Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy się eliminacje do MŚ zaczynają??

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kto następca? Skorża? Probierz? Fornalik? Czy Nowak? Ja stawiam na Nowaka

Znowu jakiś królik z kapelusza. kto to ku..wa jest?

Ja, przewrotnie, dalbym jeszcze popracowac Smudzie. Jesli wyciagnie wnioski z bladow, to beda z tego "ludzie". przynajmniej tegoroczne eliminacje moglby zrobic do MŚ. I wtedy decyzja zostaje, lub WON!

Z tego co słychać również większość kadry jest za tym żeby został SMuda ale generalnie dał ciała... Może warto dać mu jeszcze szanse choć tutaj sprawa jest już przesądzona i odejdzie z tego stannowiska.

Ciekawe czy Pan Lato będzie miał jaja...

Joanna Mucha: W PZPN potrzebne są duże zmiany - Euro 2012 - Euro 2012 w INTERIA.PL - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012. Wyniki i terminy meczów, składy drużyn

Opublikowano

Nie wiesz kto to jest Nowak??? Proszę Cię

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Kiedy się eliminacje do MŚ zaczynają??

Chyba wrzesień jak się nie mylę

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

Opublikowano
Nie wiesz kto to jest Nowak??? Proszę Cię

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Kiedy się eliminacje do MŚ zaczynają??

Chyba wrzesień jak się nie mylę

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

Wiem o Nowaku tyle ze ostatnio go zwolnili bo mial bilans 12 meczy/2 wygrane:hi:

Opublikowano

Wg mnie teraz to jest jedyny kandydat z Polskich trenerów. Choć Smuda zrobił z ta Kadra i tak dużo bo niejako zbudował trzon zespołu na kilka następnych lat

Opublikowano
Kto następca? Skorża? Probierz? Fornalik? Czy Nowak? Ja stawiam na Nowaka
w jednej z rozmów na TVN24 padło nazwisko Sven Gorana Erikssona
Opublikowano
w jednej z rozmów na TVN24 padło nazwisko Sven Gorana Erikssona

To z dwójki złego już wolę Smudę, ludzie nie podniecajmy się jakimiś futbolowymi odpadkami, takimi których już żaden poważny klub czy reprezentacja nie chcą i przychodzą do nas tylko żeby jeszcze dorobić na stare/chude lata. Nowak być może byłby dobry, tylko musimy sobie jasno powiedzieć obojętnie kto by nie był bez duuuużej reformy związku, struktury polskiego futbolu i zmiany sposobu myślenia naszych kopaczy nie da sobie rady. U nas na chwilę obecną to nawet Jezus by nie pomógł, niby Era była sponsorem tytularnym i "cuda się tam ponoć zdarzały", ale już jej nawet nie ma bo jest t-mobile:wink:. Szczerze to chciałbym żeby Smudy nie było, bo się wypalił i jak widzę głosy za nim przemawiające to mnie ciarki biorą, on już niczego więcej z reprezentacją nie osiagnie, to nie marna polska piłka klubowa gdzie mu się udawało i to nie zawsze. Ale z drugiej strony ktokolwiek go zastąpi to bez reformy i zmiany myślenia piłkarzy(wątpliwe), sobie nie poradzi może to smutne ale prawdziwe.

Opublikowano

najpierw zacznijmy zarząd pzpn zmieniać, bo tam największe szopki się dzieją, a następnie zmieniajmy trenera i zawodników

Opublikowano

Myślę że Nowak byłby niezłą opcją i prowadził już reprezentację USA co prawda małolatów ale warsztat trenerski i rozeznanie w naszych piłkarzach ma

Opublikowano

Jam osobiście nie jestem za zmianą trenera, przynajmiej jeszcze nie. wiadomo nie od razu Berlin zbudowano. Nowy trener oznacza nowe ustawienie, nowi zawodnicy, czyli zero zgrania. A do tego trzeba czasu

Opublikowano
Opublikowano
Jam osobiście nie jestem za zmianą trenera, przynajmiej jeszcze nie. wiadomo nie od razu Berlin zbudowano. Nowy trener oznacza nowe ustawienie, nowi zawodnicy, czyli zero zgrania. A do tego trzeba czasu

kuzwa przeciez mial dwa lata!!! To ile wg. Ciebie powinien czasu dostac 10 lat???? Ten kretyn zamiast zgrywac chlopakow ktorzy beda grali to w wiekszosci sparingow wystawial pilkarzy ktorych "testowal" czy sie nadaja , wyszlo tak ze gral caly czas jedna niezgrana 11 , nie liczac Tytonia ale to kazdy wie jak bylo. Przeciez trzon zespolu to kazdy wiedzial jaki bedzie zamiast dawac chlopakom grac ze soba to nie , bylo szukanie reszty ktora pojechala tam w celach turystycznych.

Opublikowano

Smuda to niestety trener z poprzedniej dekady, takie moje zdanie. Porządek w PZPNie to raz, dwa, zacisnąć pasa w pzpnie i postawić na dobrego zagranicznego trenera.

Opublikowano

ogladacie mecz? co oni pier**la ci komentatorzy , przeciez przy tych wynikach chor , wloch i hiszp maja po 5 pkt , i chyba sie bilans liczy a przy tym wyniku chor ma jedna wiecej strzelona przy tylu samych straconych wiec nie czaje

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a oni twierdza ze wlochy wychodza

Opublikowano
ogladacie mecz? co oni pier**la ci komentatorzy , przeciez przy tych wynikach chor , wloch i hiszp maja po 5 pkt , i chyba sie bilans liczy a przy tym wyniku chor ma jedna wiecej strzelona przy tylu samych straconych wiec nie czaje

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a oni twierdza ze wlochy wychodza

włosi strzelili bramke hiszpanom,a chorwaci nie,więc mimo remisów,to włosi maja lepszy bilans meczy od chorwatów,więc wchodzą

Opublikowano

2-0 Włochy-Irlandia

... jedno co musze powiedzieć to że Kibice z Irlandii i ich doping aż rwą suty i aż ciary przechodzą po plerach jak się słucha ich śpiewu

Opublikowano

Hiszpania i Włochy wychodzą. Ala Laskowski podsumował Balotellego: "co trzeba mieć w głowie żeby się nie cieszyć z takiej bramki" :polew:

Opublikowano

NO jeszcze coś dowalił o nim jak ten spudłował w dogodnej sytuacji.

Laskowski sie nie pierniczy, wiele razy wyrażał swoje zdanie na antenie odnośnie różnych spraw, nie bał sie poruszać trudnych tematów, między innymi musiał przez to odejść z C+ jak sie dyrektor zmienił bo sie nie lubili. A szpaku każdemu wyliże.

Opublikowano
Jam osobiście nie jestem za zmianą trenera, przynajmiej jeszcze nie. wiadomo nie od razu Berlin zbudowano. Nowy trener oznacza nowe ustawienie, nowi zawodnicy, czyli zero zgrania. A do tego trzeba czasu

kuzwa przeciez mial dwa lata!!! To ile wg. Ciebie powinien czasu dostac 10 lat???? Ten kretyn zamiast zgrywac chlopakow ktorzy beda grali to w wiekszosci sparingow wystawial pilkarzy ktorych "testowal" czy sie nadaja , wyszlo tak ze gral caly czas jedna niezgrana 11 , nie liczac Tytonia ale to kazdy wie jak bylo. Przeciez trzon zespolu to kazdy wiedzial jaki bedzie zamiast dawac chlopakom grac ze soba to nie , bylo szukanie reszty ktora pojechala tam w celach turystycznych.

A twoim zdaniem 2lata to dużo?? gdzie w roku mają tylko pare zgrupowań! Oczywiście że musi testować nowych zawodników, bo rezerwowi też są potrzebni. Więc oczywiste jest, że do tego trzeba czasu. I każdy następny, nawet nailepszy trener w tak kótkim czasie, przy paru zgrupowaniach nie zrobi dobrej drużyny. Nawet jak będzie nowy trener, to tylko do mistrzostw świata

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.