Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już nie rozumiem , czy to bezpiecznik czy nie ... ale chyba muszę to "rozpakować" bo chyba tam tkwi problem.

Opublikowano

Nikt z nas nie dokopał się pod izolację ale z racji umiejscowienia przyjęliśmy, że to bezpiecznik. Możesz spróbować obejść ten element podłączając się na krótko przewodami o zbliżonym przekroju - jeśli masz czas to zdejmij izolację i ustal co to jest.

Opublikowano

Jest winowajca (mam nadzieje że to tylko to) !

20120921170217.jpg

20120921171653.jpg

Pytanie, gdzie dostanę taką blaszkę / bezpiecznik ? Czy dostanę go w sklepie z częściami samochodowymi ?

Opublikowano

Czyli to jednak bezpiecznik - wymieniaj i dawaj znać jak tam grzanie :wink:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Ja przed chwilą skończyłem montaż swojej przetwornicy. Teraz tylko czekać na przymrozek :decayed:

newheatdriver.JPG

Opublikowano

Ale Wam fajnie :(;)

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Wyjalem modul. Mam z literka A. To dobrze czy zle?

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Coś tam dziś sprawdzałem. Szyba ma oporność 3ohm, więc jest ok. Problemem wydaje się być sterownik, ponieważ na kabelku do klimy pojawia się napięcie 9V i po 5 sek. znika...:thumbdown:

Opublikowano

Napięcie jest za niskie - powinno być takie samo jak to zasilające przetwornik. Rzeczywiście wygląda to na sterownik.

Opublikowano

Nie ma ktoś w 100% sprawnej na sprzedaż?

Opublikowano

Jaki masz dokładnie numer przetwornika? 8E0 907 133 A?

Opublikowano

Dokładnie taki, Bart.

Opublikowano
Dokładnie taki, Bart.

On jest z A8 (a to by znaczyło, że masz dokładany zestaw). Mogę Ci wysłać ten, który wytachałem z auta - może u Ciebie zadziała.

Opublikowano

No mam dokladany :) Ja go dokladalem. Ale ktory mi chcesz wyslac? W ogole oddales Grzeskowi ten jego? :P

Opublikowano
Czyli to jednak bezpiecznik - wymieniaj i dawaj znać jak tam grzanie :wink:

Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem.

Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik :(

Wygląda na grubszą sprawę :( zwarcie.

Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ?

Opublikowano
No mam dokladany :) Ja go dokladalem. Ale ktory mi chcesz wyslac? W ogole oddales Grzeskowi ten jego? :P

Grześkowi już odesłałem jego E. Został mi A który u mnie nie zadziałał.

Czyli to jednak bezpiecznik - wymieniaj i dawaj znać jak tam grzanie :wink:

Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem.

Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik :(

Wygląda na grubszą sprawę :( zwarcie.

Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ?

Na bank.

Opublikowano
Czyli to jednak bezpiecznik - wymieniaj i dawaj znać jak tam grzanie :wink:

Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem.

Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik :(

Wygląda na grubszą sprawę :( zwarcie.

Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ?

Na bank.

Czyli to to co jest pod akumulator ?

Czy takie sterowniki się naprawia, czy w rachubę wchodzi jedynie kupno innego

Opublikowano
Czyli to jednak bezpiecznik - wymieniaj i dawaj znać jak tam grzanie :wink:

Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem.

Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik :(

Wygląda na grubszą sprawę :( zwarcie.

Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ?

Na bank.

Czyli to to co jest pod akumulator ?

Czy takie sterowniki się naprawia, czy w rachubę wchodzi jedynie kupno innego

Przetwornik jest dodatkowo klejony - zatem nie da się go rozebrać (mnie się nie udało). Trzeba szukać używki - koszt na allegro to zwykle ok. 200zł.

Opublikowano

Przetwornik jest dodatkowo klejony - zatem nie da się go rozebrać (mnie się nie udało). Trzeba szukać używki - koszt na allegro to zwykle ok. 200zł.

Jaka jest zasada jego działania ?

Co to dokładnie jest, przekształtnik DC/DC ?

Opublikowano

Masz wszystko opisane w pierwszym poście.

Opublikowano

Dokopałem się do niego i nie wiem jak go odpiąć. Da się ściągnąć ten plastik z dwoma wtyczkami z tego przekształtnika ?

Czy trzeba ciąć kable ?

Opublikowano

Nie da się ściągnąć obudowy gniazd. Przetwornik jest przykręcony dwoma śrubami (klucz 10) do karoserii.

Na fotce poniżej widać jedną ze śrub montażowych - po prawej stronie wtyczki, częściowo przesłonięta jakimś przewodem:

newheatdriver.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.