Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lucaspict1052ny6.th.jpg

Jeszcze miesiac temu tak wygladalo moje A4 i wyglada prawie bo poszedl przod minimalnie do dolu no i zakupilem reflektory pod Xenon!!

W Srodku Standardowy Pakiet S4 Kiera S Kubelkowe Fotele Podlokietnik Oryginal i roleta Tylnej szyby tez Oryginal

Wiecej Zdjec nie Bawem :DD

lucaspict1056jz8.th.jpg

lucaspict1051gp4.th.jpg

Opublikowano

no ładne, z tyłu widze już lampki wymienione.

zapraszam do tematu Spoty Katowickie

Opublikowano

E luQas ale paskudne audi :decayed::tongue4::hi:

A te lampy pod xenon ? :D Porazka :D:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Hehe :)

warnwarn.gifczyżbyś ubogie słownictwo nadrabiał emotkami ?

Opublikowano

No bardzo ładna A4 kolorek + felgi sie uzupełniają, grił pasuje tylko lampy przdnie i będzie gites. :a4fan:

Opublikowano

super fele,ale ten grill mi nie pasi :tongue4:

Opublikowano

Kolor i felgi jak najbardziej. Może jeszcze coś z dodatków chromowych?

Opublikowano
  • Autor

Moze Moze Mysle o Ramkach Chromowanych ale rzecz malo dostepna myslalem o tych listwach z www.all ... Ale wydaje mi sie ze bedzie to Shit ale mysle o In Pro lusterkach

Mam tez Emblemat z mowego TT i mysle czy by go gdzies nie Umiescic

A co do Grilla to mi jakos pasuje do tej calej kolorystyki zreszta moze dokupie nawymiane Oryginal :>

Opublikowano

piękna czarna ślicznotka :th:

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Kolorek i grill mi się podoba :th:

Opublikowano
  • Autor

img1288ll5.th.jpg

Foto z przed chwili wiecej jak dostane paczuszke od Nosb'a

Opublikowano

Ladne autko. A co to za halogeny masz w zderzaku? Bo te roczniki nie mialy.. :przebiegly:

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan: felg to tylko pozazdrościć wszystko na plus :thumbup::hi:

Opublikowano
  • Autor

Halogenki sam zakladalem pochodza z AUDI A6 C5

Opublikowano

Pytam bo ladnie sa spasowane.. :th: no chyba ze wszystkiego nie widze.. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no niewidzisz nie umiem ich ustawic jak trzeba tzn nie mam czasu i kratki nie dokonczone :wallbash:

Ale chyba nie beda mi juz potrzebne po zalozeniu Xenonkow ( nie mylic Neonków ) :evil:

Opublikowano

Dostaniesz paczke jak ja dostane od Ciebie :tongue4:

Opublikowano

am tez Emblemat z mowego TT i mysle czy by go gdzies nie Umiescic

no wez co ty na tylnej klamie chcesz miec TT ?? o co chodzi

Opublikowano
  • Autor

Moze sprzedam na Allegro :tongue4: Moze sie zarobi grosza albo nakleje tylko jedno T :tongue4:

Ale to nic Wciaz potrzeby tylny dekiel lewej lampy do S4 :kwasny:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2007, 09:16 _________________________________________________pict1706na0.th.jpg

foto nowych frytasow

Opublikowano

Wszystko na plus oprócz grilla jak dla mnie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.