Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1.8T Avant '97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to i ja sie pochwalę :audi: Jest z roku 1997. Sprowadzone z Niemiec. 147tys. przebiegu. Kupione dość tanio ze względu na to że jest troszkę obite przez grad (nie widać tego na zdjęciach bo krople wody ładnie wszystko zamaskowały) :) Kolor początkowo niezbyt mi się podobał ale w sumie taki dość rzadko spotykany u nas :) Dokupiłem do niego felgi widoczne trochę na zdjęciach. Żałuję, że nie wziąłem większych ale te dostałem tanio, a i drogi w mojej okolicy bardzo fatalne :confused4:

78948235dx8.th.jpg79947672wm7.th.jpg85205526qj7.th.jpg95605734hu7.th.jpg56637464xa3.th.jpg45235283vw1.th.jpg63715904zv9.th.jpg

Opublikowano

Faktycznie zadko spotykany kolor!! Wyroznia sie z tłumu napewno ... No i ten silniczek .. mniam. Szkoda tylko ze nie quattro.. Ale gratki fajnego auta no i tego lakieru

Opublikowano

Ładny avant :a4fan:

Kierunki w błotnikach do wymiany, felgi faktycznie trochę małe

Opublikowano

O w mordeczke no podobaja mi sie :a4fan: avant (mam takiego) ale ten kolor jest super :oklaski: no i do tego ta moc :notworthy: :notworthy: Super :a4fan:

Zamaż nr tablicy rejestracyjnej

Opublikowano

no kolor taki se zbytnio mi sie nie podoba , ale spox troszke go umodernizuj i gra maszyna :a4fan:

Opublikowano

Kolorek bardzo ładny. Ogólnie :thumbup:

Opublikowano

ładna seria, siekawy kolorek, bardzo mi sie podoba, rzuca sie w oczy :thumbup:

Opublikowano

bardzo ladny wzor felgi ale... nie ten rozmiar :no: powinny byc z 2 cale wieksze :th: szkoda, ze nie trafiles na wieksze... ale przynajmniej smigasz bardziej komfortowo ;)

Opublikowano
  • Autor

Panowie (i Panie). A jakie moglibyście mi zaproponować lampy na przód i tył do avanta w takim kolorze? Podobają mi się ringi ale nie wiem jakby się to prezentowało.

Opublikowano

ja ladniejszych lamp do avanta na tyl B5 niz te oryginalne nie widzialem

ostatnia rzecz jaka bym chcial zmieniac ;)

avancik fajny, motór elegancki :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

ja ladniejszych lamp do avanta na tyl B5 niz te oryginalne nie widzialem

ostatnia rzecz jaka bym chcial zmieniac ;)

No tylne rzeczywiście są całkiem całkiem :) A co z przednimi?

Opublikowano

Na tył to ładniejsze od Twoich obecnych będą tylko cleary po II lifcie :) Na przód oczywiście oryginalne soczewki VALEO i będzie piknie.

Opublikowano

Fajny avant! ja myślałem że ty już masz jakieś xenonki bo zauważyłem w zderzaku przednim spryskiwacze. Felga faktycznie ładna ale dużo za mała :hi:

Opublikowano
  • Autor

Xenonków niestety nie posiadam, ale przydałyby się. Może w przyszłości :)

Opublikowano

spoko,maly lifcik by sie przydał

Opublikowano

kolorek the beścik

Opublikowano

Bardzo ciekawy kolor :naughty: ogólnie :th:

Opublikowano

większe fele by pasowały, co prawda nasze drogi to tragedia, ale inny styl jazdy i nawet 18" daje radę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.