Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem na żywo, silni i napęd :good: wypas w środku też jest - tylko trzeba to autko doprowadzić do porządku bo jest bardzo zaniedbane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema talib :wink4: Już gadaliśmy o autku i gratki były. Ta kierownica to faktycznie dostała po du.pie :kwasny: Jak najszybciej ją rób. Życzę żeby autko spisywało się jak trzeba :wink4: Tak jak mówisz za tą kasę aż żal było nie brać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG juz założone

magic 3 reduktor

magic jety wtryski

butla w kole

wlew w klapce paliwa

wrazenia po pierwszej stówce - auto tak samo żwawe jak na paliwie :) taniość widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8Tq słuszny wybór w każdym audi :good:

jak się doprowadzi auto do prządku to będzie fajne :wink4:

a po co cyklon jak to auto tak dużo nie pali :shocked:

zamiast cyklonu lepiej w AC zainwestować...a nie jakieś tabliczki zakładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8Tq słuszny wybór w każdym audi :good:

jak się doprowadzi auto do prządku to będzie fajne :wink4:

a po co cyklon jak to auto tak dużo nie pali :shocked:

zamiast cyklonu lepiej w AC zainwestować...a nie jakieś tabliczki zakładać :decayed:

wychodze z założenia, że jeśli jest możliwość założenia dobrej instalacji która zmniejszy koszta to warto to zrobić, nie jeżdże super dużo ( ok 30 tys. km. ) ale i tak bedzie taniej

a co do AC na pewno będzie ;), tabliczka zostanie - przy jeździe z CB też sie przydaje :P

jak narazie zastanawiam sie kto mi z szyje fotel w normalnych pieniadzach bo w sosnowcu fachura krzyknął mi 2 stówki i 2 dni bez fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie zastanawiam sie kto mi z szyje fotel w normalnych pieniadzach bo w sosnowcu fachura krzyknął mi 2 stówki i 2 dni bez fotela

pogadaj z Adamem S. z spotów on obszywał i mogę Ci mój zwykły fotel pożyczyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O weź z tą tabliczką :bag:

Jak widzę takiego arka, michasia czy crazy drivera to śmiać mi się chce.

Jak szkoda Ci kasy na indywidualne tablice (co jest zrozumiałe 1600zł) to nie baw się w popierdółki z marketu za 10zł. To obciachowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego, tylko nie LPG. Gaz to jest do zapalniczek potrzebny i żeby obiadek ugotować. pomyśl nad tym. benzyna daje większą frajde z jazdy nie wspomne o dobrym dieselku. też kupiłem a4 z włoch tylko w sedanie i tdi. extra autko, fakt że z zewnątrz było strasznie zaniedbane no ale troch pracy i PLN i dziś wygląda sympatycznie, (polerka całości, malowanie zderzaków, blenda na szybke, delikatnie przyciemnione szybki tylnie (lepiej całość ale nie zamierzam tracić dowodu) czyste granie i jakoś wygląda. jest jeszcze dużo rzeczy co mógłbym zrobić no ale mam inne priorytety życiowe niż np. felgi czy soczewki. no ale widzę potencjał w twojej czwóreczce. powodzonka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co jest zrozumiałe 1600zł)

jak 1600 :rolleyes: a nie 1000? akurat chcę takie zrobić i mnie zaskoczyłeś bo zasięgnąłem języka i powiedziano mi że 1tyś

Dajcie spokój z tym gazem, sam nigdy bym nie założył gazu ale dyskusje na jego temat do niczego nie prowadzą :hi:

jak narazie zastanawiam sie kto mi z szyje fotel w normalnych pieniadzach bo w sosnowcu fachura krzyknął mi 2 stówki i 2 dni bez fotela

może lepiej znaleźć cały fotel na allegro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co jest zrozumiałe 1600zł)

jak 1600 :rolleyes: a nie 1000? akurat chcę takie zrobić i mnie zaskoczyłeś bo zasięgnąłem języka i powiedziano mi że 1tyś

Dajcie spokój z tym gazem, sam nigdy bym nie założył gazu ale dyskusje na jego temat do niczego nie prowadzą :hi:

jak narazie zastanawiam sie kto mi z szyje fotel w normalnych pieniadzach bo w sosnowcu fachura krzyknął mi 2 stówki i 2 dni bez fotela

może lepiej znaleźć cały fotel na allegro :naughty:

Jak chciałem zarejestrować samochód po sprowadzeniu to taka kwota mi mniej więcej wyszła.

Normalnie, rzeczywiście jest tysiąc plus opłata za dowód rejestracyjny i jeszcze za coś ale w tej chwili nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O weź z tą tabliczką :bag:

Jak widzę takiego arka, michasia czy crazy drivera to śmiać mi się chce.

Jak szkoda Ci kasy na indywidualne tablice (co jest zrozumiałe 1600zł) to nie baw się w popierdółki z marketu za 10zł. To obciachowe.

indywidualne blachy to koszt 1000 zł. gdyby przechodziły na nastepne auto z właścicielem to ok kupiłbym a tu co nowe auto trzeba znów tysiaka wydawać. tabliczka nie zniknie, nie ma takiej opcji :)

a co do kolegi co gada, ze gaz jest tylko do zapalniczek powiem tak - zdziwiłbyś się bo jazda teraz nie ma żadnej różnicy czy to na PB czy LPG .Gdyby nie diody nawet nie wiedziałbym jakiego paliwa używam dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.Lubisz diesla -jeździj nim. Ja chciałem uturbioną benzyne z gazem i ją mam. pozdro.

Aju tak wlasnie odkladam obszycie fotela bo moze za grosze sie trafi sztuka albo para i na pewno lepiej na tym wyjde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na giełdzie widziałem ostatnio komplet z kanapą tylną za 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na giełdzie widziałem ostatnio komplet z kanapą tylną za 250zł

kumpel kupił za grosze kpl skóry... moge od niego wziasc nie zniszczona tapicere..ale tak zwane " stołki " czyli płaskie fotele bez kubłów[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:18_________________________________________________nowe koło MAM 8

235/40/18 :) fotka na szybko robiona

zdjcie0209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa nie moge tej listwy dostać.. bo tylko ten plastik pęknięty. w Omedze miałem 6000 i było zbyt niebiesko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Jest koza, ale to widac przeciez :decayed: Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło :decayed:

koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą :)) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Jest koza, ale to widac przeciez :decayed: Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło :decayed:

koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą :)) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach :P

no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi :kox::decayed:

Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie:

zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Jest koza, ale to widac przeciez :decayed: Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło :decayed:

koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą :)) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach :P

no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi :kox::decayed:

Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie:

zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) :)

boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...