Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie - jest tylko jeden model grzanej szyby: 8E0 845 099 L. Ten element wyposażenia montowano tylko w B6. AG z tego co widzę - jest to szybka dla B7.

Opublikowano

hmm ja zmierzyłem rezystancję szybki i wyszło mi 2,6-2,7 ohm więc chyba OK ?

Błąd mam taki jak Bart :) ma/miał :) już sam nie wiem bo się pogubiłem :D

Czyli co Panowie szukać przerwy?

Bart możesz dać wiecej fotek jak to u ciebie wygląda ?[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 01:56_________________________________________________Aaa jeszcze zapomniałem napisać, że u mnie jest nieco inaczej niż tu pokazujecie, ta 2 pinowa wtyczka kontroler/szyba jest w takim plasticzku co ją trzyma i obok jest jeszcze jedna końcówka na 1 pin i kabel wydaje mi się, że biało/żółty albo biało/czerwony jutro sprawdzę to napiszę..

Opublikowano

hmm ja zmierzyłem rezystancję szybki i wyszło mi 2,6-2,7 ohm więc chyba OK ?

Błąd mam taki jak Bart :) ma/miał :) już sam nie wiem bo się pogubiłem :D

Czyli co Panowie szukać przerwy?

Bart możesz dać wiecej fotek jak to u ciebie wygląda ?

2.6-2.7 jest OK.

Po naprawieniu wiązki zasilania i skasowaniu błędu w sterowniku klimy - error 1593 nie wraca.

Szukaj przerwy - już pisałem gdzie. Na początek zajrzyj tam gdzie ja czyli w miejsce łączenia dwóch kabelków zasilania przetwornika i zobacz czy ten mniejszy się nie oderwał. Albo jeszcze prościej - wbij się w niego końcówką miernika i zobacz czy jest prąd. Jeśli tam będzie OK to wyciągnij panel klimy - sprawdzisz czy kabel sygnałowy ma ciągłość (w panelu klimy brązowa wtyczka 16-pin, pin 8 ----> wtyczka 2-pin przy przetworniku napięcia (ta z jednym kabelkiem, biało/żółtym).

Fotkę zrobiłem tylko jedną - w zasadzie wszystko z niej wynika ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak u mnie jest tez 2.7 :)

Specjalnie teraz odpalilem auto zalaczylem wszystko 2 minuty i szybka czysciutka :decayed:

Opublikowano

Tak u mnie jest tez 2.7 :)

Specjalnie teraz odpalilem auto zalaczylem wszystko 2 minuty i szybka czysciutka :decayed:

;( :wallbash: możliwe, żeby w serwisie założyli mi zrąbaną szybę?!

Opublikowano
  • Autor

Tak u mnie jest tez 2.7 :)

Specjalnie teraz odpalilem auto zalaczylem wszystko 2 minuty i szybka czysciutka :decayed:

;( :wallbash: możliwe, żeby w serwisie założyli mi zrąbaną szybę?!

Sprawdz w podszybiu moze podczas montazu zawinela sie folia laczaca szybe z okablowaniem .

Opublikowano

Bardzo fana rzecz taka grzana szyba :good: Gratulacje, że udało się Wam wymodzić.

Czy do cabrio b6 coś takiego występowało ? Szyby jakie znalazłem to:

8H0845099 DNVB

ENVB FNVB HNVB JNVB Dzięki za pomoc :cool1:

Opublikowano

Tak u mnie jest tez 2.7 :)

Specjalnie teraz odpalilem auto zalaczylem wszystko 2 minuty i szybka czysciutka :decayed:

;( :wallbash: możliwe, żeby w serwisie założyli mi zrąbaną szybę?!

Wszystko jest możliwe - sprawdź miernikiem ciągłość obwodu szyby. Albo masz zwarcie albo otwarty obwód...

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:22_________________________________________________Diego - niestety Cab nie miał w wyposażeniu grzanej szyby czołowej...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam takie pytanie czy szyba to ma wpuszczane żyłki coś ala tylna szyba czy jakoś inaczej jest podgrzewana??

Opublikowano
  • Autor

W szybie na całości jest specjalna folia metalowa :) Nie ma tych żyłek :wink4:

Opublikowano
:notworthy: I to jest właśnie Audi :)
Opublikowano

:notworthy: I to jest właśnie Audi :)

Sprawdziłeś coś więcej u siebie? Jaki opór teraz pokazuje obwód szyby?

Opublikowano

Zerknę jutro i dam znać...

Z uwagi na natłok roboty, nie mam kiedy dokładniej sprawdzić instalacji. :confused4:

Opublikowano

:notworthy: I to jest właśnie Audi :)

Sprawdziłeś coś więcej u siebie? Jaki opór teraz pokazuje obwód szyby?

Bartek my też z Dominikiem zapomnieliśmy o tym :(

w tym tygodniu postaram Ci się sprawdzić..ale teraz jest za ciepło żeby sprawdzić..

Opublikowano

Adaś Wy sprawdźcie napięcie na przewodzie biało/żółtym w momencie gdy podgrzewanie szyby działa i gdy nie działa.

Opublikowano

W szybie na całości jest specjalna folia metalowa :) Nie ma tych żyłek :wink4:

Dzięki za info :)

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, a że szczeliła mi przednia szyba to będzie pretekst do zmiany ^^

Tylko że na allegro niewidze coś tych szyb ;(

Opublikowano
  • Autor

Niestety jest to rzadkość i do kupienia tylko ORI w ASO w zamienniku nie wystepuje :( Cena nowej teraz około 3200 PLN i trzeba czekać na pewno ponad miesiac .

Opublikowano

Niestety jest to rzadkość i do kupienia tylko ORI w ASO w zamienniku nie wystepuje :( Cena nowej teraz około 3200 PLN i trzeba czekać na pewno ponad miesiac .

:shocked:

Nie no takiej kasy to się mi nieusmiecha wywalać na samą szybę :wallbash:

Opublikowano

Patrox kiedyś za 7 stówek znalazł na szrocie :)

U mnie koszt szyby 2900zł + 850zł wymiana... :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.