Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Grzesiek jak tylko temperatura na dworze pozwoli to zacznę szukać


Ta informacja, że szyba grzeje tylko poniżej +5 jest sprawdzona?

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Tak sprawdzone na 100% :wink:

Opublikowano

Tak sprawdzone na 100% :wink:

Szkoda. W mondeo na przykład działa to zawsze i przydaje się w ciepłe deszczowe dni kiedy szyby parują.

Opublikowano

Prawdę mówiąc jak posiadam A4 kilka lat, nigdy nie zdarzyło mi się abym miał problem z parowaniem szyb w ciepłe deszczowe dni. Uwierz mi klimatyzacja ( sprawna ) w naszych A4 jest naprawdę wydajna i nie ma problemu parujących szyb. :wink:

Edytowane przez Bromchit

Opublikowano

Najbardziej chodzi o to, że żeby cokolwiek robić przy wiązkach musi być dodatnia temperatura a ta z kolei będzie problemem przy próbie włączenia przy powyżej +5 w celu weryfikacji czy działa :eusathink:

Opublikowano

To fakt, a rezystancję szyby w końcu zmierzyłeś? Bo to jest w tym momencie najłatwiejsze do sprawdzenia, a jak potwierdzi się to co napisałeś wcześniej, to będzie powód dlaczego grzanie nie rusza. :wink:

Opublikowano

Nie mierzyłem bo aktualnie w poznaniu jest -13 :shock3: i nie chce połamać kostek


Próbowałem znaleźć w necie info na temat jakiegoś trybu serwisowego żeby przy dodatnich temperaturach dało się "wywołać" grzanie przednie szyby ale nic nie ma

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano
Wchodzimy w :arrow2: 08 w Bloki pomiarowe :arrow2: 08 – Meas. Blocks] :arrow2: Grupa 15.

00 – przycisk odmrażania wyłączony, sygnał z przetwornika napięcia nie jest sprawdzany

10 – przycisk odmrażania włączony, przetwornik nie aktywowany (za niskie napięcie = mniej niż 12.7V)

11 – przycisk odmrażania włączony, przetwornik aktywowany :arrow2: grzana szyba włączona

Powiedzcie mi czy jeżeli mam przednią szybę grzaną, sterownik pod akumulatorem, kodowanie 00010 i po włączeniu grzania przedniej szyby w grupie 15 mam 00 a dioda nie mruga i szyba nie grzeje to szukać przyczyny w kablowaniu czy mierzyć rezystancję szyby?

Opublikowano

mierzyć rezystancję szyby?

To na początek

Opublikowano
Wchodzimy w :arrow2: 08 w Bloki pomiarowe :arrow2: 08 – Meas. Blocks] :arrow2: Grupa 15.

00 – przycisk odmrażania wyłączony, sygnał z przetwornika napięcia nie jest sprawdzany

10 – przycisk odmrażania włączony, przetwornik nie aktywowany (za niskie napięcie = mniej niż 12.7V)

11 – przycisk odmrażania włączony, przetwornik aktywowany :arrow2: grzana szyba włączona

Powiedzcie mi czy jeżeli mam przednią szybę grzaną, sterownik pod akumulatorem, kodowanie 00010 i po włączeniu grzania przedniej szyby w grupie 15 mam 00 a dioda nie mruga i szyba nie grzeje to szukać przyczyny w kablowaniu czy mierzyć rezystancję szyby?

Jeżeli przycisk włączony, powinno się wyświetlić 10

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Taka ciekawostka :wink:

:decayed:

Nie dopuszcza SIĘ pomiaru przez szybę typu SŁONECZNY- szybę metalizowaną o wyraźnie fioletowo - niebieskim odcieniu .


http://bezprawie-mandatowe.eu/download/iskra_1/iskra_zatwierdzenie_typu_nr_150_2006.pdf

Opublikowano

Ciekaw jestem jak sprawa wygląda w innych urządzeniach do pomiaru prędkości, bo tu wygląda na to, że dotyczy tylko tego modelu.


No i pewnie jak się przytrafi to nie obędzie się bez sądu :kwasny:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, jako że mam do wymiany przednią szybę to chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić szybę solaryczną czy raczej nie ma to sensu ?

Opublikowano

używana będzie miała zapewne jakieś małe odpryski które w nocy potrafią z lekka oślepiac a nowa to tylko ASo koszt coś ponad 3 tysie do tego przetwornica i parę pierdołek z nową szybą ponad 4 tysie :kwasny:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja standardowo przed każdym sezonem zimowym zapytam,chociaż i tak już zwątpiłem że znajdę :)

Czy ktoś wie lub ma namiar gdzie taką szybę kupię w używce? Może ktoś kupił i nie zamontował a już mu nie potrzebna?

Ja powiem szczerze, że byłem bliski jechania po grzaną szybę 600km w jedną stronę bo pojawiła się swego czasu na popularnym portalu aukcyjnym, ale jak już byłem zdecydowany to poszła... Obdzwoniłem chyba wszystkie większe serwisy szybiarskie i w 90% z nich nie mają w ogóle pojęcia, że taka opcja była w A4 a jak już trafie na kumate osoby to niestety zostaje przekierowany do ASO po nową :)

Także daje sobie do końca tego miesiąca ostatni raz szanse na znalezienie bo i tak mam szybę do wymiany, potem odpuszczam i montuje niepodgrzewaną.

Opublikowano

A ja standardowo przed każdym sezonem zimowym zapytam,chociaż i tak już zwątpiłem że znajdę :)

Czy ktoś wie lub ma namiar gdzie taką szybę kupię w używce? Może ktoś kupił i nie zamontował a już mu nie potrzebna?

Ja powiem szczerze, że byłem bliski jechania po grzaną szybę 600km w jedną stronę bo pojawiła się swego czasu na popularnym portalu aukcyjnym, ale jak już byłem zdecydowany to poszła... Obdzwoniłem chyba wszystkie większe serwisy szybiarskie i w 90% z nich nie mają w ogóle pojęcia, że taka opcja była w A4 a jak już trafie na kumate osoby to niestety zostaje przekierowany do ASO po nową :)

Także daje sobie do końca tego miesiąca ostatni raz szanse na znalezienie bo i tak mam szybę do wymiany, potem odpuszczam i montuje niepodgrzewaną.

ludziki w de też rozkładają ręce w moim regionie na ten temat

Opublikowano

A ja standardowo przed każdym sezonem zimowym zapytam,chociaż i tak już zwątpiłem że znajdę :)

Czy ktoś wie lub ma namiar gdzie taką szybę kupię w używce? Może ktoś kupił i nie zamontował a już mu nie potrzebna?

Ja powiem szczerze, że byłem bliski jechania po grzaną szybę 600km w jedną stronę bo pojawiła się swego czasu na popularnym portalu aukcyjnym, ale jak już byłem zdecydowany to poszła... Obdzwoniłem chyba wszystkie większe serwisy szybiarskie i w 90% z nich nie mają w ogóle pojęcia, że taka opcja była w A4 a jak już trafie na kumate osoby to niestety zostaje przekierowany do ASO po nową :)

Także daje sobie do końca tego miesiąca ostatni raz szanse na znalezienie bo i tak mam szybę do wymiany, potem odpuszczam i montuje niepodgrzewaną.

Tez ta szybe olalem. Bo za drogo i daleko

Miałem do kupienia grzana ale okazało się ze uszkodzona. Kombinuje teraz z nową z aso ze sporym rabatem.

A żal mi było 800 zł...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rafi a gdybym się podpial do Ciebie z zamówieniem ? Może uda się wtedy wynegocjować jeszcze lepszy rabat przy zakupie 2szt. L

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Rafi a gdybym się podpial do Ciebie z zamówieniem ? Może uda się wtedy wynegocjować jeszcze lepszy rabat przy zakupie 2szt. L

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

będę w tym tygodniu w aso de to się coś dowiem i dam wam znać co się dowiedziałem na temat szyby

Opublikowano

Witam!

Po włączeniu grzania szyby w blokach pomiarowych na grupie 15 i pole 2 mam 00 a powinienem mieć 01.

szyba jest nółwka z ASO, opornośc 2,7ohma

klimatronik przekodowany ,

połączenie z przetwornicą sprawdzone -po odłączeniu (pojedyńczego przewodu co leci do klimatronika) pojawia się błąd po podłączeniu i skasowaniu znika.

temp na zewnatrz +6.

co jeszcze mogę zrobić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.