Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto


maja-m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzijeje że się powiedzie :przebiegly: Może mam 19 lat jeżdżę już rok autem ale nie jestem jakimś tam znacznym świrem żebym nie miał wyobraźni co może się ze mną i innymi stać.

Co do felg stalówki nie wchodzą w grę świetnie się reprezentują jak są szerokie i mają pięknie naciągnięta gumę ale wole alufelgi coś w deseń jakiegoś Mercedesa lub BBS ale jeszcze spokojnie oglądam, lepiej troszke wolniej a dokładniej tak zawsze mówi moja mama :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:08_________________________________________________Maska w stanie nienaruszonym jedynie z przodu od strony tam gdzie gril ledwo co rdzy w rogach :disgust: macie jakieś pomysły? Przeleciałem ją dziś sam jeszcze druciakiem wystawiłem na słońce wyschła i nic :wallbash: wybraliśmy się nawet do lakiernika zapytać jego o jakieś pomysły ale nie miał pojęcia, tylko to co każdy niech leży w wodzie. Coraz bardziej zaczynam się martwić że praca i macha poszła na marne czy poprostu myślicie by czekać. Czytam i czytam :read: i nic nie moge o tym znaleźć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie ci znaleźć pomoc, ludzie raczej zabezpieczają przed rdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlifuj mocniej, może ocynk był na tyle gruby że jeszcze go nie zdarłeś? Strzelam, ale skoro nie ma innych opcji więc może coś to da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zaloz "druciaka" na szlifierke albo wiertarke i jeszcze raz oszlifuj maske, tak zeby na 100% byla gola blacha.

maska nie ma lezec w wodzie bo od tego nie zardzewieje, wieczorem polej ja gorącą woda z silnym roztorem soli albo kwasem z aku i polóż ja w takim miejscu zeby stala na sloncu i zostaw na dwa dni, w miedzyczasie polej ja jeszcze raz czy dwa :) dorwalem jakas maske z rozbitego auta ale jaksie okazalo po zdarciu laieru miala szpachle na rogach wiec nici z rosta :( czekam az znowu cos sie trafi bo nie chce placic za druga maske :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska w stanie nienaruszonym jedynie z przodu od strony tam gdzie gril ledwo co rdzy w rogach

ocynk w audi jest jednak dobrej klasy

Coraz bardziej zaczynam się martwić że praca i macha poszła na marne czy poprostu myślicie by czekać.

Czekanie nic ci nie da. Od tego rdza się nie pojawi - na pewno nie w tak krótkim czasie jak byś sobie tego życzył.

Dobrze że na swojej masce z auta nie eksperymentowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska w stanie nienaruszonym jedynie z przodu od strony tam gdzie gril ledwo co rdzy w rogach

ocynk w audi jest jednak dobrej klasy

Coraz bardziej zaczynam się martwić że praca i macha poszła na marne czy poprostu myślicie by czekać.

Czekanie nic ci nie da. Od tego rdza się nie pojawi - na pewno nie w tak krótkim czasie jak byś sobie tego życzył.

Dobrze że na swojej masce z auta nie eksperymentowałeś.

To nie maska od Audi :gwizdanie: Dzięki że wogule zaglądacie tu i podsuwacie mi pomysły, co do ocynku napewno zdarty ponieważ dziś rano dostaje telefon 8.30 a to niedziela podkreślam i słysze dawaj przyjeżdżaj no to ok zakładam portki wbijam się na rower bo nie ma sensu odpalać auta na 300 metrów jade i co ku mojemy zdziwieniu widze macha prawie cała w rdzy (jeszcze nie aż taka ruda ale rdza :buhaha:). Wczoraj koło 22 jak już słońce było w picze obsypaliśmy ją solą podlaliśmy trochę wodą ale ledwo co byle by troszkę zwilżyć i może to będzie śmieszne dla was ale opalialiśmy ją, jak? otóż zapalniczką z dezodorantem aż 2 poszły :decayed: kumpel miał taki pomysł że niby lepiej sól podziała i faktycznie chyba podziałało. Jutro wrzucę jakieś foto jak to wyszło bo mam nadzieje że przez tą noc też mocno chyci i będzie cacy. Chłopy trzymta kciuki :cool1:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:51_________________________________________________Tak a propos chciałem się pochwalić rozwaliłem dziś miskę olejową o krawężnik :wallbash:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 19:56_________________________________________________No i przyszła pora żeby się pochwalić :> wszystko tak pordzewiało że aż mi się płakać zachciało jak to ujrzałem, nie jest jeszcze idealnie ale warto było już założyć machę na wóz i zrobić jakieś zdjęcia. Co do rdzy od strony podszybia jeszcze nie połapało w całości ale to wina tego chyba że troszkę za słabo podszlifowaliśmy z tamtej strony :disgust: Ale ogólnie jesteśmy z kumplem zadowoleni z wyniku i z tak szybkiej walki soli z machą, dla ciekawskich Cross powstał z szablonu wydrukowanego z kompa a pomalowany został lakierem do zacisków hamulcowych myślę że wszystko ładnie się zgrało szczególnie z czerwonym nadwoziem. Teraz chciałbym usłyszeć wasze opinie co myślicie o efekcie końcowym i czy dalej uważacie że do B5 to nie będzie pasować, bo mnie to jeszcze bardziej nakręciło :kox:

oyfY9.jpgoynrA.jpgyzayi.jpgyzpw9.jpgyzzuJ.jpgyzLYr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie widzi :thumbdown: Ten Golf na tych stalówkach z wypłowiałym zdarzakiem wygląda po prostu jak złom a nie auto konkretnie stylizowane. Przyjmuję że to jeszcze nie jest efekt końcowy więc na razie wstrzymam się z dalszą krytyką.

Jeśli nadal myślisz nad zrobieniem tego w B5 to na prawdę musisz dobrze przemyśleć sprawę, by projekt miał jakiś charakter a nie był tylko A4 z zardzewiałą maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się właśnie wydaje, że od d*py strony ten golf jest zaczęty. najpierw gleba, koło itp a później maska. wtedy to jakoś by było. jak tak samo zaczniesz a4 to dziękuję bardzo za taki tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama maska szału nie zrobi. A czy sama rdza została zrobiona dobrze :mysli: Tego nie jestem w stanie powiedzieć.

Jak reszta samochodu będzie zrobiona, to wtedy możemy oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje jest to zaczęte od d*py strony ale tylko dlatego że nie ma funduszy a będą dopiero po wakacjach i nic sie na to nie poradzi :confused4: niedługo aktualizuje swoją A4 w dziale i przedstawie wam swoje pomysły a raczej pomysł na swoją własną B5. Tutaj też to wszystko opisze.

Sama maska szału nie zrobi. A czy sama rdza została zrobiona dobrze :mysli: Tego nie jestem w stanie powiedzieć.

Jak reszta samochodu będzie zrobiona, to wtedy możemy oceniać.

Wiem że 1 mod nigdy nie zrobi z auta czegoś pięknego zawsze musi być następstwem czegoś nowego, sam myślę że praca została dobrze wykonana i komuś kiedyś może się przydać. Ale gdy będzie okazja by dorwać za małe pieniądze maskę do B5 to jeszcze was zadziwię :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to masarka... :doh1:

ja bym w zyciu czegos takiego z :audi: nie zrobil :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...