Żoze, to są 4 podania, 6-7 sekund i ma być strzał na bramę

brak speedu

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Zobaczcie sobie jak graly zeapoly LVG 15 lat tamu i jak graja teraz. Zbytnich zmian nie widze.a juz napewno nie w systemie gry

A pamiętasz Bayern za czasów LvG? Zwłaszcza drugą połowę jego pierwszego sezonu? Raczej nie było tam długiej lagi na Gomeza, a bardziej namiastka tego co prezentuje obecny Bayern... Tylko że wtedy byli nieco gorsi wykonawcy... Nie wiem jak obecnie w United, ale wówczas w Bayernie jego problemem było przekonanie o własnej nieomylności... On wiedział wszystko najlepiej, nie popełniał błędów - choć było nieco inaczej. Nie potrzebni mu byli Ozil, czy Khedira, o defensywie już nie wspomnę z van Buytenem i Demichelisem na czele... Mimo tego dał Bayernowi kilka pozytywów...

Opublikowano

qrfa

wczoraj od uja

dziś nikt w piłkę nie gra

to niesprawiedliwe .....

Opublikowano

qrfa

wczoraj od uja

dziś nikt w piłkę nie gra

to niesprawiedliwe .....

Śląsk - Legia :decayed:

w sobotę nie gra EPL :kwasny:

Opublikowano

Wczoraj Suarez troche szarpnal :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.