Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi bardziej o mało znaną pod względem piłkarkim Koreę Południową, którą przez 2 lata przygotowywał Hiddink i zrobił z nią IV miejsce na mundialu w 2002...

w dużej mierze pomogli im sędziowie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi bardziej o mało znaną pod względem piłkarkim Koreę Południową, którą przez 2 lata przygotowywał Hiddink i zrobił z nią IV miejsce na mundialu w 2002...

w dużej mierze pomogli im sędziowie :wink4:

Tak wiem. Jako gospodarzom, alee już wyżej notowania Japonia takiej kariery nie zrobiła...

Nie chce mi sie szperać, ale ten przykład nie jest jedyny gdzie wysokiej klasy trener zrobił jakiś sukces ze słabo notowaną reprezentacją jakiegoś kraju :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gowna bata nie ukrecisz. Ale Smuda do euro musi jakos dotrwac

a kto to gówno wychował....czyż nie nasi wspaniali trenerzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 19:45_________________________________________________jarko zamuliłeś jeden mecz przy obstawianiu.....który to znajdź Sobie :naughty::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja w klubie jest tragiczna...zarząd non stop kłuci się z kibicami,mniejszościowym udziałowcem.nie potrafią znaleźć sponsora (miał być nim Boniek ale sprawa ucichła),co daje pustki w kasie :wallbash:

teraz wszędzie kiepsko z kasą :thumbdown:

coś tam niby lech próbuje, ale ile nam brakuje do chociażby Turcji, Czech, to każdy widzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Legie dobrze gra od początku...

Miałem na nich stawiać, ale się trochę obawiałem super snajperów Widzewa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Legie dobrze gra od początku...

Miałem na nich stawiać, ale się trochę obawiałem super snajperów Widzewa :decayed:

mam nadzieję, że legioniści nie wygrają :)

ale fakt, legia dzisiaj gra dobrze.

Mam nadzieję, że widzew przycisnie z początkiem II połowy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Legie dobrze gra od początku...

Miałem na nich stawiać, ale się trochę obawiałem super snajperów Widzewa :decayed:

mam nadzieję, że legioniści nie wygrają :)

ale fakt, legia dzisiaj gra dobrze.

Mam nadzieję, że widzew przycisnie z początkiem II połowy :cool1:

:good:

Na Eurosport 2 jest dobry meczyk Bundesligi i zerkam tu i tu. :naughty: Kuba strzelił bramkę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Dortmund prowadzi :good:

:kox:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:19_________________________________________________jeżeli widzew dalej bedzie grał długimi piłkami do przodu to słabo to widzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Dortmund prowadzi :good:

:kox:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:19_________________________________________________jeżeli widzew dalej bedzie grał długimi piłkami do przodu to słabo to widzę....

Jakaś zmiana będzie i może coś ruszy... [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Popisali się znowu "kibice"... :wallbash: Ogólnie marne widowisko. :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...