Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka, mam 1,8T 150 KM & 210 Nm silnik AUM z 2001r, przebieg 116 000 km.

Ponieważ seryjne konie mi się już znudziły postanowiłem wgrać program. Znajomy wysłał mnie do firmy czipującej.

Tak wygląda wykres serii, dość dziwne, że tyle miała: 172 KM i 210 Nm

seria2.jpg

Potem, pan wgrał mapę i wypluło 219 KM i 342 Nm. Zastanawiam się jak to możliwe na seryjnych bebechach. Moim zdaniem osłabł dół i coś było nie halo ogólnie.

hardkor2.jpg

Pomarudziłem, że za dużo tych koni i stanowczo za dużo Nm i chce mniej, czekaliśmy aż ktoś dośle inną mapę i jest teraz 214 KM i 302 Nm.

fina2.jpg

Zastanawiam się bo to i tak jest za dużo jak na 150tke seryjną, w silniku na bank nie było nic dłubane. Teraz nurtuje mnie czy można z takim programem jeździć czy nie wyrządzi on jakichś szkód w silniku? Jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy to dół obrotów wrócił, przy wyższych biegach powyżej 100 km/h słychać jak turbo mocno zasysa i auto rwie do przodu. Czy tłoki nie stopią się od takiej ilości koni i momentu? czy seryjne sprzęgło jest wogóle w stanie to przenieść na asfalt? Przeanalizujcie te wykresy i napiszcie swoje opinie proszę

Opublikowano

nie ma szans osiągnąć takich wartości jeśli nic nie było dłubane :decayed:

Znajomy wysłał mnie do Chip Tuning Koszalin

podziękuj koledze za wywalenie kasy w błoto

a teraz jedź na program do kogoś kto się na tym zna i ma dobrą hamownię a nie "rysuje sobie w paincie"

Opublikowano

...czekaliśmy aż ktoś dośle inną mapę...

w tym momencie przestałem czytać :kox:

Opublikowano

Ludzie K04 wkładają z FMIC żeby mieć taki wynik. :gwizdanie:

Opublikowano

G R A T U L A C J E wlasnie zrobiles blow engine w swojej furze :good:

Opublikowano

G R A T U L A C J E wlasnie zrobiles blow engine w swojej furze :good:

Dokładnie, jedź zmienić program do kogoś kto ogarnia temat, bo inaczej czeka Cię zmiana silnika.

Opublikowano

wystarczy zajrzeć do mojego wątku :decayed:

może i maksymalnie te 200 z hakiem by miał, ale nie aż tyle :kox:

napisz jeszcze Kolego ile kosztowała Cie ta zabawa w wgranie gotowca :wink4:

Opublikowano

wystarczy zajrzeć do mojego wątku :decayed:

może i maksymalnie te 200 z hakiem by miał, ale nie aż tyle :kox:

napisz jeszcze Kolego ile kosztowała Cie ta zabawa w wgranie gotowca :wink4:

tylko Ty byles w firmie w ktorej nie robia takich numerow i maja jakas renome na wsrod tjunerow

Opublikowano

ja tam raczej stawiam na ubajerowane wykresy :polew:

Opublikowano

Z opisu wnioskuje ze to V-techowy diler, onie bawia sie wlasnie w wysylanie programow - masakra. Jedz z tym ostroznie zaraz do kogos naprawde ogarnietego w temacie bo f*ck up jak najbardziej mozliwy.

Opublikowano

ja tam raczej stawiam na ubajerowane wykresy :polew:

zaryzykowalbys wymiane silnika?

Opublikowano

a co to za harpagan

Opublikowano

przynajmniej wywiazali sie z umowy bo na stronie pisza ze robia 210KM samym softem

http://www.chiptuningkoszalin.pl/tabele

Opublikowano

przed zmianą softu można sprawdzić jakie przy tej mocy kolega ma doładowanie :gwizdanie:

Opublikowano

przestańcie straszyć chłopaka :wink4:

a odczuwasz jakies zmiany w aucie-oprócz tych na papierze,które nota bene są ciekawym przypadkiem... :wallbash:

powiem tak-1,8t na tym Forum-jest dłubane nie od dzis i nie od wczoraj wiadomo,że samym programem zrobić 200 koni w tym silniku-to dobry rezultat-standardzik to 190+ ,co do niutków to standardzik 260+ w zależności od kondycji silnika i umiejętności tunera-zanim ktoś zacznie podważać moja teze -to ,co napisałem jest ogólnikowe i w poszczególnych przypadkach,może się skrajnie różnić,ale jeśli widzę wykres 219koni i 340 niuta po zmianie softu-to słabnę,a tunera dodałbym do DZIAŁU-"WARSZTATY NIEPOLECANE" no panowie-to jest jakaś farsa i żenada w jednym...a takiej zdrowej serii-jak żyję ,nie widziałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

przed zmianą softu można sprawdzić jakie przy tej mocy kolega ma doładowanie :gwizdanie:

ja tam bym ciagle z pedalem w podlodze jezdzil i cieszyl sie ze mam tyle kucykow pod maska

Opublikowano

przed zmianą softu można sprawdzić jakie przy tej mocy kolega ma doładowanie :gwizdanie:

ja tam bym ciagle z pedalem w podlodze jezdzil i cieszyl sie ze mam tyle kucykow pod maska

niby tak, ale jeżeli teraz ma np. 1-1.2 bara to może być :decayed:

wtedy jeździć i butować i się cieszyć :>

Opublikowano

przed zmianą softu można sprawdzić jakie przy tej mocy kolega ma doładowanie :gwizdanie:

ja tam bym ciagle z pedalem w podlodze jezdzil i cieszyl sie ze mam tyle kucykow pod maska

niby tak, ale jeżeli teraz ma np. 1-1.2 bara to może być :decayed:

wtedy jeździć i butować i się cieszyć :>

nie za duzo troszke tych barow? :gwizdanie:

Opublikowano

przed zmianą softu można sprawdzić jakie przy tej mocy kolega ma doładowanie :gwizdanie:

ja tam bym ciagle z pedalem w podlodze jezdzil i cieszyl sie ze mam tyle kucykow pod maska

niby tak, ale jeżeli teraz ma np. 1-1.2 bara to może być :decayed:

wtedy jeździć i butować i się cieszyć :>

nie za duzo troszke tych barow? :gwizdanie:

1 bar to normalność dla k03

a jak odrobinę przeładuje do 1.2 bara to też nic się nie stanie :decayed:

Opublikowano

niby tak, ale jeżeli teraz ma np. 1-1.2 bara

z K03 ???? Mateusz-proszę Cię...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.