Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 by Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Obecne autko to Audi A4 B5 rok prod 1996. Silnik 2.6 moc 150PS Napęd niestety na przednią oś.

Wyposażenie:

- Pakiet chrom

- 2x airbag

- Klima

- kierownica s-line

- ABS

- 2 x el.szyby

- El.lusterka

- 2x podłokietnik

- Fele 17 Boberty

- Lampy z tyłu diodowe

- Lampy z przodu z ringami

- diodowe lampki oświetlenia wewnętrznego

- pakiet karbon -wnętzne(listwy)

- Centralny zamek

- gwintowane zawieszenie

Tyle przychodzi mi do głowy.

Plany:

- Strumienica

- Kosmetyka zewnętrzna (likwidacja odprysków na masce, przetarcia nadkola - ogólne odświerzenie lakieru.

- Fele 18-19 - wzoru jeszcze nie wybrałem

- zdjęcie listw bocznych

- ponowne przyciemnienie przednich szyb (zmuszony byłem zdjąć folie - kochana Policja :wallbash: żałuje i trzeba wrócić do pierwowzoru)

- dobrej jakości sprzęt Car-Audio

- wymiana tłumika końcowego

Tyle na chwile obecną.

Idąc dalej w przyszłość modyfikacje związane z osiągami auta - ogólnie rzecz biorąc :)

EmTGS.jpg

odwyA.jpg

gPL2r.jpg

gPSwS.jpg

Opublikowano

Witam,

Obecne autko to Audi A4 B5 rok prod 1996. Silnik 2.6 moc 150PS Napęd niestety na przednią oś.

Wyposażenie:

- Pakiet chrom

- 2x airbag

- Klima

- kierownica s-line

- ABS

- 2 x el.szyby

- El.lusterka

- 2x podłokietnik

- Fele 17 Boberty

- Lampy z tyłu diodowe

- Lampy z przodu z ringami

- diodowe lampki oświetlenia wewnętrznego

- pakiet karbon -wnętzne(listwy)

- Centralny zamek

- gwintowane zawieszenie

Tyle przychodzi mi do głowy.

Plany:

- Strumienica

- Kosmetyka zewnętrzna (likwidacja odprysków na masce, przetarcia nadkola - ogólne odświerzenie lakieru.

- Fele 18-19 - wzoru jeszcze nie wybralWyposażenie:

- zdjęcie list bocznych

- ponowne przyciemnienie przednich szyb (zmuszony byłem zdjąć folie - kochana Policja :wallbash: żałuje i trzeba wrócić do pierwowzoru)

- dobrej jakości sprzęt Car-Audio

- wymiana tłumika końcowego

Tyle na chwile obecną.

Idąc dalej w przyszłość modyfikacje związane z osiągami auta - ogólnie rzecz biorąc :)

chwalisz sie czy zalisz?

gdzie fotki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie marudź :decayed: Akurat net mi padł jak miałem je dodać :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie marudź :decayed: Akurat net mi padł jak miałem je dodać :wallbash: :wallbash:

:gwizdanie:

IVE powiedz Panu :gwizdanie:

zaraz Cie chlopaki zjebuniaja za lampy, plusa masz za zderzak przedni, a tylni co to za wymysl bo fajny nawet chyba szkoda ze foto slabe

Opublikowano

super furka i kolor jedyny sluszny :naughty::evil: super sie prezentuje, tylko te lampy jakos tak ni chu ja tu pasuja :sick3:

Opublikowano

zderzak przedni i gril :naughty:, lampki wszystkie troche słabe :sick3:

Opublikowano

lampy tyl i przód :thumbdown: reszta ładnie się prezentuję :good: widze ze juz 2 duze lusterka masz :wink4: moze to anglik był :gwizdanie: albo ktos juz zmienił :decayed:

Opublikowano

a tak z ciekawosci ile dałes ???

Opublikowano

Fajna A4.. + za grill i zderzak...

czy jest możliwe, że mijałem Cię w Niedzielę ok 10:30 na trasie Poznań-Bydgoszcz, dokładnie w Biskupicach ... ????

Bo wyjeżdżała z podporządkowanej ( ze stacji chyba ) baardzo podobna... odwracałem się, ale blach nie widziałem..

Opublikowano

możesz wrzucić zdjęcia tyłu, chodzi mi o wygląd lamp

chcę kupić takie same, ale nie widziałem jak się dokładnie w aucie prezentują i jak świecą

Opublikowano

lampy przód i tył do wymiany, ściągnij chrom z szybek.

felga więszka się prosi jak najszybciej :wink4: a wtedy lusterka - coś z ich kolorem, bo teraz do felg w miarę pasują a później może być lipa :wink4:

popraw fotel kierowcy bo ktoś go fajnie zszył :kox: albo odrazu wkładaj skórę :good:

ogólnie ładna :good:

Opublikowano

zmien lampy ale chrom przy szybach zostaw... nie wiem skad sie wzieli malkontenci na takie swietne dodatki...do avanta nie ma nic lepszego jak chrom...!!

Opublikowano

zmien lampy ale chrom przy szybach zostaw... nie wiem skad sie wzieli malkontenci na takie swietne dodatki...do avanta nie ma nic lepszego jak chrom...!!

Ci "malkontenci" to ludzie, którzy od razu widzą, że to chrom na metry :sick3:

Oryginalny chrom jest super ale jego tania namiastka (z allegro) wali tandetą i wioską na kilometr. Tak samo jak te lampy :sick3:

Reszta bardzo ok :good:

Opublikowano

wszystko pieknie ladnie tylko te lampy ni hu hu nie pasuje do tego auta

lampy okreslam jako dramat i porazke zyciowa :) ale da sie to naprawic :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.