Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

patrzcie jak Ukraincy za***rdalaja, to jest serce i zaangazowanie. A teraz jak patrze na reklame McDonalda to sie nie dziwie ze ten dzieciak nie chce z Blaszczem wyjsc na boisko :polew::polew::polew:

Opublikowano

po cholere ci sędziowie przy bramkach jak nie widzą zdobytej bramki??!!

Opublikowano
po cholere ci sędziowie przy bramkach jak nie widzą zdobytej bramki??!!

no noralnie tragedia , najpierw metrowego spalonego nie widzi potem ten kretyn przy bramce nie widzi ze pilka przekracza linie bramkowa. Fakt ze nie powinno byc tej bramki bo wczesniej spalony , ale ile moze byc bledow w jednej akcji :facepalm:

Opublikowano

Ehhh:facepalm: i jak tu nie myśleć ze mecze ustawiane :kox:Bramy miało nie być to nie zauważył

Opublikowano
Ehhh:facepalm: i jak tu nie myśleć ze mecze ustawiane :kox:Bramy miało nie być to nie zauważył
i tu rodzi się pytanie ,dlaczego FIFA/UEFA nie chcą korzystać z powtórek video....do cholery mam taką technologie że to żaden problem
Opublikowano

no i lypa nie bylo bramki dla ukrainy:D wtf nawet ja ją widziałem po kilku gineskach hehe ale sędzia to kalosz :D

Opublikowano

mowie Wam ta cala UEFA to takie samo kolesiostwo i mafia jak pzpn

Opublikowano

w końcu wszyscy po fachu :kwasny:

Opublikowano

Ja to myśle ze tu jest duża kasa z zakładów i tyle jak ruskie wygrali fhuj z Czechami to kto na nich pstawi ze wygrają 1:0 z Polska nikt a tu się ktoś znalaz i stawia banke :kox: plus wszystkie mecze kasiora jak tralala:banan:

Opublikowano

przecież Rosja z Polską było 1:1 :whistling:

Opublikowano

Czechy z Polska :facepalm:

Opublikowano
Czechy z Polska :facepalm:

to używaj interpunkcji, :naughty:

wtedy nie będzie problemów ze zrozumieniem :wink:

Opublikowano

Panowie jak to jest, że Grecja wyszła a nie Ruscy? Myślałem, że chodzi o ilość goli a Ruscy są na + bardziej niż Grecja, czy chodzi o to, że Ruscy przegrali z grecją?

Opublikowano

sam sobie odpowiedziałeś :decayed: Bezpośredni mecz grecja - rosja zaważył

Opublikowano

Czyli dzisiaj jak by Ukraina wygrała z Angolami to by Ukraina przeszła bez znaczenia ile kto ma goli:whistling: Dobra kminie już, zawsze tak jest?? Mi się wydawało, że po punktach liczą się gole

Opublikowano

Najpierw punkty a jesli jest taka sama liczba punktów u dwóch zespolów to decyduje mecz pomiędzy nimi. Jakby zremisowali to by był bilans bramek

Opublikowano

Prezes PZPN Lato - Kryszak - YouTube

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

Boże :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
...ciekawy materiał, a po minach niektórych naszych piłkarzy, było widać, że teraz dotarło do nich, ile te mistrzostwa dla Kibiców znaczyły z polską Reprezentacją, i mają teraz czas do przemyślenia, że warto jest dla takich chwil mieć swoje 5 minut na boisku i trzeba się bardziej starać w kolejnych meczach...

No widać było, że trochę ich to zastanowiło... Cała Polska w nich wierzyła...
po cholere ci sędziowie przy bramkach jak nie widzą zdobytej bramki??!!

No tragedia!!!! 5 metrów od niego piłka wpada do bramki a ten się patrzy i nie reaguje! Ale to nie pierwszy przypadek na tych ME kiedy to Ci sędziowie nie ragują na to jak piłka przechodzi całym obwodem za linię końcową!

po cholere ci sędziowie przy bramkach jak nie widzą zdobytej bramki??!!

no noralnie tragedia , najpierw metrowego spalonego nie widzi potem ten kretyn przy bramce nie widzi ze pilka przekracza linie bramkowa. Fakt ze nie powinno byc tej bramki bo wczesniej spalony , ale ile moze byc bledow w jednej akcji :facepalm:

Szkoda gadać! I najgorsze jest to, że nic nie można z tym zrobić! Żółte kartki, czerwoe można anulować albo inne kary można nałożyć na zawodników za jakieś wykroczenia na podstawie monitoringu a tutaj nic nie można zrobić! Nie ma sprawiedliwości! Czy wynika to zawsze z nieudolności sedziów??? To jest pytanie... :whistling:
mowie Wam ta cala UEFA to takie samo kolesiostwo i mafia jak pzpn
Dokładnie tak!!! Biorą grubą kasę i mają wszystko w d...!!!!!!!!

Brawo dla Ukrainy. Mimo, że przegrała to widać było chęć walki, ambicję a nie to co u Nas... :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.