Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Błąd 16955 problem z zdiagnozowaniem


zuloo

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu miga mi kontrolka od świec żarowych, podpięcie pod vag pokazuje błąd 16955 . Czytam na forum, że prawdopodobnie padł mi czujnik stopu. Sprawdziłem stop - świeci( wszystkie żarówki świecą), sprawdziłem bezpieczniki jeden przepalony - wymieniłem.

Świece żarowe nadal Migają co jakiś czas, raz się palą raz nie :confused4: Pomyślałem, że to jednak czujnik, kupiłem wymieniłem i nadal to samo. Działanie nowego czujnika podglądałem vagiem i jest prawidłowe. Dziś nawet wmontowałem stary czujnik i nadal to samo. Stop jest a świece żarowe migają co jakiś czas.

Stojąc dziś wieczorem pod blokiem zaciągnąłem ręczny hamulec i tak zwróciłem uwagę, że stop się nie zapala, nie wiem czy powinien się zapalać jak jest u was ?

Może macie jakieś pomysły, co może być przyczyną pojawiania się tego błędu ? :hi:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 01:03_________________________________________________Dziś sprawdziłem Vagiem działanie starego czujnika stopu w bloku wartości mierzonych grupy 006.

Okazało się że jest zepsuty. Zamówiłem oryginalny czujnik stopu z serwisu zobaczymy czy będzie dobrze, a ten z sklepu oddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...