Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kamyk napisał:

byłem, ja akurat mam dość blisko ;)

poza tym lubię takie spotkania

fajnie posłuchać, bo rzeczywiście facet wie dużo i ma przede wszystkim kontakt z bazą

a do tego z ciekawymi ludźmi

historia o Szczęsnym, Fabianie, Kapustce, Wasylu, Bieliku, Borucu, no i do tego z kadry, o Lewym czy Krychowiaku

też sam za dużo nie może powiedzieć, bo po prostu nie może, ale czasem coś powie, no i fajnie się tego słucha

także ogólnie, bardzo na plus, mi się podobało, jak zresztą zawsze

spoko koleś jest :thumbup1:

 

co mówił o wspomnianych Polakach, o MU ?   tak w wielkim skrócie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Szczęsny, skomplikowany facet, tak w skrócie - podał jeden bardzo przykry przykład z życia, a piłkarsko nie było chemii z Arsenem, w Juve będzie bardzo ciężko

Fabian, w Swansea ma jak pączek w maśle

Kapi, zadziwiające 5 kroków w tył

Wasyl, zadziwiający brak pomocy Kapiemu w Lisach

Bielik, nie dotknie piłki w Arsenalu

Boruc, nie pogra po przyjściu Begovica

Grosik, całe tony śmiesznych opowieści, no i - to nie jest koleś który będzie grać za 15 tys funciaków tygodniowo, mowy nie ma

Lewy, chciałby do Realu, lecz będzie bardzo trudno dopiąć

Krycha, dziwny koleś w kadrze, odludek i zawsze gdzieś jakby ponad wszystkimi, księciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamyk napisał:

Szczęsny, skomplikowany facet, tak w skrócie - podał jeden bardzo przykry przykład z życia, a piłkarsko nie było chemii z Arsenem, w Juve będzie bardzo ciężko

Fabian, w Swansea ma jak pączek w maśle

Kapi, zadziwiające 5 kroków w tył

Wasyl, zadziwiający brak pomocy Kapiemu w Lisach

Bielik, nie dotknie piłki w Arsenalu

Boruc, nie pogra po przyjściu Begovica

Grosik, całe tony śmiesznych opowieści, no i - to nie jest koleś który będzie grać za 15 tys funciaków tygodniowo, mowy nie ma

Lewy, chciałby do Realu, lecz będzie bardzo trudno dopiąć

Krycha, dziwny koleś w kadrze, odludek i zawsze gdzieś jakby ponad wszystkimi, księciu

1. dokładnie, widać to było właśnie niedawno, gdzie Juve wzięło go za śmieszną kasę, pytanie co będzie, jak jednak Buffon nie skończy kariery po sezonie, a postanowi jeszcze pograć 1-2 lata

2. pewnie tak :decayed:

3,4 możliwe, ale Kapustka jest za słaby na EPL i może Wasyl to widział

5. true

6. szkoda, gdyby Boruc nie pograł

7.  szkoda, że Silva nie wziął go do siebie

8. Zidane będzie wspierał swojego rodaka,  Benzema właśnie podpisał nowy kontrakt  :kwasny:

9. Krychy nie znam, wielka szkoda dla kadry, że jest bez formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście dużo o klubach, piłkarzach, trenerach, transferach, tytule, pucharach, lidze mistrzów itd itp

:)

takie tam nudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyjątkiem Chelsea - każdego :)

a tak na poważnie to sporo uwagi poświęcił MC

tam w tym roku jest wielka moc, Pep poukładał i będą ostro cisnąć

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamyk napisał:

za wyjątkiem Chelsea - każdego :)

no nie mów, że Arsenal czy Liverpool  :wink:

Myślę, że to będzie sezon prawdy dla Pepa, ciekawe jak MU, czy Lukaku zrobi tą różnicę co kiedyś RVP ?  Totki ?  jakoś w to nie wierzę  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klopp tak jakby przekonał wszystkich do swojej wizji, choć to TYLKO bezsensowne preseason games

Totki nie, bo nowy stadion

Arsenal nie, bo zawsze jest nie :)

rzeczywiście te 2 mocne kluby wykluczył

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kamyk napisał:

za wyjątkiem Chelsea - każdego :)

a tak na poważnie to sporo uwagi poświęcił MC

tam w tym roku jest wielka moc, Pep poukładał i będą ostro cisnąć

zakup tylu bocznych obrońców, który grają bardzo wysoko...pewnie Pep ma jakiś plan.... Jeżeli Kun będzie zdrowy, to będą mega mocni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

english breakfast, dzisiejsze :)

W sobotnie popołudnie zorganizowałem spotkanie z kibicami Premier League na warszawskim Polu Mokotowskim i to był bardzo miło spędzony czas (mam nadzieję, że dla obu stron). Zrobiłem tak dlatego, że od zawsze wierzę w mądrość ludzi, w ich zdolność do dialogu, a teraz wyjątkowo mi na tym zależy, ponieważ coraz częściej chcę uciekać od internetu, od wszystkich tych dyskusji twitterowych, hejtu, politycznych podziałów, anonimowości obrzydliwej i bezproduktywnej, tych kółek wzajemnej adoracji (Stefan, ale super napisałeś tekst! A ty jak skomentowałeś ekstra ten mecz, Zenek!). Mam ich szczerze dość. Dlatego wolałem spotkać się z zupełnie obcymi mi ludźmi, w dużej mierze także, by udowodnić sobie samemu, że normalne życie jeszcze istnieje, toczy się poza całym śmiesznym Twitterem, który zaczął mi przypominać bajoro, w którym wodą ochlapuje się sto tych samych osób, myśląc, że to kogokolwiek interesuje. Innymi słowy: wolę 50 osób na żywo, niż 80 000 followersów w necie.


Było to doznanie oczyszczające, uświadomiło mi również, jak wiele osób w Polsce kocha Premier League, to jest niesamowita siła tej ligi. Przyszli goście w koszulkach United, Swansea, Newcastle, Arsenalu, Evertonu, Liverpoolu, reprezentacji Anglii. Ich wiedza jest naprawdę olbrzymia. Pili piwko, dyskutowali, trochę sobie dogryzali, trochę radzili, trochę współczuli, budujące to doznanie i dawno nie wróciłem do domu tak szczęśliwy. Nikt, nawet na sekundę, nie zajrzał do internetu. Sieciowe iluminacje można łatwo zgasić, wystarczy dobre towarzystwo, a w Polsce żyje mnóstwo fajnych, normalnych, rozsądnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie United, w koncu widac jakis pomysl na gre, szybkie podania, gra na wyprzedzanie, da sie to ogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**li to Lukaku

Dopiero włączyłem, ale jak usłyszałem Przytule to mi się odechcialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...