Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i tu jest ten problem kurde, dzisiaj gosc z tej strony GitCar gdzie kupowal u niego elpiotrek wszystko mi rozjasnil jak to z tym jest i mowi zeby wziasc na przod 15mm z kolnierzem i na tyl 10mm bez kolnierza (mowi ze nie bedzie roznicy zadnej :kwasny:) racja to?

albo dac na przod i tyl po 10mm bez kolnierza ale czy wtedy z przodu piasta nie okaże się za krótka?

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:07 ----------

dzisiaj gosc z tej strony GitCar gdzie kupowal u niego elpiotrek wszystko mi rozjasnil jak to z tym jest i mowi zeby wziasc na przod 15mm z kolnierzem i na tyl 10mm bez kolnierza (mowi ze nie bedzie roznicy zadnej :kwasny:) racja to?

wie ktos moze?

Opublikowano

panowie powtórze się jeszcze raz i ostatni....

na przód nie wejdzie dystans 10 mm bez centrowania bo piasta jest za krótka, max 5 mm

na tył 10 mm bez centrowania pasuje ale jest to max jaki może być

Opublikowano

czyli co dac na przod 15mm z centrowaniem i na tył 10mm przelotowy bez centrowania? bedzie dobrze?

Opublikowano

Ale jak to bedzie wygladac??U mnie felgi 7.5" 205x55 16 z przodu bez dystansow sa prawie rowno z błotnikami a tyl cm do srodka wiec chyba powinno byc odwrotnie?? Nie wiem,moze zle mysle

Opublikowano
Ale jak to bedzie wygladac??U mnie felgi 7.5" 205x55 16 z przodu bez dystansow sa prawie rowno z błotnikami a tyl cm do srodka wiec chyba powinno byc odwrotnie?? Nie wiem,moze zle mysle

jakie masz ET felgi bo to najistotniejsza sprawa?

u mnie jest et 45 i przod jak i tyl chowa sie po jakies 1,5cm +/- 0.5cm

nie wiem czy jak nie wrzuce dwóch różnych par grubosci dystansów na przód i tył nie wplynie to na prowadzenie jak i na to że auto potem bedzie zostawiac dwa ślady, o dziwnym efekcie wizualnym nie wspomne

Opublikowano

Sory zapomnialem napisac.ET 46.Przod prawie rowno z błotnikiem a tył schowany około 1cm.Dlatego chce tylko tył delikatnie wysunac:wink:

Opublikowano

dziwne ze przy takim ET przod masz prawie rowno z blotnikiem :eusathink:

Opublikowano

Przy ET47 spokojnie 12-15mm zakladaj i nic nie bedzie wystawalo

Opublikowano

Jutro wstawie fote i ocenicie

Opublikowano

ja mialem et 45 i dalem po 15mm...

Opublikowano

lukas551 masz te foty?

elpiotrek no i jak udalo ci sie zmierzyc piaste?

Opublikowano

No ale przy sporej glebie dystans 15 raczej nie da rady?

Opublikowano

u mnie jest 1be no i jak myslicie zapodac na tyl 20mm a na przod 15mm?

felga 16/205/55 et45...

Opublikowano

5b9d640eea9b11c1med.jpg

koło przód

234933fa61f729c7med.jpg

koło tył

b49734bad6f88901med.jpg

Opublikowano

jakos mi sie szczerze nie chce wierzyć że na przodzie jest ET45 :grin:

naprawde dziwna sprawa

Opublikowano

Dokładnie 46 ET:P ale felga ma 7.5 cali wiec w miare szeroka moze dlatego.To jakie na tył zarzucic dystanse??15mm??:wink:

Opublikowano

jak masz fwd to z tylu piasty wystaje ci 20mm (ale najlepiej zdejmij kolo i pomierz) wiec albo 10mm bez kolnierza a z kolnierzem to minimum 20mm

Opublikowano

A Ty Tomek na 100% juz doszedles do tego ze nie mozemy zastosowac 15mm??

Opublikowano

u mnie na 100% bedzie to niemozliwe bo piasty wystaje 20mm (mowa o tyle) przod 15mm ok

najlepiej zdejmij koło i zmierz sam jestem ciekaw jak jest u kogos innego

zresztą na stronie tego goscia z GitCaru jest pewna wzmianka na ten temat:

PRZYKŁAD ŹLE DOBRANEGO DYSTANSU Z CENTROWANIEM (GŁĘBOKOŚĆ DYSTANSU JEST MNIEJSZA OD DŁUGOŚCI KOŁNIERZA PIASTY, PROBLEM DOTYCZY DYSTANSÓW 15MM W KILKU MODELACH NP. RENO CLIO, KANGOO, AUDI A4 TYLNA OŚ, MERCEDES PRZEDNIA OŚ)
Opublikowano

Wiem bo sam ten cytat wstawiałem:kwasny:

Dobrze by było zeby jeszcze ktos sie wypowiedzial na ten temat:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.