Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinia o TV Philips 42PFL5405


Rekomendowane odpowiedzi

To nowy model i praktycznie brak opinii o tym TV. Może ktoś go oglądał lub kupił? Jak wypada w porównaniu np. z Samsungiem LE-40C650?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu mam jego poprzednika - 5604, i jako, że byłem zadowolony to kupiłem sobie do Piły właśnie 5405 :) moim zdaniem poprawili obraz, ale popsuli trochę MENU i obsługę urządzeń typu PC i PS3 :) w porównaniu z samsungiem nie wiem jak wypada, ale ja samsungów nie uważam. Przez 2 lata pracy mojego kuzyna w media expercie, przyjął kilkanaście telewizorów na gwarancję - same samsungi :) w tym budżecie polecam Ci tego philipsa, tyle, że najlepiej 37", bo 42" cale (ten w poznaniu) ma trochę (naprawdę delikatnie, ale mnie to razi) niedoświetlone rogi ekranu :)

P.S. jak byś się zdecydował to daj znać na PW, przyślę Ci optymalne ustawienia ekranu dla TV / PS3 / PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy już nie kupię żadnego philipsa, mój po 3 naprawach tego samego dalej ma dwa różne (może minimalne) odcienie matrycy,s powodowane to jest że matryca sterowana jest przez dwa układy i skalibrowanie ich to duża sztuka :wallbash:

U mnie widać to tylko gdy obraz na ekranie przesuwa się w poziomie, lub przez dłuższy czas pokazuje się jednolite tło np niebo, przy normalnym oglądaniu jest to w 90% niezauważalne, co ciekawe 99% znajomych widzi to dopiero kiedy pokażę im że takie coś występuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli serwis uznaje to jako usterkę, naprawia i odsyła niby naprawione, to za 3 razem powinni Ci chyba dać nowy TV :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest 3 raz jak bym zareklamował ale szczerze brak mi sił :kox: i czasu a kobita też się drze że przewrażliwiony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...