Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4:2 

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kassai
Ovrebo
Poprzednio ten od Barcy v psg

Sędziowie :facepalm:

Opublikowano

Qurwa j**any sędzia, znów główny bohater spotkania

Dawać powtórki do piłki!!!!!!!

Szkoda mi Bayernu :'(

Opublikowano

Niesmak. Ogromny

Opublikowano
Niesmak. Ogromny


To samo chciałem napisać...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Będzie mnóstwo gadania znowu.
Ciekawe jaki wpływ będzie mieć ten mecz na jutrzejszy Juve?
Qrna szkoda

Opublikowano


To samo chciałem napisać...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


+100000000
Opublikowano

Dwie bramki ze spalonego dla Realu ?? Ja yebieee!!!

Opublikowano

Sędziowanie w LM to KPINA :wallbash::rant:
W sytuacji kiedy Lewandowski był sam na sam z bramkarzem. Był na równi z Marcelo...
Druga żółta dla Vidala z d*py...
Aż się boję jutrzejszego meczu... :(
Jedynie Marciniak dobrze sędziuje w LM

Opublikowano

Musza wprowadzic powtorki,w takich meczach o wygranej/awansie decyduja detale. Boje sie dzisiejszego meczu bo Suarez i Neymar beda nurkowac to pewne,tylko zeby sedzia nie dawal sie nabrac.

Opublikowano

ten oto koleś będzie gwizdać - Kuipers, NL

9158959-bjoern-kuipers-900-704.jpg

Opublikowano

Sędziowie za bramkami zamiast stać na boisku to powinni się gapic na monitor!

Opublikowano

Heh, media zamiast rozpisywać się o genialnej formie Marcelo, czy Hummelsa, piszą o wkur... piłkarzach, którzy wpadli do szatni i zrobili raban :dziura: 

A Neuer grał ze złamaną stopą :shock3: 

http://bundesliga.onet.pl/powazna-kontuzja-manuela-neuera-koniec-sezonu-dla-mistrza-swiata/x756zq 

Opublikowano
9 godzin temu, Skyliner89 napisał:

Sędziowanie w LM to KPINA :wallbash::rant:
W sytuacji kiedy Lewandowski był sam na sam z bramkarzem. Był na równi z Marcelo...
Druga żółta dla Vidala z d*py...
Aż się boję jutrzejszego meczu... :(
Jedynie Marciniak dobrze sędziuje w LM

Szkoda tylko że Szymon Marciniak nie podyktował karnego w meczu Juve - Barca

a co do wczorajszych meczy to jak znowu w tej pseudo LM bedzie finał Real- Atletico to będzie jakaś masakra

To jak sobotni mecz w lidze hiszpańskiej a nie finał LM! paranoja jakaś

Opublikowano

Mecz Real - Bayern stał na bardzo wysokim poziomie. Mecz godny finału do momentu, w którym sędzia został głównym aktorem (antybohaterem). Niezrozumiała decyzja z brakiem czerwieni dla Casemiro i wylot Vidala po czystym/podręcznikowym wślizgu. Liniowi też dodali swoje trzy grosze. Szkoda Bayernu. Niestety ten mecz im bokiem wyjdzie. Neuer zakończył sezon, czekamy na wieści w sprawie Hummelsa i Lewego.

Szymon Marciniak ma coraz mniejszą konkurencję. 

PS. kibice Juve po wczorajszym meczu mają wątpliwości co do awansu grając z Barką :grin:

Opublikowano

ciekawe co będzie dzisiaj, nie mogę się już doczekać

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

mogę się posłuzyć Kręciną, to będzie ok ?

0_0_875226028_Tyle_sniegu_najebalo_przez.

b9e0398d025a647d12e4787a8a1b1a92.jpg

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

W porównaniu z meczem wczorajszym to wygląda to dość przeciętnie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.