Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Brak mocy.. prośba o opinie


Kurak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Przy okazji wymiany oleju, zrobiłem diagnostykę silnika itd. Okazało się że jest do wymiany przepływka, co w sumie by się zgadzało, ponieważ od pewnego czasu nie było mocy. No i ok została wymieniona, niby wszystko ok, jednak mocy jak nie było tak nie ma. Powiedziano mi ze to wina zaworu n75. Tyle tylko że jak odepnę przepływkę, to auto jako tako się zbiera, po jej zapięcie, niestety problem dalej jest. No i tutaj moje pytanie, czy jedno z drugim jest w jakiś sposób powiązane? Tzn przy niesprawnym zaworze n75 a sprawnej przepływce problem cały czas będzie i odwrotnie? Pytam ponieważ w tych tematach jestem kompletnym laikiem i nie chciałbym wydawać kasy na marne. Dodam tylko że dolot jest szczelny.

No i jeszcze inne moje pytanie, czy jeśli zawór n75 jest zepsuty to nie powinno wywalać błędu jakiegoś na VAGu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam w tym momencie dostępu do vaga.. jako że oddałem do mechanika bo ja się na tym nie znam to piszę tylko to co on powiedział, i w sumie to co w swoim zakresie zrobiłem czyli odpiąłem przepływkę. Niestety w tym momencie nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci pisałem pojedź na spota zagadaj do chłopaków z Krk na pewno któryś będzie mógł wziąć VAG to Ci auto zdiagnozują. U tego mechanika z tego co widać wymienisz pół auta zanim pozbędziesz się usterki. Pojechałeś naprawił i odebrałeś auto które jak rozumiem nie jeździ .... wygląda na to że to d...a nie mechanik. Szkoda czasu zdrowia i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty przypadkiem nie mieszkasz w Warszawie i nie jestes flash dev'em ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...