Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 3 miesiacach poszukiwan zostalem szczesliwym posiadaczem wspanialego jak dlamnie auta jakim jest BMW X5 3.0 d 218km w Pakiecie Sport Plus. z roku 2005 z przebiegiem zaledwie 65k mil.Z wyposazenia to ma wszystko lepiej sie spytac czego nie ma niz co ma.

A to kilka fotek nie wiem jak sie wstawia fotki by byly widoczne na forum.Ale sa widoczne.

eb0298b87e7aecc9.jpgd9003c7beb6537e7.jpg

761252a17c51cb67.jpgd6416aa6f838e885.jpg

d139e8482cbf5d2c.jpg

Czekam na wasze opinie i kometarze.

Opublikowano

masz kierownicę nie po tej stronie :)

najbardziej podoba mi się dziura w duchu

Opublikowano

Troszkę jezdziłem jako kierowca po prawej stronie.U nas nie sprawdza sie :thumbdown: Ciezko jezdzić a jeszcze gorzej w nocy bo światła bija w inną stronę.Autko :good: ale tylko w Anglii do jazdy.

Opublikowano

znajomy opowiadał mi jak jechał z piwek jako pasażer pare lat temu-strach i zdziwienie innych kierowców jak zobaczyli kolesia pijącego browar wjeżdzającego na rondo(widok bezcenny)

Opublikowano

.Z wyposazenia to ma wszystko lepiej sie spytac czego nie ma niz co ma.

Nie ma kierownicy po lewej stronie :D

Opublikowano

Zawsze mi się podobały te X5-teczki :good: Miodzio autko, tylko rzeczywiście ta kierownica jakaś popsuta :naughty:

Opublikowano

No i silnik do bani :polew: :polew:

Zawieszenie pneumatyczne?

Opublikowano

Fajna , starsza fajniejsza od tej obecnej , bo nie taka krowiasta

Opublikowano

Fajna :good:

Sprawdzałes go w carfaxie jak cos na pw odpisz :)

Opublikowano

fajana fajna tylko kiera jakoś źle siedzi :polew: :polew:

fura :good:

Opublikowano

Fajna tylko przestawiłbyś kiere na drugą stronę :D:decayed:

:wink4:

Opublikowano

I ze szczęscia zeżarłeś 2 litery w tytule :polew: beemka jak beemka. :hi:

Opublikowano

eh myslalem ze to kurskiego X5 :) a tak po za tym to przekladka sie klania zycze powodzenia

Opublikowano
  • Autor

przekladki nie bedzie bo ja tu narazie mieszkam pracuje dzieci chodza do szkoly

Opublikowano

wiec ok :)

Opublikowano

Fajny czołg, ostatnio miałem przyjemność pomykać identyczną tylko z jasnym wnętrzem i kierą po lewej ;) jak dla mnie tylko troszkę za mało zwinne autko :)

Opublikowano

Fajny czołg, ostatnio miałem przyjemność pomykać identyczną tylko z jasnym wnętrzem i kierą po lewej ;) jak dla mnie tylko troszkę za mało zwinne autko :)

W sensie??

Za wolne,za malo dynamiczne,za malo zwrotne czy co??

Jezdze taka tyle,ze 4.4V8 na sport pakiecie i mam calkiem odmienne odczucia.

Opublikowano

Czuć masę i wielkość samochodu do tego mało zwrotne (parkowanie, zawracanie)... bardziej żwawszy i skrętny jest już multivan T5 przy podobnej masie i mocy :wink4: za to niesamowita ilość miejsca szczególne z tyłu! automat też jest w miarę toporny szczególnie w porównaniu do tiptronica, silnik słabo idzie z dołu. W tym odczuciu czołgowatości ma duże znacznie szerokość opon, masa auta i 4x4. 4,4V8 jest na pewno żwawsze od diesla. Ogólnie auto jest na prawdę bardzo fajne do tego ma dobre zawieszenie :good: Jak ktoś ma dom pod miastem to autko sprawdzi się jak znalazł!

Opublikowano

Zgadzam się z KENOiX'em. Miałem mozliwość powozić dupsko taką karetą i zero rewelacji. Zwyczajny dupowóz. Zero dynamiki. 3.0 nie daje rady tej furmanie.

Opublikowano
  • Autor

co za malo zwinne przesada ladnie sie zbiera fakt z zawracaniem ma duzy promien ale jaki suv go nie ma takiego duzego.Ja mam juz moc podniesiona do 250 koni i teraz jest spoko ale przed chipem to bylo czuc ta mase auta

Do porownania to jest BMW jest najlepszym i najbardziej oszczednym autem w klasie tych aut

od Q7 i Tuarega i ML no i Jeepa Grandcheroki wygrywa ze wszystkimi w swej klasie .

I nie dziw ze ten motor by przez 4 lata silnikiem roku wiadomo za co.

Dzieki za komety i opinie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.