Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rok temu faza grupowa LM - mecze z Realem i Borussią, z Christiano i Modriciem

a tym roku z LM wy***ał ich jakiś mistrz Kazachstanu, a z LE - mistrz Mołdawii

to jest totalny dramat

wielki mit i czar Magiery i złego Leśnego pryska

co na to nowy właściciel ?

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,sheriff-tyraspol-legia-warszawa-0-0-wynik-i-relacja-liga-europy,artykul,809038,1,833.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=profil

Edytowane przez Kamyk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, Kamyk napisał:

rok temu faza grupowa LM

a tym roku z LM wy***ał ich jakiś mistrz Kazachstanu, a z LE - mistrz Mołdawii

to jest totalny dramat

wielki mit i czar Magiery i złego Leśnego pryska

co na to nowy właściciel ?

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,sheriff-tyraspol-legia-warszawa-0-0-wynik-i-relacja-liga-europy,artykul,809038,1,833.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=profil

Kopacze L  powinni przez dwa miechy otrzymywać średnią krajową

Opublikowano

i powinni zwrócić kibicom kase za wyjazd  :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, stanley napisał:

Kopacze L  powinni przez dwa miechy otrzymywać średnią krajową

Błąd leży moim zdaniem w polityce klubu, takich zawodników jak Nikolic i Odidio Ofoe powinni trzymać za wszelką cenę, chociaż po sezonie dłużej, zaproponować dobrą kasę i tak by się zwróciło, a nie podpisywanie kontraktów wysokich z masą siedzących w rezerwach czy na ławce nic nie wartych zawodników. 
Moim zdaniem powinni otrzymywać w systemie motywacyjnym - słabe wyniki słaba kasa.

Opublikowano

Monako Porto Besiktas Lipsk - w tej grupie nawet Monako może się podwinąć noga bo Porto i Lipsk potrafią zagrać, a Monako kto wie czy utrzyma formę z tamtego sezonu. Inne grupy mają po 2 faworytów większych czy mniejszych, ale jakaś niespodzianka na pewno będzie.

Opublikowano

DIBfntGXYAAIk8m.jpg

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

no qtfa ...... jest szał :)

DH_0D1qW0AANihn.jpg

Opublikowano

tak powiem bez ogródek że uważam go za faceta z totalnie wybujałym i przerośniętym ego

ma jakąś manię wielkości na swoim punkcie, inaczej tego nazwać nie można

nierówno pod sufitem

z drugiej zaś strony, jak to co pierdzieli zrealizuje......

no cóż, ponoć tylko krowa nie zmienia poglądów ?

 

 

Opublikowano

Grosik dziś w pół godziny
2 asysty i brama
Hull prowadzi 3-0
Ten Rusek go w życiu nie sprzeda.....

Opublikowano
Grosik dziś w pół godziny
2 asysty i brama
Hull prowadzi 3-0
Ten Rusek go w życiu nie sprzeda.....
Miałem właśnie pisać o grosiku
Opublikowano

866d55157ff30beddf99efa020338b05-598.png866d55157ff30beddf99efa020338b05-598.png866d55157ff30beddf99efa020338b05-598.png

 

Opublikowano

VAR w polskie lidze to jakieś jaja

ale to i tak dobrze że nie wszędzie go można stosować ;)

 

Opublikowano

pamiętam jak kiedyś Koliński powiedział że najgorszy angielski sędzia to Mike Dean

po dzisiejszym meczu stwierdzam to samo

przedłużyć mecz o 5 minut i uznać bramkę strzeloną w 97 minucie

no sorry :facepalm:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Oj duch van Gaala długo wisiał dziś nad OT
Jakże bezcenne i produktywne podania w poprzek
Dobrze że do przodu


Uwag mnóstwo...

Opublikowano

Matic robił robotę.
Bez sensu pchanie się środkiem i wrzutki na Lukaku.
Za to świetnie wygląda u nas odbiór. Valencia w ofensywie dramat.

Opublikowano

Podoba mi się w pierwszej części pogba bardzo aktywny
I dobrze się spisują Jones i Bailly, brawo znowu 0 z tyłu [emoji106]

Opublikowano
Godzinę temu, stanley napisał:

wrzutki na Lukaku

nawet nie wspominaj - Żoze powinien tego zabronić

do boków i naprzód, po co środkiem ????

Opublikowano
nawet nie wspominaj - Żoze powinien tego zabronić
do boków i naprzód, po co środkiem ????
Na skrzydłach powinni grać Martial i Rashford. Pogba i Miki często grają środkiem. Brakuje mi wejść bocznych obrońców jak to w totkach;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.