Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barca póki co na aucie...

:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to ładnie :-) chyba to przez te derby co nie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Teraz to już chyba na pewno! :shocked:

Opublikowano

where is Barca ? :wink:

Opublikowano

Out.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

W tych półfinałach będzie ciężko, już nie ma znaczenia na kogo się trafi.. Chociaż najsłabsze wydaje się City.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W tych półfinałach będzie ciężko, już nie ma znaczenia na kogo się trafi.. Chociaż najsłabsze wydaje się City.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Są na równi z Realem

Barca dala d*py i wielkie brawa na Atletico. Ją z tego powodu nie mam zamiaru sobie życia odbierac.

Widzieliście średni przebiegniety dystans? 11.5 Atletico i 9 Barca. To mówi samo za siebie

where is Barca ? :wink:

Lepiej powiedz Stanley gdzie jest UTD :decayed:

Opublikowano

właśnie usłyszałem od Ruud Gullita - El Clasico came in a wrong moment

chyba nic więcej dodać nie trzeba

co do wyników

osobiście jestem bardzo zaskoczony

w moim Top 4 w Europie rządzą Barcelona, Real, PSG oraz Bayern

nie widzę lepszych drużyn na chwilę obecną

wszystkie ww dotarły do ćwierćfinałów i nie grały między sobą, więc można by powiedzieć, zapraszamy na następny szczebel

no cóż, dwóch nie ma

trochę dziwne :)

nr 2 - nie mam wątpliwości, że karny należał się Barcelonie w 90 minucie

może w końcu całe litanie wszystkich zarzutów które się miało przeciwko wzięły odwet? no niech tak będzie, że raz my ich, a czasem oni nas

nr 3 - stawiałem jakieś pół roku temu że Barca wygra LM

no i nie wiem, kto to zrobi ...... :eusathink:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Chciałbym finału Atletico - Bayern

Opublikowano

A ja Real City xd

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z19915187Q,Memy-po-Lidze-Mistrzow.jpg


chyba najbardziej zawiodło trio MNS

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Karny dla Barcy i dogrywka.... można by gdybać co by się działo ale Pytanie czy im się to należało? :wink4:

Opublikowano

To, że akurat zagrali słabo nie można mylić z nalezeniem. Był powinien być karny, a nie takie wypaczanie zawodów. Kpina.

Styl nie ma nic do tego, fakt fajnie jak można oglądać spektakl, a nie nudę 90 minut lub dłużej. Ja nie lubię Barcelony i dobrze o tym wiecie, ale takie rzeczy w piłce nie powinny mieć miejsca. Pozostaje oczywiście fakt czy by strzelił i i obronił...Ale to inna sprawa.

Czekam na powtórki w LM w dobie tak zaawansowanej cyfryzacji, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

haha dobre zdjęcie :)

Ja bym chciał real z bayernem w finale zobaczyć

Opublikowano

Czekam na powtórki w LM

nic więcej chyba dodawać nie trzeba

Opublikowano

z19915187Q,Memy-po-Lidze-Mistrzow.jpg

chyba najbardziej zawiodło trio MNS

:grin:

W tych półfinałach będzie ciężko, już nie ma znaczenia na kogo się trafi.. Chociaż najsłabsze wydaje się City.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Są na równi z Realem

Barca dala d*py i wielkie brawa na Atletico. Ją z tego powodu nie mam zamiaru sobie życia odbierac.

Widzieliście średni przebiegniety dystans? 11.5 Atletico i 9 Barca. To mówi samo za siebie

where is Barca ? :wink:

Lepiej powiedz Stanley gdzie jest UTD :decayed:

gdzieś daleko, w czarnej d...pie :decayed:

Już do tego w tym sezonie przywykłem :grin:

Opublikowano

Jak tam obstawiacie dzisiejszy bój Liverpool vs BVB?

Opublikowano

Bezbramkowo

Opublikowano

A jednak nie :P 0:1 BVB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.