Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1


Peterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nastąpiła u mnie mała zmiana tzn nabyłem od cioci mojej żony Audi A4 1.8 turbo quattro 2003 rok.

Autko kupione w salonie Lellek w Opolu, na dojazdy do pracy - jestem drugim właścicielem :). Autko serwisowane tylko w ASO Opole do przebiegu obecnego tj. 127.000

Autko 100% pewne nie malowane itd. Założyłem sekwencję LPG w związku z tym, że jestem zwolennikiem tego paliwa. Po testach spalanie LPG 11-13 l/100 km.

Z wyposażenia:

- el szyby x 4

- el lusterka + podgrzewanie

- 6 x airbag

- chromowane ramki wokół szyb

- ori xenon z samopoziomowaniem :evil:

- siedzenia welurowe sportowe :naughty:

- manualna skrzynia biegów

- kierownica i mieszek obszyte skórą

- FIS

- i jakieś inne pierdoły

Poniżej fotki, liczę na jakieś opinie - sugestie.

dscf4272d.jpg

dscf4274l.jpg

dscf4290.jpg

dscf4292d.jpg

dscf4293j.jpg

dscf4296.jpg

dscf4294c.jpg

Witam,

Udało mi się dokonać kilku zmian w aucie tzn felgi 18'' MAM, chlapacze out, zawieszenie s-line, ale tył chyba nie siadł az tak mocno :(

Poniżej zdjęcia - proszę o sugestie.

Mała sesja:

dscf4617.th.jpg

dscf4620k.th.jpg

dscf4621b.th.jpg

dscf4622e.th.jpg

dscf4624d.th.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny silniczek i niezła baza do modów :good: Ale weluru to nie widzę nigdzie :> No i to LPG :wallbash: Większa fela, dokładki w kolor i bedzie miodzio. Potem parę innych modów i będzie totalny kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyżej mówi...i nie wiem jak tobie ale mi sie ta meblościanka nie podoba :wink4: tj.imitacja drewna wymieniłbym na inne..akurat na dziale sprzedam ma koleś całe dekory w fajnym kolorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dojazdy do pracy może okazać się nieco za drogi............pod mody baza idealna :good:

z instalacją LPG za drogi? akurat wychodzi taniej niż klekotem :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 23:50_________________________________________________silnik, napęd i sedan, idealne połączenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO pisze na silniku po jakim przebiegu był rozrząd wymieniany? Dziwne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz wygląda dokładnie jak mój - czyli bardzo ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ASO w Opolu tak napisało albo ktoś inny bo to samo jest w książce serwisowej.

Myslałem własnie o zmianie tych dekorów na coś z aluminium, do tego moze lusterka in pro (ale nie wiem czy to bedzie pasować).

Zmiana felg oczywiscie, ale znów dylemat 17'' czy 18'' :kwasny:

A jeżeli chodzi o gaz to moje 3 autko z LPG, drugie A4 B5, które jeszcze mam zrobiło na LPG 80 tys bez zająknięcia.

Zobaczymy jak będzie - czas pokaże. Na razie w mieście (Opole) nie spalił mi więcej jak 13,7 LPG.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dojazdy do pracy może okazać się nieco za drogi............pod mody baza idealna :good:

na dojazdy do pracy może okazać się nieco za drogi............pod mody baza idealna :good:

z instalacją LPG za drogi? akurat wychodzi taniej niż klekotem :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 23:50_________________________________________________silnik, napęd i sedan, idealne połączenie :wink4:

sorki nie zauważyłem LPG w takim układzie wyjdzie taniej niż klekotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana felg oczywiscie, ale znów dylemat 17'' czy 18''

bierz 18... ja w weekend przesiadłem sie z 15 na 18 i nie czuje jakiejs mega róznicy. bardziej twardo zrobiło sie jak zmieniłem zawieche z seri na amorki s-line i sprezyny H&R.

Jedyne co mi sie nie podoba to drewno... aa i chlapacze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu sciana grodziowa nie ma wygluszenia ,? wersja na pl czy jak? spoko wozik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta i pytam: czy wszystkie BFB miały skrzynie 5- biegową???czy były też 6- manual? Jak to jest w tych b6 1.8T Quattro???

Autko ogólnie ładne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widzę skrzynię 5tkę, sprawdziłem z jakimi skrzyniami BFB były montowane w 2003 roku i wyszło że tylko 5 lub automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynie 5tki były chyba we wszystkich 1,8T-ja mam AVJ i mało brakowało i zamiast 6 wbiłbym wsteczny na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BEX ach sa 6 tki :)[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:10_________________________________________________

skrzynie 5tki były chyba we wszystkich 1,8T-ja mam AVJ i mało brakowało i zamiast 6 wbiłbym wsteczny na trasie :)

i to nie wsteczny tylko R jak ROCKET :decayed::polew:

ale tu pisza ze i bfb miały 6 tki http://www.a4-freunde.com/archive/index.php/t-42332.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo jeb... :polew: :polew: Nie sciemniaj ze interesuja Cie spodnie :decayed:

back to topic :)

To chyba jednak były i bfb ze skrzyniami 6 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...