Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

w dzrzwiach masz wylacznik wewnetrznego zamykania i otwierania drzwi i on dziala nie zaleznie czy masz kluczyk w stacyjce czy nie.jesli o to ci chodzi :wink:
przeciez to glownie ma dzialac jak auto jest w trakcie jazdy po miescie np.na swiatlach zeby ci nikt drzwi nie otworzyl :wink:

otóz wracam do tego mojego problemu, gdyż zauwarzyłem w innej A4 z tego samego rocznika ze jest tak samo jak u mnie, czyli jak zapłon jest włączony to nie mozna zablokowac drzwi, jak kluczyka nie ma w stacyjce to działa bez problemu. Czy nie jest to dziwne ze w drugiej a4 wystepuje ten sam problem. Zwracam się do innych uzytkowników A4 z '98 jak jest z tym blokowaniem drzwi w waszych niuniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja natomiast mam inny problem...

Drzwi mi się wcale nie ryglują.. A najlepsze jest to, że nie mam żadnego przycisku do ich zamykania od wewnątrz :-(

Jest to przydatne (zwłaszcza jazda po miescie, żeby w czasie stania na światłach czegos z auta nie wydarli).

Szukałem tego przycisku, ale nie ma go..

Mam pilota do centralnego zamka i alarmu zabudowanego w kluczyku (działa chyba na podczerwień) .Ma on opcje domykania szyb przy zamukaniu auta z pilota.

Czy jest możliwość jakoś zaprogramować komputer w aucie, żeby ryglował drzwi po odpaleniu silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość jakoś zaprogramować komputer w aucie, żeby ryglował drzwi po odpaleniu silnika?

Jasne, ze jest mózliwosc. Dodam, ze ja jeszcze sie w to nie bawilem. :mrgreen:

komfort.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóz wracam do tego mojego problemu, gdyż zauwarzyłem w innej A4 z tego samego rocznika ze jest tak samo jak u mnie, czyli jak zapłon jest włączony to nie mozna zablokowac drzwi, jak kluczyka nie ma w stacyjce to działa bez problemu. Czy nie jest to dziwne ze w drugiej a4 wystepuje ten sam problem. Zwracam się do innych uzytkowników A4 z '98 jak jest z tym blokowaniem drzwi w waszych niuniach

_________________

więc u mine nie ma problemu cenię to głównie za to że wożę małe dziecko które wszystko interesuje więc jak tylko jadę z córką to drzwi zamykam ryglowaniem. Wszystko więc u mnie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drzwi zamykam ryglowaniem. Wszystko więc u mnie ok

przeciez to nie chroni przed otwarciem ze srodka tylko z zewnatrz tak ze coreczka spokojnie te drzwi otworzy.do tego słuzy dzwigenka w zamku w drzwiach ktora sie przestawia i wtedy nie da sie otworzyc ze srodka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóz wracam do tego mojego problemu, gdyż zauwarzyłem w innej A4 z tego samego rocznika ze jest tak samo jak u mnie, czyli jak zapłon jest włączony to nie mozna zablokowac drzwi, jak kluczyka nie ma w stacyjce to działa bez problemu. Czy nie jest to dziwne ze w drugiej a4 wystepuje ten sam problem. Zwracam się do innych uzytkowników A4 z '98 jak jest z tym blokowaniem drzwi w waszych niuniach

_________________

więc u mine nie ma problemu cenię to głównie za to że wożę małe dziecko które wszystko interesuje więc jak tylko jadę z córką to drzwi zamykam ryglowaniem. Wszystko więc u mnie ok

U mnie dzwigienka jest w pozycji uniemozliwiajacej otwarcie drzwi przez dziecko od wewnatrz, natoniast centralny blokowany jest niezaleznie czy jest kluczyk w stacyjce czy tez nie manualnie przeze mnie (podobnie z odblokowaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ryglowanie drzwi po przekreceniu kluczyka jest polaczone z antynapadem, czyli po jakis 7 sek drzwi sie same rygluja i trzeba rozlaczyc alarm. a otwierac i zamykac drzwi przyciskiem kolo klamki moge niezaleznie od polozenia stacyjki

rok prod. '99 auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie ponieważ w moim A4 nie mam takiego guzika blokowania od wewnątrz drzwi a kupiłem sobie klamkę z takim blokowaniem czy wie ktoś jak podłączyć 4 przewody w tym przycisku aby można było blokować i odblokowywać drzwi. Chodzi mi dokładnie do której kostki się podpiać i jakie kolory przewodów bo zasadę znam; zasilanie: "+" i "-" oraz w zależności od rodzaju sterowania zamkiem albo blokowanie i odblokowywanie "-" wówczas 2 pozostałe przewody do masy albo blokowanie "-" a odblokowywanie "+" wówczas 2 przewody analogicznie czyli również "+" i "-"( Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić).Jeżeli ktoś wie dokładnie pod jakie przewody i pod którą kostkę się podpiać albo posiada przypadkiem zdjecia jak jest to rozwiązane oryginalnie to proszę o informacje na forum jak i prywatnie na skrzynkę mój adres: [email protected]

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_domykanie_szyb_z_kluczyka-t1466.0.html

jest taka wypowiedź:

no ja też mam domykanie z kluczyka a co do rzeczy co mogą Cie zaskoczyć to jak sie przekręci kluczyk w stacyjce na drugi stopień to sie drzwi ryglują ja tak mam :twisted:

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z blokowaniem drzwi to znaczy jak wcześniej jeździłam samochodem mogłam otwierać i zamykać drzwi tym przyciskiem, ale od jakiegoś czasu jak tylko zapalam silnik i zamykam drzwi od kierowcy to same się zamykają a poźniej mam mały problem żeby je otworzyć od środka z pilota czy z tego przycisku. Czy może ktoś mi pomóc co się mogło stać? Czy muszę samochód podłączyć pod kompa i wtedy wyjdzie jakie są błędy? Pomóżcie!!!!!! :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Co do blokowania drzwi od wewnątrz, u mnie w A4 B6 Avant , drzwi od środka zamykają się wszystkie , natomiast otwierają się tylko drzwi kierowcy , reszte otwiera się dopiero po dwukrotnym pociągnięciu za klamke (od wewnątrz oczywiście) ,dodam że z pilota otwierają i zamykają sie wszystkie bez problemu.Co sie spaprało pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...