Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak wyciagnac firmowe radio


rajder

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że ponawiam temat, ale też kupiłem klucze wkładam je w radio a radio nie wychodzi????

Ciągnąłem dość mocno poprzez otwór od kasety i nic??Czy są jeszcze dodatkowe zapadki z boku radia??

Czy trzeba ściągnąć panel konsoli środkowej???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wyjąć radyjko poprzez wsunięcie dwóch spinek do włosów ale można spróbować wsadzając pilnik do paznokci oczywiście sztuk dwie na raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjąłem dwoma wąskimi pilnikami do paznokci i tak do końca nie trzeba robić to dwoma naraz,bo jak np.zrobisz najpierw lewą stronę to wystarczy ją przytrzymać do przodu w czasie kiedy będziesz robił drugą stronę.Mi się tak udało,bo łatwiej jest trafić jedną ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że ponawiam temat, ale też kupiłem klucze wkładam je w radio a radio nie wychodzi????

Ciągnąłem dość mocno poprzez otwór od kasety i nic??Czy są jeszcze dodatkowe zapadki z boku radia??

Czy trzeba ściągnąć panel konsoli środkowej???

Pozdrawiam

Wkładasz klucze,odchylasz nieco do zewnętrznych brzegów radia i ciągniesz, musi wyjśc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłem za krótkie klucze...niby do audi.Jutro spróbuję użyć kluczy do Pioneera pewnie wyjdzie bez problemu, albo spinaczy:)

Mam nadzieję, że nie jest przykrecone tyłkiem do ściany grodziowej;)

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 18:45 _________________________________________________Następna kłoda.....:( zdemontowałem radio wszystko podłączyłem, przymierzyłem dystanse boczne, które kupiłem na Allegro do A4 i radio mi wpada...zapewne jest potrzebna półkieszeń???:)

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli nie macie kluczy to najlepiej się wyjmuje radio opaskami takimi jak przy wężu od turbo, pasują idealnie. I maja ząbki które pomagają w zaczepieniu pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze znowu magluje ten temat ale szlak mnie trafia :wallbash: caly dzien proboje wyciagnac radio i ani drgnie robie sie przy tym nerwowy i boje sie cos polamie czy moze ktos mi wytlumaczyc jak tam sa te blaszki zainstalowane w ktora strone trzeba je odchylic i jak moge sciagnac ten plastik do okola radia. Zmieniara czeka a tu problem z podlaczeniem :kwasny:

http://img148.imageshack.us/my.php?image=dsc00794ng3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

wlasnie wyjalem firmowe radyjko z mojej :a4fan:

nie mialem nakmniejszych problemow,a wyjalem je jedna spinka odo wlosow mojej dziewczyny...hehehe

po prostu wkladasz na wprost w otwor i lekko podciagasz radio do siebie,a nastenie robisz druga strone.wychodzi jak po masle.

ja zrobilem to w 10 sekund.ty;lko jeden warunek.

spinka musi byc z plaska koncowka,sa tez takie z glowka jak u szpilki,te sie nie nadaja.

powodzenia i mam nadzieje , ze dasz rade.

daj znac.

pozdrawiam

jar_as27 z luton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie wyciagnac ale niebylo latwo wyciolem z plyty cd dwa paski zakonczone lukiem z jednej strony tak jak maja te klucze oryginalne .. ale i tak musialem zdjac plastki do okola radia zeby je jakos zlapac ciagnalem przez otwor kasety ale nie dalo rady :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy po wyciagnieciu ori radia (w moim przypadku Audi Beta) mozna bez problemu podlaczyc inne nie fabryczne radio? czy trzeba kostki zmieniac? czy jest to skomplkowane czy powinienem sam sobie z tym dac rade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomocy!!!

kto mi powie w takim razie jak wyciągnąć ori radio Audi concert?

normalnie męczę się z tym już kawał czasu. Kupiłem na Allegro takie wyjmaki: http://allegro.pl/item294414698_navigacja_mfd_klucze_wyjmaki_do_wyciagania.html i dalej nic.

Raz wchodzą luźno a innym razem muszę użyć sporo siły żeby weszły i od czasu do czasu strzelają tam te blokady (blaszki). :wallbash:

Normalnie jestem już tym zmęczony i załamany -TO JEST JAKIEŚ CHORE, MASAKRA JAKAŚ :(.

Może zrobi ktoś zdjęcia jak to q......e radio wyciągnąć i jak wyglądają te blokady, może wtedy jak zobaczę to pozwoli mi to zrozumieć zasadę funkcjonowania tego ustrojstwa i w końcu doprowadzi do sukcesu.

HELP ME ;(

Pozdrawiam all i thx

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 21:37 _________________________________________________Ok chłopaki :th: wyciągnąłem radyjko :dance: udało się :thumbup:

Jakiś kretyn przede mną (pewnie też chciał wyciągnąć radio) tak zmasakrował tą blaszkę blokującą, że biedna nie odbijała.

Musiałem wyciągnąć panel klimy (nawet nie wiedziałem, że tak łatwo się wyjmuje i że w taki sposób jest montowany, znowu się człowiek czegoś nowego nauczył :)); jak już wysunąłem panel klimy łatwiej było mi złapać radyjko od spodu następnie włożyłem jeden klucz, mocno pociągnąłem i radyjko się poddało :dance:

Thx all

Pozdrawiam

ZeeBee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...