Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 godzin temu, A4b620 napisał:

Ależ sędzia potraktował Górnik w wczorajszym meczu Ekstraklasy. 2 raz sędziuje i wyciąga karne z kapelusza. 

Hanysów nigdy żal!

 

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hanysów nigdy żal!
 
Chcesz żeby to była ostatnia twoja wypowiedz w tym dziale?
Opublikowano

:grin:

Opublikowano
13 minut temu, stanley napisał:
57 minut temu, KarolASO napisał:
Hanysów nigdy żal!
 

Chcesz żeby to była ostatnia twoja wypowiedz w tym dziale?

Chcesz żeby zgłosić rozpowszechnianie historii aut za kasę?

Opublikowano

Uuuu panie.......
To tu się o futbolu pisze czy coś się zmieniło?

Opublikowano
Uuuu panie.......
To tu się o futbolu pisze czy coś się zmieniło?
Młodzi gniewni ;)
Opublikowano

Dokładnie. O futbolu a nie o straszeniu co zrobił wobec mnie użytkownik Stanley! 

O Legii/ Warszawie co chwilę się źle pisze i co? Też się ich blokuje?

Opublikowano
Chcesz żeby zgłosić rozpowszechnianie historii aut za kasę?
Czekam na szczegóły na pw
Opublikowano
Dokładnie. O futbolu a nie o straszeniu co zrobił wobec mnie użytkownik Stanley! 
O Legii/ Warszawie co chwilę się źle pisze i co? Też się ich blokuje?
Ja tak napisalem ?
Opublikowano
Dokładnie. O futbolu a nie o straszeniu co zrobił wobec mnie użytkownik Stanley! 
O Legii/ Warszawie co chwilę się źle pisze i co? Też się ich blokuje?
Pisze się obiektywnie i w miarę rzeczowo
Tak myślę przynajmniej
Natomiast to co napisałeś jest obraźliwe
Taka drobna różnica
Opublikowano
22 minuty temu, stanley napisał:
Godzinę temu, KarolASO napisał:
Hanysów nigdy żal!
 

Chcesz żeby to była ostatnia twoja wypowiedz w tym dziale?

A co to ma znaczyć?

Nie jak groźba?

Na hamstwo odpowiem podwójnym hamstwem.

Opublikowano

To jeszcze tylko dwa razy spójrz w słownik ortograficzny :-)

Opublikowano

Szkoda czasu Kamyk ;)

Opublikowano

Never give up.....

Opublikowano
2 minuty temu, stanley napisał:

Szkoda czasu Kamyk ;)

Sam zaczynasz.

To jest forum "kolego"

Każdy ma swoje zdanie i je wyraża.

Opublikowano

taka tam uwaga

skoro stać ich było na wprowadzenie goal line technology, to dziwię się że nie ma jeszcze VAR

przecież za rok w Rosji będzie obowiązywać, c'nie?

dzisiaj w meczu z Arsenalem minimum raz by się przydał jak nic, było jedno cięcie i karny dla Kanonierów

 

Opublikowano
Sam zaczynasz.
To jest forum "kolego"
Każdy ma swoje zdanie i je wyraża.
Więc prezentuj sobą poziom i kulturę wypowiedzi. Swoją wypowiedzią wszedłeś w nasze grono po chamsku w butach a takich zachować nie akceptujemy. Jeżeli chcesz wyrażać swoje zdanie to poproszę o merytoryczną wypowiedź, a nie słowne i obraźliwe zaczepki na poziomie gimnazjum.
Opublikowano
taka tam uwaga
skoro stać ich było na wprowadzenie goal line technology, to dziwię się że nie ma jeszcze VAR
przecież za rok w Rosji będzie obowiązywać, c'nie?
dzisiaj w meczu z Arsenalem minimum raz by się przydał jak nic, było jedno cięcie i karny dla Kanonierów
 
Tomek, meczu nie widziałem, ale wynik cieszy :)
Opublikowano

Chicharito wczoraj jak Inzaghi
Prawdziwy lis pola karnego
Szkoda mi Młotów

Opublikowano

No to zapinamy pasy ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.