Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Kamyk napisał:

Tak się tylko upewnię
5 angielskich klubów w CL?
R U fuckin' kiddin' me ?

I to bez Arsenalu :)
dla mnie najmocniejsza grupa - Bayern/Barca/Napoli/Lipsk (nie Real bo musiałoby być Psg zamiast Barcy)
najsłabsza Spartak/Sevilla/Basel/Maribor
to tak na papierze, nie śledziłem meczy eliminacyjnych i nie śledzę poszczególnych lig za bardzo, ale tak to się przedstawia, że może być kilka mocnych grup z czego tylko się cieszyć.
Dodatkowo dodam, że chciałbym żeby całą LM wygrał ktoś spoza dwójki Real/Barca. Może w końcu Atletico albo Juve? Chociaż tutaj pewnie większość za MU :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nazwijmy rzeczy po imieniu - brama nr 3 dla Liverpoolu to była petarda godna porównania z Realem

 

Opublikowano
7 hours ago, coal said:

I to bez Arsenalu :)
dla mnie najmocniejsza grupa - Bayern/Barca/Napoli/Lipsk (nie Real bo musiałoby być Psg zamiast Barcy)
najsłabsza Spartak/Sevilla/Basel/Maribor
to tak na papierze, nie śledziłem meczy eliminacyjnych i nie śledzę poszczególnych lig za bardzo, ale tak to się przedstawia, że może być kilka mocnych grup z czego tylko się cieszyć.
Dodatkowo dodam, że chciałbym żeby całą LM wygrał ktoś spoza dwójki Real/Barca. Może w końcu Atletico albo Juve? Chociaż tutaj pewnie większość za MU :)

Mimo, że kibicuje Ac Milan chciałbym w końcu zobaczyć Buffona wygrywającego LM na koniec kariery, ale w tym sezonie może być im ciężko dojść znów do finału, a może Napoli i Milik w finale decydujący gol?? ?

Opublikowano

Ciekawe czy Niemcy byli tak słabi czy Liverpool aż tak dobry [emoji6]

Opublikowano

Obiektywnie Napoli bez szans jak dla mnie, wciąż zespół bardziej na wygraną Ligi Europy niż LM.
Co do Liverpoolu trzeba poczekać na starcie z mocniejszym zespołem bo nie oszukujmy się Hoffenhaim jest średniakiem w Niemczech i ciężko będą mieli powtórzyć sukces z tamtego sezonu.

Opublikowano

z tego co widziałem to Angole wyszli na takich dopalaczach że się w pale nie mieści

zresztą wynik 3-0 był osiągnięty w błyskawicznym tempie

Opublikowano

DH_VZanXgAEG_j5.jpg

 

 

to tak nawiasne ....

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
1 hour ago, coal said:

Obiektywnie Napoli bez szans jak dla mnie, wciąż zespół bardziej na wygraną Ligi Europy niż LM.
Co do Liverpoolu trzeba poczekać na starcie z mocniejszym zespołem bo nie oszukujmy się Hoffenhaim jest średniakiem w Niemczech i ciężko będą mieli powtórzyć sukces z tamtego sezonu.

Dla mnie Napoli ma bliżej do finału niż Liverpool ?

Opublikowano

W zeszłym sezonie z tego co pamiętam to gdyby nie stałe fragmenty (rzuty różne) to Napoli odstawiliby Real?

Opublikowano

no to oglądamy losowanko :)

dobrze że o 18, te dotychczasowe godziny były do doopy

Opublikowano

Totki narobily w gacie. ...

Opublikowano

No i po losowaniu MU słaba grupa, a już myślałem że się wybiore ale nie ma po co jechać

Opublikowano
Totki narobily w gacie. ...
Konkret :)
Opublikowano
18 godzin temu, coal napisał:

Chociaż tutaj pewnie większość za MU

a coś Ty

ja mam wrażenie że pomimo sympatii ligowych większość z nas zachowuje tzw realizm i obiektywizm

osobiście nie widzę paki nad Real, na dzień dzisiejszy

i nie będę miał nic przeciwko jeśli (zachowując taką formę jaką prezentują dziś) zdobędę trofeum 3 raz z rzędu

podkreślam, że  ostatni łomot jaki sprawili MU w Superpucharze nie ma tu nic do rzeczy

na serio grają świetną, szybką i kombinacyjną piłkę, zarówno w Primera, jak i w Europie

być ich fanem, to dzisiaj mnóstwo radochy

Opublikowano

Zlatan w MU z 10 na plecach [emoji6]

Opublikowano

sorry, muszę .....

Legia - KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
sorry, muszę .....
Legia - KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Życie
Opublikowano

Nie inaczej miałem napisać taki mamy poziom ligi

Opublikowano

angole to mają chyba najlepsze przyśpiewki  :wink:

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.