Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zasada działania podgrzewanych sprysków


piotr67

Rekomendowane odpowiedzi

a macie może numer katalogowy grzanych sprysków do B5 bo ja mam ale miałem jakieś spięcie i zaczęły mi się palić z pod maski jak przekręciłem kluczyk i chciałem zakupić nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko spryski masz pod maską około 14.00 będę w grarażu to podam ci muner odezwę się na pewno do uslyszenia :hi:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 11:05_________________________________________________dzień dobry dopiero dzisiaj mam internet, numer spryskiwaczy to8D0955988A do tego kostki ale pewnie mas znumerAMP928472co do numeru kostek ni ejestem pewnien bo byly dwa ale to chyba ten w numerze sprysków nie powinno być błędu ale cyferki z numerem są strasznie małe.Mam pytanie w zderzaku masz halogeny czy móglbyś mi podać numer koster do halogenów bo halogeny mam tylko nie mam kostek Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby to grzeją spryski i lusterka o ile są grzane

u mnie w B5 lusterka podgrzewają się bez żadnego włączania szyby chyba po niżej jakiejś temp się załącza i na tej samej zasadzie pewnie i podgrzewanie sprysków i zamków działa po lusterkach widać jak jest niska temp paruje z nich i jak sie dotyka to wyraznie czuć że są ciepłe , a z ciekawości sprawdzę jutro rana czy aby automatycznie zawsze się nie grzeją ale to było by bez sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...