Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

itam jak ktoś by był chętny grać na fortuna to dajcie znać to dla was bedzie bonus i ja też otrzymam.


Korzyści dla Znajomego:

Bonus Powitalny do 400zł + 100zł zakład bez ryzyka
dostęp do relacji live
bonusy zwiększające wygraną
oraz inne korzyści

Liczy się każdy znajomy

Ilu Kumpli przyprowadzisz, tak wiele bonusów uzyskasz. Można to zrobić szybko i łatwo.


Jeśli ktoś był by chętny założyć konto na fortunie to proszę o wysłanie mi prywatnej wiadomości z mailem i wtedy będą dostępne bonusy.To jest wszystko na 100 % sprawdzone.Ja otrzymuje bonus i ten co zakłada konto też więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie, nadszedł czas na jakiś urlopik - z tego co wiem, to kłopoty tam nawet z wifi 
na tydzień spadam
życzę sporo wrażeń podczas zamykania okienka transferowego [emoji4] 
c8099f5b4ef56672703c6df666b90d5b
Zachowuj się tam jakoś;)
Miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gol stadiony świata, ale osobiście nie jest moim ulubieńcem, jak słyszałem jeden czy dwa wywiady w których skromnością nie grzeszył po kiepskim meczu w jego wykonaniu stracił w moich oczach, młody i zdolny jest ale więcej pokory, bo nie tacy zawodnicy zostawali szybko zapominani przez świat, ogólnie jak będzie pracował nad sobą i nie gwiazdorzył widzę w nim jedną z gwiazd naszej piłki nożnej za kilka lat, i oby nie przeszedł za wcześnie do topowego klubu i nie grzał ławy, bo się zmarnuje chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fifi
Bry bry :-)
Po livescore widzę że się działo wczoraj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pajda said:

Widzieli gol Zielińskiego? Poezja

No miałem pisać, ale nie chciałem zanudzać SerieA? Brameczka piękna i to z prawego kopyta. A Lewy też się popisał, Danio nadchodzimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni kończy się okienko transferowe, 31 sierpnia to dla wielu klubów pewnie będzie dzień szybkich decyzji, pewnie nie do końca przemyślanych :) Macie swoje typy co się może jeszcze zdarzyć ciekawego? Sanchez poprosił o transfer, jak dla mnie Mou powinien o niego powalczyć, prawe skrzydło byłoby obsadzone, ale obawiam się, że pójdzie do City... Wzmocnić się może Chelsea - dziś piszą o porozumieniu z Chamberlainem, ponoć jeszcze ma dołączyć Drinkwater... Liverpool walczy o Lemara... A gdzie trafi Krychowiak? Jak myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychowiaka pewnie jego kobieta nie puści z Paryża :wink:

Lemar podobni jest nie do wyjęcia.

Chelsea pewnie zrobi jeszcze 1-2 transfery.

Sanchez w MU ? było by pięknie, coś jak RVP kilka lat temu. Poza tym Sanchez jest zmęczony pucharem konfederacji. Trzeba gościowi dać odpocząć  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha może do Mediolanu, też mógłby się tam lansować, na ławkę do Milanu może się przydać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha może do Mediolanu, też mógłby się tam lansować, na ławkę do Milanu może się przydać 
Tez tajt mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kris1909 napisał:

Krycha może do Mediolanu, też mógłby się tam lansować, na ławkę do Milanu może się przydać 

gdziekolwiek, byle by grał, bo jest cieniem zawodnika z Sevilli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...