Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robin Van Persie w MU graty dla kibicow Arsenalu :grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jednak brak sukcesów w Arsenalu robi swoje... Nie to co na początku XXI wieku co wygrywali z składzie m.in. Henry, Berkamp, Viera, Campbell itp.

Ciekaw jestem jak im pójdzie w tym sezonie. Dobrze, że Van Persi nie trafił do Juve :decayed:.

Dżeko lub Llorenete mogą trafić do Juve :naughty:.

Opublikowano

Dzeko czy Llorente obojetnie oby tylko ktorys przyszedl bo co roku jest to samo ze pojawiaja sie wielkie nazwiska a konczy sie jak zawsze :facepalm:

ja ciesze sie ze Marotta nie zaplacil za RVP az 32 mln euro za pilkarza z rokiem kontraktu,29 lat,szklanka

a ja se bylem na meczu Herta Juventus w Berlinie :naughty:

Opublikowano

Ekstraklasa się zaczęła a tu taka cisza. To może przedstawię wyniki:

uwPXq.png

Opublikowano

Ja jestem załamany, nie tyle wynikiem, co formą Niebieskich :facepalm:

Opublikowano

No i dzisiaj pierwsze GD.

Stawiaj 2:1 dla Realu

Opublikowano
No i dzisiaj pierwsze GD.

Stawiaj 2:1 dla Realu

Na jakim kanale będzie można obejrzeć ten mecz?

Mój typ to 3-1 dla Barcy :naughty:

Opublikowano

oby Barca wygrala :naughty:

Opublikowano
No i dzisiaj pierwsze GD.

Stawiaj 2:1 dla Realu

:decayed: nie rozsmieszaj mnie.Po obejrzeniu pierwszych meczów Barcy i Realu wynik moze byc tylko jeden :decayed:

Opublikowano

Przypomne sie kolo polnocy:banan:

Opublikowano

a Śląsk baty dostaje :facepalm: 25 min. 0-2 już

...... ale ....... jest 1-2 w 34 min.

Opublikowano

Mój typ to 3-1 dla Barcy :naughty:

:shock3:

Opublikowano
Przypomne sie kolo polnocy:banan:

zaspałeś?? :naughty:

Opublikowano
Przypomne sie kolo polnocy:banan:

zaspałeś?? :naughty:

A idz Ty:decayed:

Gra Barcy za Tito bardziej mi sie podoba,niz za kadencji Pepa...

A Real???

Pierwsza polowe to chyba przemilcze...

Druga lepiej,ale tez cieniutka.

Ciekawe czy to efekt presezonu,czy aktualna forma...

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

Tak swoja droga nawet oficjalna polska strona Barcy uznaje pierwszy gol Pedro, ze byl ze spalonego...

Opublikowano

Mój typ to 3-1 dla Barcy :naughty:

:shock3:

Dużo nie brakowało żeby było 3-1 :wink:

Opublikowano
  • Autor

W temacie 1 ligi napiszę tylko tyle: PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!

Opublikowano

Widzę,że kibice Realu zamilkli.Czyżby szok przeżywali :decayed:

Opublikowano

Dokladnie.:decayed:Jest szok.

Mam nadzieje,ze to tylko efekty presezonu.

Barca tez fuksem wygrala ten mecz...

Opublikowano
Dokladnie.:decayed:Jest szok.

Mam nadzieje,ze to tylko efekty presezonu.

ja to w ogole mam wrazenie, ze tylko Hazard (Chelsea) zakonczyl wakacje

cala reszta jeszcze spi - tak jak pilni uczniowie na poczatku roku szkolnego :wink:

Opublikowano

Oby.

Szkoda Rooneya.Ladnie rozcieta noga...:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.