Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pedał hamulca zostaje w podłodze i nie odpuszcza!!!


darkadia

Rekomendowane odpowiedzi

@ gola77

heh u mnie faktycznie to samo ta "spinka" lub "agrafka" której zdjęcie wrzuciłeś była winowajcą - identyczny problem z pęknięciem, dodatkowo pękł plastik (taki biały) z mocowania serwa i pedału hamulca, ale od paska b6 i octavii też pasuje, tylko że pech chciał i niestety zalał się czujnik i muszę kupić nowy :( , ale po za tym all ok. postaram się wrzucić zdjęcie tego plastiku żeby było wiadomo ock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowietrzałem tak. Wężyk cieniutki 5m.Nakładam na odpowietrznik ,na każde koło po kolei.Drugi koniec do zbiorniczka i pompuje do skutku.

W wężyku widać ewentualne pęcherzyki. Pamiętać trzeba o włączonym zapłonie by ABS-y zaworki w nim były otwarte.T o dobry sposób bo nic nie traci się płynu i nie trzeba dolewać a pompować można do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowietrzałem tak. Wężyk cieniutki 5m.Nakładam na odpowietrznik ,na każde koło po kolei.Drugi koniec do zbiorniczka i pompuje do skutku.

:wallbash: Kto Ci tak doradził ??

Cały zanieczyszczony i pozbawiony właściwości płyn hamulcowy pompujesz z powrotem do układu :wallbash:

ale masz poronione pomysły i oszczędności..... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie trzeba odpowietrzać przy wymianie serwa, wystarczy trzymać przewody tak aby nie wylał się płyn i nie zapowietrzyła się pompa ABS ... z resztą wszystko jest opisane w moim poście link w tym temacie na poprzedniej stronie. Cieszę się że mogłem pomóc, od początku obstawiałem serwo i pompę hamulcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...