Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:kox:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak myslicie - ogladac dzisiaj Legie, czy lepiej sie nie wqrwiac ??

Opublikowano
jak myslicie - ogladac dzisiaj Legie, czy lepiej sie nie wqrwiac ??

Jestem dobrej myśli, wierzę, że Legia awansuje :kox: po karnych :decayed:

Opublikowano

Jestem dobrej myśli, wierzę, że Legia awansuje :kox: po karnych :decayed:

jacha, czyli tez 1:1 ....

no zobaczymy, odpalaja o 19tej

Opublikowano

0-1 dla Legii

Opublikowano

Faza grupowa Ligi Mistrzów 2012/2013:

Grupa A:

FC Porto

Dynamo Kijów

PSG

Dinamo Zagrzeb

Grupa B:

Arsenal Londyn

Schalke Gelsenkirchen

Olympiakos Pireus

Montpellier HSC

Grupa C:

AC Milan

Zenit Petersburg

Anderlecht Bruksela

Malaga CF

Grupa D:

Real Madryt

Manchester City

Ajax Amsterdam

Borussia Dortmund

Grupa E:

Chelsea Londyn

Szachtar Donieck

Juventus FC

Nordsjaelland

Grupa F:

Bayern Monachium

Valencia CF

OSC Lille

BATE Borysów

Grupa G:

FC Barcelona

Benfica Lizbona

Spartak Moskwa

Celtic Glasgow

Grupa H:

Manchester United

SC Braga

Galatasaray Stambuł

CFR Cluj

Grupa D -> grupa śmierci

Opublikowano

no i Legia umoczyła.... :facepalm:

Opublikowano

kurde mozna przegrac , ale to co nasi kopacze prezentuja to jest przykre:thumbdown:

Opublikowano

Niestety nasza piłka zrobiła kolejny krok w tył :thumbdown:

Grupa D LM jest za***ista :kox: reszta grup raczej słabe.

Opublikowano

Polska liga to dno i metr mułu... Jest coraz gorzej... :doh:. Dopóki leśne dziadki będą w PZPN nic się nie zmieni, a niedługo ruszają eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii.

Opublikowano

jak nie trawie pzpnu to i tak uwazam ze oni nie maja nic do tego , to chodzi o mentalnosc kopaczy , oni poprostu sami w sobie sa beznadziejni , leniwi a jak pojawi sie jakis talent to momentalnie za duze stawki zarobkowe w porownaniu do pracy przewracaja tym debilom w glowach. Wiekszosc z nich wali gaz ile wlezie czy to zgrupowanie czy nie :doh:

Opublikowano

Dla nich liczy się tylko kasa, mają w d*pie klub, kibiców, zero ambicji, a powinni zapierdzielać, gryźć trawę. Obniżyć im pensje i dawać premie tylko za dobre wyniki.

Opublikowano
  • Autor
jak nie trawie pzpnu to i tak uwazam ze oni nie maja nic do tego , to chodzi o mentalnosc kopaczy , oni poprostu sami w sobie sa beznadziejni , leniwi a jak pojawi sie jakis talent to momentalnie za duze stawki zarobkowe w porownaniu do pracy przewracaja tym debilom w glowach. Wiekszosc z nich wali gaz ile wlezie czy to zgrupowanie czy nie :doh:

Ostatnio graliśmy mecz juniorami w 1 lidze z jakimś Orłem z Iwanowic. Wiadomo że klubik z jakiejś wiochy, która nie wiadomo gdzie nawet leży ale... Słuchając uwag ich trenera czułem się jakbym koło co najmniej Gmocha stał... A po meczu cała drużyna solidarnie gorycz porażki przepalała pecikiem... I tak jest w wielu klubach, za dużo u Nas twardego betonu... To buduje pewnego rodzaju mentalność u kopaczy, a proszę mi wierzyć niektórzy to tylko za kasą latają i w d*pie mają robienie kariery piłkarskiej... Zmiany w PZPN to tylko jeden z kroków, nie sposób na uleczenie.

Opublikowano

oto jak jest - wg Rafala Steca .....

Kiedy było beznadziejniej

Opublikowano

Piłka nożna....

SPAĆ NIE MOŻNA !!!!

:grin::grin:

Opublikowano

ładny mecz Wisły z Polonią

to co robili dzisiaj Teodorczyk z Wszołkiem robili z zawodnikami Wisły ( szczególnie przy trzeciej bramce)..... brawo :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jaki wynik, o ja :kox:

Opublikowano

Polonia gra świetnie w tym sezonie..... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No w końcu :naughty:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

255588_419791371414730_968481524_n.jpg

Opublikowano

A ja w tym sezonie nie mam zamiaru oglądać ani jednego meczu polskiej ekstraklasy. Banda nieudaczników,amatorów bez motywacji nie umiejaca do tego zakwalifikować sie nawet do Ligi europejskiej "drugiel ligi europy".:decayed: Dramat....:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.