Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a zdrowie przyjaciele ...ehhh to co za 4 lata gdzie obstawiacie UEFA ??

włochy :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...a ja chociaż koszulkę z Euro sobie zamówię...

Opublikowano
założyłem się ze swoją, i co przegrałem...d*py nie dostanę..do kogo mam mieć roszczenia? :-) w piz*... to wszystko :-(

Musisz w takim razie dzisiaj jakąś dziwkę dupczyć :grin:

Opublikowano
założyłem się ze swoją, i co przegrałem...d*py nie dostanę..do kogo mam mieć roszczenia? :-) w piz*... to wszystko :-(

Musisz w takim razie dzisiaj jakąś dziwkę dupczyć :grin:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
założyłem się ze swoją, i co przegrałem...d*py nie dostanę..do kogo mam mieć roszczenia? :-) w piz*... to wszystko :-(

Musisz w takim razie dzisiaj jakąś dziwkę dupczyć :grin:

:doh:

Opublikowano

najgorsze jest to że nawet spakować się nie możemy i jechać bo gramy u siebie.:polew::polew::polew:

cris przyślij flaszkę sliwki do wawy bo w takich momentach wódka wodą pachnie :facepalm::facepalm::facepalm:

niech patrzą jak się gra u nas

finał stawiam Niemcy- Hiszpania

niemcy wygraja

Opublikowano

Jeden duży plus że Euro dalej w Polsce i zawsze można pokibibicowac komus innnemu :wink:

Opublikowano

A d*pa , d*pa . Zawsze u nas jest tak że wczesniej obstawiamy wygraną i jest lipa/

Opublikowano

niemcy tam grają polacy.:polew::polew:

Opublikowano

szkoda tylko że polska odpada ,ale by dziś było święto jak by wygrali.naród pijany i tyle.

Opublikowano
założyłem się ze swoją, i co przegrałem...d*py nie dostanę..do kogo mam mieć roszczenia? :-) w piz*... to wszystko :-(

Musisz w takim razie dzisiaj jakąś dziwkę dupczyć :grin:

u Nas tego teraz pełno..ale dzięki za troskę...jutro pójdę w łaski do swojej :-)

Opublikowano

I chować flagi z aut. ale się nape....:facepalm:

Opublikowano
szkoda tylko że polska odpada ,ale by dziś było święto jak by wygrali.naród pijany i tyle.

Polska to taki naród że nawet jak przegraliśmy to wszyscy będą pijani :decayed: , na zdrowiea:drunk:

Opublikowano
I chować flagi z aut. ale się nape....:facepalm:

no właśnie

a już się martwili że zabrakie gadżetów ,a jak zamówią u chinoli to już po euro przyjadą

Opublikowano

nasi powinni grać mecze 2x15min bo na więcej nie mają genetycznie sił .............................

Opublikowano

c**ju tam napijmy się z Czechami...

Opublikowano
nasi powinni grać mecze 2x15min bo na więcej nie mają genetycznie sił .............................

..........jak pudzian :grin:

Opublikowano

mają, ale nie dają ra\dy...

Opublikowano
szkoda tylko że polska odpada ,ale by dziś było święto jak by wygrali.naród pijany i tyle.

Polska to taki naród że nawet jak przegraliśmy to wszyscy będą pijani :decayed: , na zdrowiea:drunk:

polacy piją że szczęścia ,albo ze smutku

ale klimat by był jak by wygrali słychać by było wszędzie ,a tak wszyscy na smutno jadą

Opublikowano

Mundial 2014 - grupa H

Tabela Grupy H el. MŚ 2014

Lp. Drużyna M Z R P BZ - BS Pkt.

1 Anglia - - - - -:- -

2 Czarnogóra - - - - -:- -

3 Ukraina - - - - -:- -

4 Polska - - - - -:- -

5 Mołdawia - - - - -:- -

6 San Marino - - - - -:- -

Pierwszy mecz 07.09.2012

Może wyjdą z grupy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.