Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Totki dzisiaj pojadą z Chelsea?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba, że gra na Wembley im nie służy?

Opublikowano

Również w tym kontekście na ten mecz patrzę
Jak na razie to nie jest ta sama bajka co WHU

Opublikowano

Dobry mecz.

Wysłane z s8

Opublikowano

Ale to wsadził ;)

Opublikowano

Zaskoczenie :-)

Opublikowano

Dobry meczyk,  jutro jeszcze zobaczymy co warty będzie Everton  :wink:

Opublikowano

I co warte City bo jak jak bęcki dostaną to lipa.

Wysłane z s8

Opublikowano

Od Evertonu?
U siebie?
Kaman.....

Opublikowano

Roo;)

Opublikowano

Zajebiaszczo

Wysłane z s8

Opublikowano

Kun zrobił się lepszym aktorem niż CR7. Szkoda, bo gościa mega cenilem. Co z tym przepisem o symulowaniu?

Opublikowano

Słabo zagrali. I brzydko. Mecz taki se

Opublikowano

Dobrze źe choć jednego strzelili

Wysłane z s8

Opublikowano

Toffies grali bardzo agresywnie, to utrudniało rozgrywanie

Opublikowano

A ktoś może tu kibicuje Ac Milan? Ale nie że od miesiąca jak chińczyki rozbili bank tylko tak na poważnie? Albo Serie A śledzicie?

Opublikowano
9 godzin temu, Kris1909 napisał:

A ktoś może tu kibicuje Ac Milan? ...  Albo Serie A śledzicie?

raczej nie bardzo

tak obiektywnie trzeba przyznać, że dział jest w sumie skupiony na lidze angielskiej, czasami coś tam się napisze o naszych gwiazdach rodzimego podwórka

do tego dochodzą rozgrywki LM, gdzie Skyliner nakręcał się Juve ( :wink: ), no i mecze repry na różnych turniejach

ale jakbyś mnie zapytał czy przypominam sobie jakiekolwiek wpisy nt choćby derby na San Siro, to z ręką na sercu - żadnego

to tak IMHO, jak ktoś ma inna obserwację, to dawać

 

Opublikowano

U mnie w robocie kumpel jest kibicem Milanu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będę z nim na meczu Milan - Juve  22.10.17   Będzie jakieś porównanie na żywo do EPL   :wink:

Ja pojadę z czystej ciekawości i traktuję to jako wycieczkę  :)

Opublikowano
33 minutes ago, stanley said:

U mnie w robocie kumpel jest kibicem Milanu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będę z nim na meczu Milan - Juve  22.10.17   Będzie jakieś porównanie na żywo do EPL   :wink:

Ja pojadę z czystej ciekawości i traktuję to jako wycieczkę  :)

Polecam:) mój pierwszy mecz to były derby, wrażenia super, teraz wybieram się na Romę, na początku października a to z powódek cenowych, bilety na Juve już są dwa razy droższe. Jadę z kumplem co kibicuje Liverpool a później w rewanżu pojadę z nim właśnie na the reds. A gdzie byłeś w Anglii? Jak wrażenia? 

Opublikowano
47 minutes ago, Kamyk said:

raczej nie bardzo

tak obiektywnie trzeba przyznać, że dział jest w sumie skupiony na lidze angielskiej, czasami coś tam się napisze o naszych gwiazdach rodzimego podwórka

do tego dochodzą rozgrywki LM, gdzie Skyliner nakręcał się Juve ( :wink: ), no i mecze repry na różnych turniejach

ale jakbyś mnie zapytał czy przypominam sobie jakiekolwiek wpisy nt choćby derby na San Siro, to z ręką na sercu - żadnego

to tak IMHO, jak ktoś ma inna obserwację, to dawać

 

Dzięki, może będzie o czym pisać bo jest moda na rodaków w serie A ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.