Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Volkswagen Passat b5

Silnik: 90KM AHU

Rok: 1997

Przebieg: 211000

Kolor: LC9Ż - Black Magic Metallic - Czarna Perła

Wyposażenie:

-ABS

-wspomaganie

-centralny

-el. szyby x4

-el. lusterka

-klimatronic

-poduszka powietrzna x4

-skórzana, trójramienna kierownica

-podłokietnik x2

-dzielona tylna kanapa

-kubełkowe fotele z reg. góra dół (x2) i odcinkiem lędźwiowym (też x2)

-klimatyzowany schowek

-radio VW Beta

Fotki (telefonem, dzisiaj mi nareszcie ktoś przyjął aparat do naprawy, także w tyg. lepsze foto):

201007171050800x600.jpg

201007171054800x600.jpg

201007171056800x600.jpg

201007171057800x600.jpg

201007171065800x600.jpg

Może być? :decayed:

Opublikowano
może być :decayed:

może być przebieg chyba dużo większy :wink4:

Opublikowano
  • Autor
może być :decayed:

może być przebieg chyba dużo większy :wink4:

może i ma, nieważne. ważny jest stan techniczny a nie przebieg :wink4:

Opublikowano

tak jak mówisz przyjacielu

oby służył :good:

Opublikowano

na jak długo tym razem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na jak długo tym razem? :decayed:

tego nigdy nie wiadomo :wink4:

Opublikowano

to jest fajne :good: fele jakies zakup :) ale golfa nic nie pobije :naughty:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 22:31_________________________________________________lampki przepoleruj :good: bo te jakies sa nie wyrazne

Opublikowano
  • Autor

lampki przepoleruj :good: bo te jakies sa nie wyrazne

wlasnie co z nimi, przepolerowałem je tempem i nic. da się to jakos zrobić?

Opublikowano

papier 2000 i pasta farecla G2 o ile dobrze napisalem :)[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 22:55_________________________________________________i najlepiej poleruj jakas polerka :) bo recznie nie dasz rady

Opublikowano

Myślałem że kupiłes mercedesa :)

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że kupiłes mercedesa :)

no jednak nie :wink4: tacie nie podchodziło spalanie i ten kombiś.. :decayed:

Opublikowano

lampki przepoleruj :good: bo te jakies sa nie wyrazne

wlasnie co z nimi, przepolerowałem je tempem i nic. da się to jakos zrobić?

Brat ma takiego paska tylko że po lifcie, a lampki są już zajechane od wewnątrz miał ten sam problem były nieszczelne parowanie brud woda i w środku zrobiła się kupa. To jest główny problem u tych aut często się to widzi czyść w środku lub wymieniaj na nowe Bracie :naughty: Ogólnie podoba mi się :good:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 13:44_________________________________________________Lecz zapomniałem dodać Zielone podświetlenie :disgust: jak żaba.

Opublikowano
  • Autor

to zielone jest lepsze niż niebiesko czerwone, bo przynajmniej się nic nie zlewa :wink4: a lampki to chyba od zewnątrz tak wyglądają. jakby zaśniedziały

Opublikowano

u mojego kolegi zrobilo sie tak od mycia na myjni. co do tej polerki to pasta tempo nic nie zdziala. Ewentualnie kup sobie paste Autosol przeznaczona do lamp,efekt lepszy niz od G2 :good:

Opublikowano

Myślałem że kupiłes mercedesa :)

i ten kombiś.. :decayed:

O k**wa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O ku***a :decayed:

mnie i tak się podobał, szczególnie dlatego, że automat :evil:

Opublikowano

problem z lampami w tych passkach to standard, tak jak w starszych fordach mondeo :wink4:

u mnie dużo właścicieli zdecydowało się na wymianę, większość bierze zamienniki firmy TYC + kierunki :> wizualnie pasiór staje się młodszy i na pewno lepiej świeci niż przez te matowe, zaparowane znicze :decayed:

zielone podświetlnie moim zdaniem pasuje, ale do skody :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tyc to jest ta klarowna? podoba mi się, ale to auto starszego i nie wiem co on na to.. jak narazie brak kasy.

a zielone podświetlenie to i tak pasuję ale każdy może mieć swoje zdanie ;)

Opublikowano

Dobre, poczciwe wozidło. Pasowałoby mu jakiś stylistyczny pazur dać, ale w granicach dobrego smaku. Pierwsza myśl to ładna felga i lampy na te po lifcie. No i chyba polerka...

Opublikowano
  • Autor

polerka była ale ręczna, lampy po lifcie? czegoś takiego chyba nie było w passatach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.