Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wirtualny serwer, co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję jakiś wirtualny serwer, na drobną stronę.

Miejsce nie jest priorytetem ani transfer miesięczny czy roczny. Głównie będą tam archiwa dokumentów więc wiadomo ile takie zajmują.

Priorytetem jest cena i możliwość uzyskania jakiegoś adresu w miarę prostego.

Jako że nigdy się tym nie zajmowałem jestem w temacie zielony, a ofert w internecie jest więcej niż myślałem. Ktoś coś poleci konkretnego?

Ewentualnie może da się zrobić tak żebym miał to wszytko na swoim komputerze i dało się z niego to ściągać za pośrednictwem jakieś strony, łącze mam dobre (upload też) a dwa komputery w firmie chodzą cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OVH było fajne do czasu jak razem z domeną dostawało się serwer 1000GP (calkiem przyzwoity pakiet za 80 brutto rocznie), teraz już same serwery wirtualne są tam znacznie droższe (od 9.75zł/mies), ale nadal OVH ma jedna z lepszych cen za przedłużanie domen (.pl za 55zł :hi:, a gdzie indziej dochodzą nawet do ok. 100zl) więc polecam kupić tutaj domenę np. .pl za 12.20zł.

Co do serwera to mogę polecić netserwer.pl, najtańszy za 48.80zł na rok w zupełności powinien wystarczyć. Jest też sporo tańszych serwerów na allegro, ale z ich jakością bywa bardzo różnie...

Jeśli nie potrzebujesz bazy danych do od biedy można by też od biedy jakieś darmowe konto na jakimś portalu założyć, no ale wtedy domenę skonfigurować jako przekierowanie ramki... nie jest to ani profesjonalne ani eleganckie, ale działać będzie.

Pomysł z google documents też niczego sobie i to za friko :) pytanie tylko czy to jest to czego naprawdę szukasz... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, jak by nie patrzeć musi to być choć pół profi

popatrzę na

http://webd.pl/

lub

OVH

zobaczę co tańsze i wybiorę, bo ogólnie 200~mb przestrzeni i ze 2gb transferu na miesiąc to jest dla mnie aż nadto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jestem od 3lat na superhost.pl i bardzo sobie chwale wspolprace z nimi. Poza tym słyszałem dużo dobrego o OVH ale niestety nie mialem okazji sam korzystac z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...