Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oglądam w wersji multi na C+ Family

Też... :wink4: Ale później przełączyłem na Barce...

Ja ogladam niziolkow.ehh cala trojka strzeliła.

j.w. Jednak Barca lepsza od PSG. :good:

ROma miała wszystko w swoich "rękach" i nie dała rady u siebie z MC.

A Nasri wyebał bramę! :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Roma dała doopy ;) ale dobrze, że MC przeszło dalej :)

Opublikowano

MC jak MC ale szkoda Liwerpoolu :facepalm: \

W sumie to mi kupon wywalili a tak w nich wierzyłem :kwasny:

Opublikowano

Od czasów Dudka tej drużyny juz nie ma. Przegrałeś na własną niestety odpowiedzialność.

Opublikowano

Dudka???????

Ja bym powiedział: Suareza!

Opublikowano

A co z Suarezem wygrali?

Opublikowano

Gerard w pomeczowym wywiadzie zapytany przez dziennikarza powiedział, że z taką grą nie zasłużyli żeby wyjść z grupy i ma chłopina rację - szkoda Ludogorca bo mogli zająć te 3, miejsce.

City wreszcie zagrało jak drużyna i zasłużenie wygrali choć Roma grała bardzo dobrze cały szpil; atakowali i widać było, że zależało mi na awansie czego nie mogę powiedzieć o Juve :facepalm: Jest też plus zajęcia 2. miejsca w grupie: Jak trafią na mocniejszego rywala to nie będzie bezpiecznego grania na remis. Stać ich na awans do 1/4 ale trzeba dać z siebie 110%. Olympiakos pokazał Starej Damie jak grać do końca w ostatniej kolejce :thumbup1:

Opublikowano

Na Legii 2:0 ale takie błędy trójki sędziowskiej, że szkoda gadać. :facepalm:

Opublikowano

o sędziowaniu szkoda gadać- te spalone.... :facepalm:

Opublikowano

Spalone spalonymi, ale czerwień dla Kuciaka i karny się im należał za takie wejście wyprostowaną nogą

Opublikowano

No to też miałem na myśli mówiąc wcześniej o MEGA błędach... Całkowicie inaczej mógł wyglądać ten mecz i wynik...

Opublikowano

tak patrzę i myślę - oni grają na Anfield czy na OT???

Opublikowano

Czemu???

Ważny jest wynik :D

Opublikowano

Jest walka, jest ambicja. I like it! Valencia ogien dzis

Opublikowano

nie podoba mi się

sorry, ale jestem przyzwyczajony do czegoś innego

mnóstwo fauli, głupie straty i niecelne podania

jakiś wilson, który nie wiadomo co robi

nie no

to nie jest to czego oczekuję

ps - wynik świetny, to prawda..... tyle że gdyby nie David w bramie .....

Opublikowano

To co robi DG w bramce to mistrzostwo.

Ja go widze w Realu za rok,dwa.

Opublikowano

nie podoba mi się
sorry, ale jestem przyzwyczajony do czegoś innego
mnóstwo fauli, głupie straty i niecelne podania
jakiś wilson, który nie wiadomo co robi
nie no
to nie jest to czego oczekuję


ps - wynik świetny, to prawda..... tyle że gdyby nie David w bramie .....

ja wolę zwycięstwa i komplet oczek w każdym meczu niż piękną grę, Kamyk wiadomo że to nie jest jeszcze to MU co z kilku lat do tyłu ale dziś w pierwszym od niewielu meczów widać ambicje i walke w chłopakach, van Persie nawet szarpie :D


To co robi DG w bramce to mistrzostwo.
Ja go widze w Realu za rok,dwa.

oby nie zrobił z siebie kolejnego frajera i sie nie sprzedał, póki co to ten facet wyrasta na boga na OT

Opublikowano

Co tu ma sprzedawanie????

Nie zapowiada sie, zeby w kolejnych kilku latach ManU coś wygrało. Niestety, bo od zawsze im kibicuję.

Musi szukać pucharów w innym miejscu.

A gadanie o sprzedawaniu się to zwykłe pieprzenie....


No daje radę chłopaczyna :)

Opublikowano

A według mnie się zapowiada.

De Gea ratuje kolejny mecz, Felaini Wilson out, Falcao niech wchodzi i Herrera.

Opublikowano

Po czym to wnosisz??

Samym bramkarzem nic nie wygrają.

A grają przeciętnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.