Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przed 10tą na Żorskiej w Rybniku Anna Puckowa Corsą zaginała czasoprzestrzeń :decayed:

Potwierdzam, mówiła mi że widziała "wariata" w czarnym B7 i od razu wiedziała że to Ty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z godzine temu na chorzowskiej w strone chorzowa srebrne b7 na rej SJ.... obtrabione ale wlasciciel cos dziwnie patrzyl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo w Wodzisławiu okolice szpitala. obrugany w ostatnim momencie awaryjnymi ale nie wiem czyś widział :hi: abo nie chciał widzieć :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś jechał tą szarą astrą I , po której trąbiłem ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szarakiem ale moim :wink: Tobie tam tez titek dziolo ???? :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titek jak widzi blachy swd to sam sie odpala :)

...czyli przez cały Wodzisław jedzie nogaro blue i słychać "ttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittt..."

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. A pod grubą na strzeżonym czarne b7 avant ciemne szyby na blacha ŚR z ramkami klubowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titek jak widzi blachy swd to sam sie odpala :)

...czyli przez cały Wodzisław jedzie nogaro blue i słychać "ttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittt..."

:decayed:

:yes2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 14ej pod e. Leclerc w Wodzisławiu mój klon nr. 1 czyli dydowóz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 avant po 16tej blachy Mikołowskie na Starych Tychach koło kościoła z wlepka klubową na klapie

Następnie B6 sedan na Placu Baczyńskiego blachy Tyskie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyj avancik ??

ba34a6f4f061bfc1bddbf807a7e53dd1.jpg

Dziś koło Borynii szary avant b6 z ramkami...mrugnąłem awaryjkami...

Kilka minut później seves w Świerklanach w rodzinnym dupowozie -Tiguanie...z jakąś panną ;):whistling: ....obtrąbiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimanowóz dzisiaj w Zabrzu na Brysza ;)

potwierdzam pod firmą stałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziś widziane czorne b8 avant na płatnym parkingu pod polibudą w gliwicach (wlepa na tylnej bocznej szybie) SBL...

Ok 11 w sosnowcu okolice ronda Ludwik również czorne b7 avant na klubowych ramkach, tego kolegę miałem już okazję widzieć kilka dni wcześniej pod Tesco w SO. Ktoś z forum czy auto kupione z ramkami na nieświadomce ?

Edytowane przez otomsono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...