Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oby.

Szkoda Rooneya.Ladnie rozcieta noga...:thumbdown:

bo ja wiem

gral piach totalny - niech odpocznie i sie skupi na sezonie

choc niewatpliwie kontuzja nieprzyjemna i niepotrzebna

ale niech sie RvP zgrywa, chociaz nie ukrywam, sensu tego transferu nie rozumiem

zobaczymy, jak to bedzie wygladac za 3-4 tygodnie

chociaz, oby juz nie bylo za pozno :whistling:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokaldnie,tez nie rozumiem tego transefru.

Jest rooney, welbeck,chicharito,berbatov,macheda.

Czyli z rvp na bagato:grin:

Bardziej licze na Kagawe.

Opublikowano

jak wszyscy, bo madrego pomocnika to tam brakuje od dluzszego czasu, niestety .....

ale to nei ten typ - jestem przekonany ze to dobry nabytek, ale nie jako playmaker

rudego ciezko zastapic, a ze sie nie chce kasy wydac na sneijdero/modrica ......

Opublikowano

Oby znowu nei zabraklo 1pkt....

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Za to totalnie rozczarowuje Arsenal...

Ciekawe gdzie w przyszlym roku odejdzie Vermaelen.

Widzialem ostatnie 2 mecze i prezentuja sie jeszcze gorzej niz real.Obawiam sie,ze u nich akurat to nie spadek formy.

Ten ich nowy hiszpan daje rade:whistling:

Opublikowano

apropos Kagawy, też się zastanawiałem nad tym transferem, ale on - jako jedyny oprócz de gea zaprezentował w miarę dobry występ w pierwszym meczu....

A rvp - cóż, czas pokaże...

Tak jak napisał Kamyk - Hazard prezentuje się bdb :naughty:

Opublikowano

to prawda.

Fabregasa ciezko bedzie zastapic (jesli to w ogole mozliwe) ale Cazorla ma tez niezly start w EPL ... nie tak swietnei jak Hazard, ale i tak niezle

w przeciwienstwie zreszta do Podolskiego :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Widzę,że kibice Realu zamilkli.Czyżby szok przeżywali :decayed:

Co tu dużo komentować... Kiche zagrali że szok... Mnóstwo niedokładnych podań, piłka się od nich odbijała jak od piłkarzy Naszej ekstraklasy... Nawet chyba ja będąc na boisku bez problemów w tym meczu przerywał bym ich akcje :decayed:

BTW Podoba mi się gra tego nowego w Lechu, Lovrencis czy jak mu tam :)

Opublikowano

Jutro -> 17:45 na EUROSPORT losowanie fazy grupowej LM 12/13 :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

to jest moj Real!!!

Opublikowano
to jest moj Real!!!

Przypomina mi się real za najlepszych czasów :)

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

messi to prze uj :decayed:

Zapowiada się za***iście 2 połowa :kox:

Opublikowano

Fatalna gra obronców Barcy w pierwszej połowie.Zachowywali sie jak dzieci we mgle cos ala nasi trampkarze z ekstraklasy.Niestety ciężko jest odrobic straty grajac w 10 choc byly okazje.

Opublikowano

Okazje to byly na manite:decayed::decayed:

Opublikowano

oglądałem tylko fragment meczu, prawy obrońca Realu ogrywany był niemiłosiernie :facepalm:

Nie wiem jak to wyglądało w innych fragmentach meczu....:whistling:

Opublikowano

No Arbeloa nie jest mocnym pkt druzyny.Za to Pepe po profesorsku.

Opublikowano

w oczy rzuciło mi się kilka dobrych akcji Ronaldo, można chyba powiedzieć, że w końcu wyszedł mu niezły mecz przeciwko Barcy :eusathink:

Opublikowano

5 GD z bramka.

Calkowicie przycmil krasnala,ktory poza bramka nic calkowicie nie pokazal.

Po tych kilku minutach widac,ze bedzie pozytek z Modricia.

BArcelonie brakuje typowego napadziora.

Villa raczej juz nie odbuduje sie po kontuzji.

Opublikowano

Apropo napastników : po Kunie Aguero, Altletico ma znowu świetnego napastnika - Falcao.

Kwestia czasu i kasy gdzie przejdzie...

Opublikowano

Pewnie do szejkow.

Opublikowano
  • Autor

No po ligowym meczu Królewskich nie spodziewałem się że coś ugrają w GD, a tu taka niespodzianka :grin:

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Stasiu, 12:25 :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

hehe :thumbup1:

2:01 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.