Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem na myśli nic złego oczywiście, jestem za tym żeby jak najwięcej drużyn było takich jak Legia czy Wisła, żeby to się w końcu normalnie oglądać się dało :) i żeby więcej takich jak Ljuboja do nas trafiało... [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:38_________________________________________________Spartak postara się o Zarate?

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=202854[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:43_________________________________________________Hiszpańskie media: Fabregas piłkarzem FC Barcelona - specjalnie na Derby czekali

http://sport.interia.pl/raport/transfery/news/barcelona-finalizuje-najbardziej-oczekiwany-transfer-lata,1680754

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Spartak właśnie kupił nigeryjskiego napastnika z fenerbahce - emenike za 10mln euro .

Po wczorajszym meczu już widać że to nie ta sama słaba Legia co w zeszłym sezonie, ale jednym meczem to sie Mistrza nie zdobywa. Musicie sie jeszcze postarać, bo Wisła ma też smaka na 14 mistrzostwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartak właśnie kupił nigeryjskiego napastnika z fenerbahce - emenike za 10mln euro .

Po wczorajszym meczu już widać że to nie ta sama słaba Legia co w zeszłym sezonie, ale jednym meczem to sie Mistrza nie zdobywa. Musicie sie jeszcze postarać, bo Wisła ma też smaka na 14 mistrzostwo :D

Pożyjemy zobaczymy.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza lepszy z derbach regionu :dance:

Olimpia Grudziądz 0-1 Zawisza Bydgoszcz :cool1:

Gratuluję wygranej w derbach regionu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Zawisza lepszy z derbach regionu :dance:

Olimpia Grudziądz 0-1 Zawisza Bydgoszcz :cool1:

Wypadek przy pracy?

Jak to sie stało? :polew:

jak Ci łeb spadnie z karku to będzie wypadek przy pracy :kox:

peAce dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://euro2012.wp.pl/title,Boniek-to-juz-bylaby-k-przesada,wid,13678670,wiadomosc.html?ticaid=1cd30

uczepili się chłopaka jakby to była tylko jego wina, i tak sobie PZPN pogrywa z nami, a tu talary syp syp do kieszonki na naszych oczach :sick3:

Skoro dostał karę to dlaczego ma niby grać :?:

To tak jakbyś żonie codziennie mówił jak bardzo ją kochasz, a ona co wieczór przprawiała by Ci rogi...

Dla szmaciarzy nie ma litości - kara musi być :evil:

BTW Fajny wczoraj meczyk Craxy :good: szkoda że GD przegapiłem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://euro2012.wp.pl/title,Boniek-to-juz-bylaby-k-przesada,wid,13678670,wiadomosc.html?ticaid=1cd30

uczepili się chłopaka jakby to była tylko jego wina, i tak sobie PZPN pogrywa z nami, a tu talary syp syp do kieszonki na naszych oczach :sick3:

Skoro dostał karę to dlaczego ma niby grać :?:

To tak jakbyś żonie codziennie mówił jak bardzo ją kochasz, a ona co wieczór przprawiała by Ci rogi...

Dla szmaciarzy nie ma litości - kara musi być :evil:

BTW Fajny wczoraj meczyk Craxy :good: szkoda że GD przegapiłem :disgust:

a gdzie reszta szmaciarzy co robili ściepy? tylko o to mi chodzi... :kwasny: przecież tam były grupowe zrzuty,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostali kary, a akurat Piszczek byłby jedynym z ostatniej grupy ukaranych który mógłby grać bo akurat zrobił karierę i jest w bundeslidze... Uważasz to za sprawiedliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że nie, ale jak wszyscy to ok :good: bo nie lubię (równych) i równiejszych :naughty:

Ja też nie lubie dlatego uważam że dla wszystkich ta kara powinna obowiązywać na cały świat w rozgrywkach na szczeblach regionalnych...

Niech grają w jakiś tam rezerwach przez ten czas żeby formy nie zgubić...

A barca się wczoraj ślizgnęła .... :thumbdown:

Kurde, żałuję że nie oglądałem...

Ale musiał być dobry mecz dla Realu bo nawet Daymoon coś Nam tu ucichł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem meczyk, no i real dobrze ale był po pełnym okresie przygotowawczym, a barca praktycznie treningi bez udziału najlepszych, i to trenowali podobno od niedawna :mysli: Messi dołączył kilka dni temu do barcy, jak to powiedział Trzeciak : "najbardziej improwizowany obóz przygotowawczy wśród najlepszych drużyn w historii"

ale i tak barce w tym sezonie może pokonać teraz tylko jedna drużyna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieli że będzie GD, sami Sobie ten okres przygotowawczy wymyślali... Real był w USA, Barca grała w Audi Cup...

Mieli tyle samo czasu... Oczywiście to dopiero początek i zupełnie inaczej może być na koniec ligi, ale chyba już dawno nie było tak żeby ktoś Barcę zmusił do gry w głębokiej defensywie...

To może być ciekawy sezon :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsza cała połowa Barca nie grała nic a strzeliła dwie bramki :wallbash: No i fanów Barcy może martwić forma Abidala :thumbdown: Jeśli do środy się nie obudzą to puchar powinien być dla Realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądając wczorajszy mecz doszedłem do wniosku, że w miarę dobrą formę w barcelonie prezentują tylko Iniesta i Alexis Sanchez ( ten drugi ma niesamowicie szybką nogę i świetnie drybluje)

Ciekawe czy Fabregas załapie się do I składu :mysli: :gwizdanie:

A komentatorzy, jak zawsze na TVP1 byli do d.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...