Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak już wiem wszystko:wink: tylko dopiero niedawno wyrezałem (tzn. Dominik mi wyrezał:grin:) clh i drl więc narazie dam sobie spokój z czujnikiem deszczu za to muszę ogarnąć zmianę licznika na kolor bo leży i się kurzy:naughty:

Opublikowano

Da się, dlatego mi błąd wywala :cry::cry: kurcze szkoda mi tej szybki... Będzie się znów marnowała w zimie? :cry:

Opublikowano

Bartek - ja już nie pamiętam... Jaki Ty masz przetwornik? Dla A4 czy dla A8?

Opublikowano

Dobre pytanie... Idzie w VAGu sprawdzić?

Opublikowano

Nie - wyciągnij aku i zobacz na naklejce albo cyknij fotkę modułu (ma dwa gniazda czy jedno?).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czekaj, czekaj... Dwa gniazda? Niech przestanie padać to wyjmę aku i oblukam co i jak... Do tego woda mi się do kabiny dostaje gdzieś od strony obudowy kompa :/

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Panowie odgrzebie trochę stary wątek, bo u mnie jak grzana nie chodziła tak i nie chodzi... A zima idzie...

Panowie czy komuś udało się odpalić przetwornik z końcówką A ( czyli ten od A8 )??

Jakie macie panele climatronic? Bo z tego co wydedukowałem kiedyś działa tylko u tych co mają climatronic z B7.

Ja mam panel climatronic z B6 i moduł z końcówką A ( oryginalnie siedział z E ) no i mam ciągle błąd otwarcia.

Poprzedni moduł miał zwarcie miedzy + a masą być może coś poszło na climatronic, że teraz jest taka muka. Może ktoś coś doradzi?

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano

Zmieniłem panel G na AH - dam Ci znać dziś po południu czy coś się zmieniło w kwestii błędu obwodu...

Aktualnie mam przetwornik napięcia z A8 i w klimie G pokazywało ten sam błąd, który miałem z zamontowanym przetwornikiem E z B6.

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

Po podmiance na klimę AH brak poprawy - nadal wywala "Open Circuit". Spróbuję w tygodniu do tego przysiąść...

Opublikowano

Zagadka jak uj z tą szybą... Nie ma nikogo w PL kto ma ją oryginalnie zamontowaną? Mógłby podać nr sterownika i panela...

Opublikowano

Ale co tu chcesz Bartku zgadywać... Każdy panel klimy z B6 obsługuje grzaną szybę. Przy prawidłowo zmierzonej oporności szyby problem leży albo w wiązce elektrycznej albo w samym przetworniku napięcia.

...niestety za 8E0 907 133 E trzeba zapłacić 2345zł i to utrudnia całą sprawę (gdyby nie tyle siana, to już dawno kupiłbym nową przetwornicę i sprawa by się wyjaśniła). Mam jeszcze jeden "sterownik" tylko nie mam kiedy dorobić mu wiązki (ma ucięte przewody :facepalm:) - może z tym jeszcze jedno podejście zrobię...

Jak Grzesiu się zgodzi i znajdzie czas to może wyślij mu swój przetwornik - niech założy i sprawdzi czy jest OK?

Opublikowano

Rozumiem, ze to wlasnie literka E jest najwazniejsza? Pytam, bo na All jest sterownik 8E0 907 133 bez E...

Opublikowano

Okej. Ale to nie teraz. Mam goracy okres. Nie ma mnie w domu ;) odezwe sie do Ciebie jak sie uspokoi i bede mial czas na grzebanie w aucie. Pzdr

Opublikowano

To dawaj Grześ do mnie :decayed:

Opublikowano

No wlasnie. Co za roznica do ktorego Bartka trafi :P

Opublikowano

Właśnie... przecież jak zadziała to i tak nie wróci :polew::wink:

Opublikowano

oba chodzą pod tą szybe..ja u siebie testowałem i musi działać..może nie tak jest tylko z klimatronikiem..tak jak już wcześniej pisał Bart..

Opublikowano

Oba, czyli które?

Opublikowano

Chodzi o to, że zarówno ori przetwornik E jak i A z A8 działają z szybką w B6... U nas problemem nie jest sposób wykonania instalacji elektrycznej tylko coś nawala - najpewniej przetwornik właśnie...

Opublikowano
  • Autor

Komu wysyłać ? jaką macie grubośc przewodu do klimatronika ? 0,5 mm ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.