Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

widze ,ze Irek41 zna sie na rzeczy :naughty: sterownik jest dosc drogi :confused4: ale mozna wychaczyc go taniej

tu przykladowa aukcja

http://moto.allegro.pl/audi-a8-sterownik-podgrzewania-szyby-8e0907133a-i1236219961.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam się udało kupić po "troszkę" niższej cenie :evil:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 08:18_________________________________________________Wymieniam przednią szybę jak mi PZU przyzna odszkodowanie.

Jak to jest z wymianą w ASO? Dostanę starą szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiewdzial ubezpieczyciel :mysli: zazwyczaj pierwsze to daja do klejenia odprysku :thumbdown:

Jak wszystko bedzie OK z ubezpieczycielem to paruj do ASO i bierz wszystkie rachunki i wymianka :)

...aha podczas wlaczania ogrzewania przedniej szyby moze pojsc dalej :kwasny: w instrukcji pisza aby natychmiast wymienic i nie wlaczac ogrzewania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Tym bardziej, że na macie grzewczej widać coś na styl pęknięcia.

W ASO policzyli 4k zł. Sama szyba ma być ściągana z DE i kosztuje 3022zł :shocked: (może by zamówić z miejscem na czujnik deszczu? :gwizdanie: )

ASO ma wysłać wycenę do PZU. Ciekawe co na to ubezpieczyciel :naughty:

Problemem jest to, że po VIN mam normalną szybę nieogrzewaną i mogą się tym podpierać. Ale zobaczymy. Mam nadzieję, że wymienią :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 14:05_________________________________________________Szyba wymieniona na nóweczkę :evil:

Starej niestety nie posiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, powiedz mi czy działa Ci ta szyba? Jeśli tak to kiedy?

Mojej jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Nawet przy -8 się nie włączyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to muszę przyuczuć Climatronic VINu, bo zmieniałem na grzane dupki.

Jakie ma być kodowanie?

Działa u Ciebie szybka? Jak to się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko smiga :wink4: tu masz kodowanie wchodzisz w Klimatyzacje 08 kodowanie 07 masz pewnie 00000 i zmieniasz z 0 na 1 czyli na 00010

a4ogrzzewanaszyba.png a4ogrzzewanaszyba2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że producent nie przewidywał do B7 takiej podgrzewanej szyby. I jestem ciekawy,czy z B6 da się założyc szybę do B7, w szczególności tę podgrzewaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj szybki , sterownika i zakladaj :decayed: Mysle ze nie bedzie problemow do B7 zalozyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 ma ´zapozyczona´ bude z B6 wiec powinno spokojnie podejsc :good:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________A tak przy okazji co musze zrobic, zeby miec takiego vaga jak Ty masz? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji co musze zrobic, zeby miec takiego vaga jak Ty masz? :embarrassed

sorry za OT ale tez do WRClaguny pisalem o to...jak sie dowiesz Bartek to daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem...

Nie śmiecimy tutaj.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:06_________________________________________________Kodowanie ok.

Wyskoczył błąd

01593 heated windshield (z2)

36-00- open circuit

:disgust: Szyba nie grzeje nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ten blad 01593 na http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php?title=Category:Fault_Codes&from=01435 nic nie ma :mysli:

Bartek sprawdz dokladnie wszystkie polaczenia a napiecie najlepiej miernikiem zmierz . Raczej nie powinien byc uszkodzony albo przegrzany sterownik :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mierzyć w miejscu wpięcia wtyczki szyby, tak?

Może gdzieś nie do końca wcisnąłem wtyczkę :kwasny: Ale nie wydaje mi się :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...