Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe:wink: Ale sam widziales ze u mnie jest smieszna sytuacja:kwasny: 10mm na tył to wydaje mi sie ze bedzie za mało a z drugiej strony 20mm moze byc za duzo:kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego ci widac po zdjeciach to tyl masz sporo schowany takze wydaje mi sie ze te 2cm bedzie pieknie a przod bym oczywiscie na twoim miejscu nie ruszal wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razk gdzie brałeś 10mm z kołnierzem? bo na przód bym takie wcisnał:naughty:

a co do tych zdjeć to dziwne masz, et46, a stoi jak et35...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10mm z kolnierzem na przod tez nie podpasują przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 12mm mam i pasują, z chęcia bym przymierzył tą 10ke, a kolega razk pisze ze ma takie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz sam nie wiem jak to jest mozliwe, kiedy piasty wystaje 15mm jakim cudem to wszystko moze pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razk gdzie brałeś 10mm z kołnierzem? bo na przód bym takie wcisnał:naughty:

a co do tych zdjeć to dziwne masz, et46, a stoi jak et35...

Ebay.de Dystanse firmy H&R. Niestety trochę kosztują bo o ile dobrze pamiętam ok 270zl z wysylka choć patrząc teraz na allegro to w sumie ceny nawet wyższe.

Przykład:

10mm Spurverbreiterung MIT ABE Audi VW Seat Skoda Ford 5x100 / 5x112 Neu | eBay

Te co kupowałem lepsze ale nie ma w tej chwili 10mm z kołnierzem H&R

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

to ja juz sam nie wiem jak to jest mozliwe, kiedy piasty wystaje 15mm jakim cudem to wszystko moze pasowac

Tak jak wcześniej Ci tlumaczylem w moich dystansach początek kołnierza ma kształt stożka (na chodzi na niego poczatkowa czesc otworu felgi majaca ten sam kształt). Dystans jest w tym miejscu szerszy i wchodzi tam te dodatkowe 4-5mm twojej piasty.

kgrhqzhqe8kieghbproedyp.jpg

Na zdjęciu powyżej przyjrzyj się budowie pierwszego dystansa stojącego po lewej. Jak widzisz piasta zaraz przy dystansie ma ten "stożkowy" kształt. Piasta jest w tym miejscu szersza wiec miesci się tam jeszcze 5mm z 15mm piasty auta. dalej otwor zmniejsza się przechodząc w wymiar odpowiedni piasty.

Lepiej Ci chyba nie wytlumacze. Kilka lat wcześniej gdy kupiłem Swoje fele i okazało się ze 10mm dystans bez kołnierza jest do d...y bo felga ma na początku stożkowy kształt otworu i wisi na samych srubach prowadziłem identyczna rozmowe z użytkownikiem naszego forum i nie chciałem mu wierzyc ze da się zalozuc 10mm z kołnierzem na piaste 15mm. Jednak wytlumaczyl mi jak to działa i po kilku dniach dystanse siedziały już na aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zarzuce na tył dystans 20mm to na przod jaki dac??? (fotki post# 60)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz sam nie wiem jak to jest mozliwe, kiedy piasty wystaje 15mm jakim cudem to wszystko moze pasowac

takim cudem że średnica kołnierza centrującego jest większa od średnicy piasty w samochodzie.

jeśli średnica kołnierza miała by być pod ori felgi Audi, czyli 57, to nie ma możliwości aby zrobić wogóle dystans 10 mm z kołnierzem centrującym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek czyli u mnie 15mm podejdzie z tyły jezeli mam piaste 20mm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz sam nie wiem jak to jest mozliwe, kiedy piasty wystaje 15mm jakim cudem to wszystko moze pasowac

takim cudem że średnica kołnierza centrującego jest większa od średnicy piasty w samochodzie.

jeśli średnica kołnierza miała by być pod ori felgi Audi, czyli 57, to nie ma możliwości aby zrobić wogóle dystans 10 mm z kołnierzem centrującym!

I ze niby jesteś tego taki pewny??

Ja mam 10mm z kołnierzem pod ori felge audi z otworem na 57,1. Przeczytaj mój poprzedni post to dowiesz się jak to jest możliwe i przestaniesz ludzi w blad wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek czyli u mnie 15mm podejdzie z tyły jezeli mam piaste 20mm??

nie podejdzie

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

i powie Ci to nie tylko Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse poszerzające H&R Track+

W punkcie 4 na tej stronie jest pokazany dystans dzięki którego budowie możliwe jest na piaste np. 15mm zalozyc 10mm z kolnierzem o takiej samej średnicy jak piasta gdyz te 5mm więcej miesci się w tym "stożku". oczywiście felga musi tez mieć miejsce na ten stożek. W moim przypadku felgi maja na niego miejsce. Mam wiec zalozony dystans 10mm z kolniezem na 15mm piaste a felgi maja otwor 57.1. Podkreslam jednak ze jest to możliwe tylko przy takiej budowie dystansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzis paczke z GitCaru strasznie to ciezkie! tak ma byc? w sobote przymiarka ciekawe jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dystanse sa dość ciężkie. Pewnie dlatego ze powinny być z solidnego materialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...