Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam subwoofera pod wzmacniacz który mam w aucie, oczekuję niskiego zejścia, nie potrzebuję dynamiki.

Cena hmm 500-700zł maks (głośnik + skrzynia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego będzie te 400rmsu?

Zejście czyli 12tka w B-R?

dobre pytanie, ciekawe jak bardzo wyczesany masz wzmacniacz że masz w nim 400 rms-u :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: MacAudio MP8000

wzmacniacz.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 11:20_________________________________________________a może coś takiego? cena rewelacja :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item1105167795_mac_audio_stx_112_reflex_mac_audio_max_power_1000w.html

http://www.allegro.pl/item1106311702_mac_audio_sx_112_reflex_subwoofer_1000w_nowosc.html

tego drugiego słyszałem i mi już by wystarczyło, tylko nie chcę żeby mi drugi głośnik "potargało" i nie wiem czy nie za słabe to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten wzmak ma 400 W to polecam jeszcze kable 35 mm@ i kondensator chociaz 1 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable mam dietz 20mm2, kondzie leżą w garażu, dwa chińczyki, póki co ich nie montuję, zobaczę jak będzie bez :)

a co sądzicie o tych dwóch aukcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ paczka b-r ok 55L, port 10x28cm (strojenie skrzynki ~35Hz) i mięcha na pewno nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie możecie mi pomóc wybrać coś już obudowanego w sensie podpina i gra :notworthy:

po ostatnich przebojach z głośnikami chce po prostu coś kupić, nie mam przez najbliższy serca do składania czegokolwiek

a może ktoś ma na sprzedaż coś takiego nowe/używane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj rysiu jakąś budżetową propozycję może być PW, bliżej 500zł niż 700 bo jeden chłop na forum rozbiera S4 na części i już część kasy zarezerwowana w nowe "diwajsy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ogarniasz temat, tymczasem proszę o zamknięcie[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 23:46_________________________________________________dziś przytargałem sobie skrzynkę z głośnikiem emphaser spl x3 (przynajmniej taki opis na nim widnieje) nigdy o tym nie słyszałem ale w corrado w którym przyjechał robił szał :naughty:

teraz pytanie mam go śmiało podłączać w mostku czy na jeden kanał? bo nie znam jego parametrów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz rysiu ten głośnik? 150zł cała skrzynka mnie kosztowała więc niewiele.

Chodzi od wczoraj w mostku, mam pytanie jak dłużej słucham muzki, lub takie mam wrażenie jadę po nierównościach słyszę jakieś "stuki, strzały" jak by z subwoofera, na poprzednim też tak było więc skrzynia ok. Machałem już wzmakiem, na wszystkie strony, wyciągałem kable sygnałowe, są ok, nawet navi wyciągałem i nią też trząsłem i nic... a jadę i zdarza się nie mam już pomysłów :mysli:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 11:21_________________________________________________znalazłem przyczynę, połamane wtyki chinch we wzmacniaczu, przerobiłem, wygląda to mało profesjonalnie ale sprawdza się (nie mogłem nigdzie odstać takich wtyków jak potrzebowałem więc zrobiłem wyjście "po kablu"

Dam później zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...