Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś gdzie kupić ten sterownik od grzanej szyby? Nigdzie nie mogę znaleźć już od dłuższego czasu. Próbowałem stary rozebrać ale to chyba niemożliwe bez zniszczenia obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie kupić ten sterownik od grzanej szyby? Nigdzie nie mogę znaleźć już od dłuższego czasu. Próbowałem stary rozebrać ale to chyba niemożliwe bez zniszczenia obudowy.

Znaleźć ten sterownik, to nie takie proste, nawet za granicą jest tego mało, ceny na ogół zaporowe, nawet 500-700pln :kwasny:. Na Alleg... pojawia się średnio raz na pół roku, ale przynajmniej w rozsądnej cenie. Nie dawno pojawił się jeden taki moduł, ale był chwilę, kupił go jeden z klubowiczów :wink:. Jak już znajdziesz, to pytaj o gwarancję rozruchową, ja gdyby nie rzetelny sprzedawca z niemiec, utopiłbym blisko 400pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie straszny rarytas. Producent umieścił go chyba w najgorszym możliwym miejscu. U mnie odpływ wody był zapchany liściami bo nie dali osłony podszybia i sterownik powiedział pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi film obiecałeś jak szyba grzeje :whistling:

W b7 tez jest opcja podgrzewanej szyby?

W B7 nie było grzanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modul masz ? Jak coś mam taki ;)

dorwałem właśnie za bezcen :)

Teraz szyby szukam, obdzwoniłem juz chyba wszystkich handlarzy i jest jedna w Szczecinku ale gość nie wysyła :(

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie modul o tych samych numerach co z pierwszego postu tylko z koncówką A 8E0 907 133 A do b6 pod grzana szybe? Pisze, ze modul grzanej szyby z A8. Chcialem.sie upewnic czy podejdzie do b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modul masz ? Jak coś mam taki ;)

dorwałem właśnie za bezcen :)

Teraz szyby szukam, obdzwoniłem juz chyba wszystkich handlarzy i jest jedna w Szczecinku ale gość nie wysyła :(

http://allegro.pl/szyba-czolowa-przednia-audi-a4-b6-podgrzewana-i5755910865.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modul masz ? Jak coś mam taki ;)

dorwałem właśnie za bezcen :)

Teraz szyby szukam, obdzwoniłem juz chyba wszystkich handlarzy i jest jedna w Szczecinku ale gość nie wysyła :(

http://allegro.pl/szyba-czolowa-przednia-audi-a4-b6-podgrzewana-i5755910865.html

Brałbym bez zastanowienia ale wszysztko daleko ode mnie, a nie chcą mi jej wysłać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słabo, cena żadna rewelacja i jeszcze nie chcą wysłać :kwasny:

Negocjuj cenę, jak trochę by zeszli miałbyś na paliwo i na miejscu byś ją sobie sprawdził.

Ja swoją kupiłem w tamtym roku z GlassPol-u (link tu kiedyś wstawiałem) za połowę tego co oni chcą, za 50zł dowieźli na miejsce, obejrzałem szybę, zmierzyłem jej opór rezystancję i dopiero zapłaciłem. :wink:

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słabo, cena żadna rewelacja i jeszcze nie chcą wysłać :kwasny:

Negocjuj cenę, jak trochę by zeszli miałbyś na paliwo i na miejscu byś ją sobie sprawdził.

Ja swoją kupiłem w tamtym roku z GlassPol-u (link tu kiedyś wstawiałem) za połowę tego co oni chcą, za 50zł dowieźli na miejsce, obejrzałem szybę, zmierzyłem jej opór i dopiero zapłaciłem. :wink:

GlassPol już nie ma tych szybek :kwasny: A cena wg mnie do zaakceptowania zważywszy na fakt ze nowa kosztuje ponad 3klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w dobrym stanie i sprawna jasne, że cena jest do przyjęcia.

Ale biorąc pod uwagę, żę szybka pewnie ma minimum 11 lat, to i tak warto byłoby ją obejrzeć, i zmierzyć, ale z drugiej strony pewnie masz ubezpieczone szyby... to wtedy wiadomo... jest wyjście awaryjne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...